update
آمـاده خـریـد

today
آمـاده خـریـد


تحت وب

قیمت تماس بگیرید

نمایشگر تمام صفحه محتوا
اشتراک 0دیدگاه 243 بازدید

رزرو سیت آزمون PRINCE2 PRACTITIONER

برگزاری آزمون‌های PRINCE2 در ایران، مانند اکثر آزمون‌های بین‌المللی، به خاطر تحریم‌ها ممنوع بود. این ممنوعیت هزینه داوطلب‌ها را به خاطر نیاز به سفر به کشورهای دیگر برای آزمون، به شدت افزایش می‌دهد. خوشبختانه بعد از پیگیری های فراوان، شرکت راهبران سیستم رستاک موفق گردید با همکاری شرکت Management Plaza راهی مجاز و قانونی برای برگزاری آزمون‌ها در ایران بیابد.
به این ترتیب هم‌اکنون می‌توانید از طریق شرکت Management Plaza در آزمون های PRINCE2 Practitioner شرکت و گواهی بین‌المللی آن را دریافت کنید. قبول شدگان در آزمون موفق به دریافت گواهینامه بین المللی PRINCE2 Practitioner از AXELOS انگلستان خواهند شد.
آزمون بین المللی PRINCE2 که از طریق نهاد اعتباردهنده APMGو EXIN در تهران برگزار می شود فرصتی استثنایی برای علاقه مندان دریافت گواهینامه های بین المللی مدیریت پروژه، که امکان حضور در آزمون های خارج از کشور را ندارند، به حساب می آید تا عنوان رسمی و بین المللی PRINCE2 Practitioner را به عنوان حرفه ای خود بیافزایند.

درخواست رزرو سیت آزمون
برای آزمون فرم زیر را پر کنید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان می باشند

توضیحات تکمیلی

مدت-دوره

8 مطالعه موردی و هر کدام شامل 10 سوال ( یک امتیاز به ازاء هر سوال)؛, آزمون به زبان انگليسي و به صورت تستهای هدفدار می باشد؛, حد نصاب قبولی در آزمون: پاسخ دهی 44 سوال صحیح از 80 سوال تستی(55%)؛ مدت زمان امتحان 180 دقیقه

مخاطبان

دارندگان مدرک PMP و IPMA, داوطلبین حضور در آزمون PRINCE2 Foundation, مدیران طرح ها و پروژه ها, مدیران میانی و مدیران تیم های فنی پروژه, مدیران و کارشناسان دفاتر مدیریت پروژه, مدیران و کارشناسان شاغل در سازمان های پروژه محور, مدیران و کارشناسان مشاوره پروژه های پیاده سازی ساختار مدیریت پروژه, مدیران و کارشناسان واحد طرح و برنامه, مشاوران حوزه مدیریت پروژه

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید