قیمت تماس بگیرید

نمایشگر تمام صفحه محتوا
اشتراک گذاری :
0دیدگاه 2158 بازدید
update پیش ثبت نام
today پیش ثبت نام
live_tv دوره لایو آنلاین
158 دانشجو تا کنون
زبان: تدریس فارسی
44 ساعت آموزش
منابع آموزشی
گواهینامه معتبر انگلیسی
PDU
آزمون آزمایشی
بستر آموزشی zoom
ثبت اپلیکیشن
گروه پشتیبانی
ششمین دوره
لایو آنلاین

شرح دوره

اگر تصمیم دارید در کنار یادگیری عمیق و لذت‌بخش مفاهیم مدیریت حرفه‌ای پروژه‌های پیچیده با تفکر اجایل/چابک، مدرک معتبر بین‌المللی ACP را هم اخذ کنید، تور جامع ACP «متخصص مدیریت پروژه اجایل» شما را از ابتدای مسیر تا انتهای آن که اخذ مدرک ACP «متخصص مدیریت پروژه اجایل» ®PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP) است، همراهی و هدایت می‌کند.

منابع اصلی مورد استفاده در تور جامع حرفه‌ای در مدیریت پروژه اجایل PMI-ACP
منابع اصلی مورد استفاده در تور جامع متخصص مدیریت پروژه اجایل ACP

✍️ تور جامع ACP «متخصص مدیریت پروژه اجایل» شامل موارد زیر می‌باشد:

  • برنامه‌ریزی دقیق آموزشی و مطالعه از طریق سامانه آنلاین یادگیریرستاک من،
  • دوره آموزشی مدیریت حرفه‌ای پروژه‌های اجایل یا چابک براساس مراجع معتبر جهانی (از صفر تا 100)،
  • انواع تمرینات، کوییزها و تست‌های شبیه آزمون در طول دوره در بستر سامانه آنلاین “رستاک من”،
  • دسترسی آنلاین به تمامی محتوای جذاب آموزشی (جزوات، تمرینات، تستها و آزمونها) از طریق سامانه “رستاک من” به مدت 100 روز از ابتدای دوره،
  • دسترسی به آزمون‌های آزمایشی آنلاین 4 سطحی (به روزرسانی مستمر براساس بازخورد آزمون دهندگان)،
  • تکمیل فرم ثبت نام در سایت PMI،
  • پوشش دوبرابری 21 ساعت آموزشی (PDU) مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون ACP،
  • تشکیل گروه تعاملی برای تبادل و همفکری مستمر با دانشجویان با بهره‌گیری از مربی دوره،
  • همراهی شما تا لحظه آزمون از طریق تشکیل گروه کاری و تبادل نظر بین دانشجویان کلاس،
  • ارائه فایل جزوات به صورت 2 اسلاید در یک صفحه با حفظ حق کپی شرکت رستاک. ارائه هاردکپی باکیفیت جزوات به صورت دو اسلاید در یک صفحه، مستلزم سفارش و پرداخت هزینه است.

توجه: این دوره برای کسانی که زبان انگلیسی متوسط به بالا دارند، مناسب است.

 

اطلاعات مهم دوره

🎨 اطلاعات مهم دوره:

👨‍💻 دوره بصورت لایو آنلاین برگزار می‌گردد.

👨‍🏫 تمامی منابع آموزشی دوره به زبان انگلیسی بوده ولی تدریس به زبان فارسی می‌باشد.

👩‍💻 بستر برگزاری دوره آنلاین، نرم افزار زوم (Zoom) می‌باشد.

🌍 هموطنان مقیم در خارج از کشور نیز می‌توانند در این دوره بدون هیچ مشکلی شرکت نمایند.

🧾 امکان صدور فاکتور انگلیسی و پرداخت دلاری نیز می‌باشد.

درباره مدرک ACP «متخصص مدیریت پروژه اجایل» ®PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP) ACP متخصص مدیریت پروژه اجایل

در چند دهه گذشته، محیط کسب و کار اعم از محیط اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و حتی شرایط اقلیمی با نوسانات، تغییرات، و پیچیدگی‌های غیرقابل پیش بینی بسیاری مواجه شده است.

اجرای پروژه ها در چنین شرایط و محیطی دیگر با روشهای سنتی گذشته به تنهایی کارایی لازم را نداشته و تحقیقات برای خلق روشهای مدیریتی مناسب اینگونه پروژه‌ها منجر به خلق مفهوم مدیریت پروژه چابک (Agile Project Management) گردیده است.

امروزه پروژه‌های بسیاری از جمله نرم افزار، تلکام، تحقیق و توسعه، پژوهش و حتی صنعت ساخت (نفت و گاز، نیروگاهی، راه، …) خود را به این دانش نوین مسلح نموده‌اند و یادگیری و بکارگیری مناسب آن امری غیرقابل اجتناب است.

واژه چابک در فرهنگ لغت به معنای حرکت سریع و چالاک بهمراه توان تطبیق‌پذیری بالاست. مدیریت پروژه چابک، رویکردی تکرارشونده جهت برنامه‌ریزی و هدایت فرآیندهای پروژه می‌باشد که از اصلی‌ترین مزایای این روش، قابلیت پاسخگوئی چابک و سریع و منعطف به مسائلی که در طول دوره پروژه به وجود می‌آیند، می‌باشد.

بسیاری از اوقات، ایجاد تغییراتی ضروری در پروژه در زمان مناسب، منجر به صرفه ­جوئی در منابع و نهایتاً اجرای پروژه در زمان مقرر و با بودجه مصوب می‌گردد. به عبارت دیگر، چابكي به توانمندي تیم پروژه (و نه مدیر پروژه) در ارائه پاسخ به تغييرات گفته می‌شود؛ بطوریکه براي سازمان ايجاد ارزش نمايد.

در اجایل از برنامه ریزی موج غلطان، تحویل خروجی ها به صورت افزایشی و تکرار شونده، پاسخگویی سریع و منعطف به تغییرات و ارتباطات باز و شفاف میان اعضای تیم پروژه، ذی‌نفعان و مشتریان استفاده می شود. چهارچوب‌های چابک بسیاری چون Lean، XP، Scrum و FDD وجود دارند. راهکارهای اجایل در مدیریت پروژه از جهات متفاوتی با راهکارهای آبشاری (ترتیبی) متفاوت می باشند.

در روش مديريت پروژه چابك، همواره تلاش بر این است که تا هر یک از اعضاي تيم، تغییرات را بپذیرند و نسبت به آن‌ها واقع‌بین باشد. اصولاً در این روش هر چیزی می‌تواند تغییر کند، مگر تاریخ تحویل اقلام قابل تحويل.

در واقع، چابكي و چابك بودن، ارتباط تنگاتنگي با موضوع مديريت تغييرات دارد. به طور کلی می‌توان گفت مدیریت پروژه چابک، دورنمای مدیریت پروژه را به دلیل قابلیت سازگاری و وفق پذیری‌اش با تغییر مواجه کرده است.

مدرک ACP «متخصص مدیریت پروژه اجایل» یکی از معتبرترین مدارک حرفه‌ای در حوزه مدیریت پروژه چابک بوده که توسط مؤسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) ارائه می‌شود. یکی از بهترین و پرکاربردترین متدهای اجایل روش اسکرام می باشد که در این دوره به طور کامل بررسی می گردد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدرک ACP اینجا کلیک کنید.

با ما باشید
توصیه نامه
تا آخر خط با شما هستیم
پیش ثبت نام دوره
لطفا برای پیش ثبت نام این دوره فرم زیر را تکمیل نمائید، پس از مشخص شدن تاریخ دوره به شما از طریق ایمیل و شماره همراه اطلاع رسانی خواهد شد
مشاهده بیشتر
درباره مدرس
علی واحدی
علی واحدی
مشخصات این استاد

نمایش پروفایل

از این مدرس

نظرات

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید