قیمت 3,900,000 تومان

نمایشگر تمام صفحه محتوا سبد خرید
اشتراک گذاری :
0دیدگاه 4844 بازدید
update از 30 تیر شروع دوره
today شنبه و یکشنبه ها 17 تا 20
live_tv دوره لایو آنلاین
214 دانشجو تاکنون
زبان: تدریس فارسی
لایو آنلاین
منابع آموزشی
گواهینامه معتبر انگلیسی
بستر آموزشی zoom
سیزدهمین دوره
مدت دوره 15 ساعت
گروه پشتیبانی

شرح دوره

اگر تصمیم دارید در کنار یادگیری عمیق و لذت‌بخش مفاهیم دفتر مدیریت پروژه (PMO)، طیف شایستگی PMO را بهمراه 20 مدل کارکردهای آن را توسط مربی و مدرس باتجربه بیاموزید،این دوره شما را برای این هدف همراهی و هدایت می‌کند.

 

چرا استقرار دفتر مدیریت پروژه (PMO) لازم است؟هندبوک دفتر مدیریت پروژه (PMO)

روز به روز بر تعداد شرکت های پروژه محور در صنایع مختلف افزوده میشود، شرکت‌هایی که هدف اصلی کسب و کارشان اجرای پروژه‌ها به صورت بهینه و موثر می‌باشد. این افزایش، باعث خواهد شد که سازمان‌ها به فکر دپارتمانی باشند که از یک سو اهداف پروژه‌ها را به فاکتورهای کسب و کار متصل کند و از سوی دیگر، پیگیر نیازهای پروژه از سازمان باشد. در استاندارد به این دپارتمان PMO  اطلاق می‌شود. سازمان‌ها برای اداره موفق سبدی از پروژه‌های خود نیاز به این دپارتمان دارند. این دپارتمان مختصات و جغرافیایی دارد که باید به درستی شناسایی و پیاده‌سازی شود.

این دوره آموزشی بر مبنای هندبوک دفتر مدیریت پروژه -ویرایش سوم – و همچنین تجارب ارزشمند شرکت رستاک، طراحی شده تا این مختصات و جغرافیا را به نقطه درک مشترک برساند. دو رویکرد برای معرفی PMO در این دوره دیده شده است:

  • طیف شایستگی PMO: طیف شایستگی PMO، طیفی را فراهم می آورد که مجموعه از مراحل تدریجی توسعه PMO را تعریف می کند که می توان برای کاربرد در یک سازمان، آن را مورد بررسی قرار داد.
  • کارکردهای PMO:  بیست مدل کارکردی برای کاربرد عملی در نظارت، کنترل و پشتیبانی محیط مدیریت پروژه، ارائه میشود. این کارکردها دارای اثرترکیبی بر روی محیط کسب و کار در محیط مدیریت پروژه در سازمان مربوط هستند.

 

سر فصل

فصل اول : بازنگری مفاهیم ، ادبیات و توصیف دفتر مدیریت پروژه
فصل سوم : مدیریت زیرساخت
فصل چهارم :یکپارچه سازی منابع
فصل پنجم : پشتیبانی فنی
فصل ششم : همسویی کسب و کار
فصل هفتم : برنامه ریزی برای استقرار دفتر مدیریت پروژه

سوالات متداول

قطعا بله، با شروع دوره یک گروه واتساپ یا تلگرام برای پرسش و پاسخ و هم اندیشی تشکیل می شود و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه شما خواهیم بود، ضمنا این گروه تا وقتی زنده ایم فعال خواهد ماند.

خیر، هیچکدام از دوره های رستاک ضبط نمی شود و شرکت کنندگان نیز مجاز به ضبط صدا یا تصویر نیستند. کلاس ها لایو آنلاین هست و حضور با وبکم روشن در تمامی جلسات الزامی می باشد.

گالری تصاویر

با ما باشید
توصیه نامه
تا آخر خط با شما هستیم
پیش ثبت نام دوره
لطفا برای پیش ثبت نام این دوره فرم زیر را تکمیل نمائید، پس از مشخص شدن تاریخ دوره به شما از طریق ایمیل و شماره همراه اطلاع رسانی خواهد شد
مشاهده بیشتر
درباره مدرس
مهدی ولایتی
مهدی ولایتی
مشخصات این استاد

نمایش پروفایل

از این مدرس

نظرات

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید