update
تعداد آزمون 4 عدد

today
تعداد سوالات 720 عدد


تحت وب

قیمت تماس بگیرید

نمایشگر تمام صفحه محتوا
اشتراک 0دیدگاه 95 بازدید
بسته آزمون آزمایشی PMP یا PMP Trial/Mock Exams شرکت رستاک شامل چهار آزمون شبیه سازی شده است که از سطح یک تا چهار سخت تر و به آزمون اصلی شبیه تر می شود. این آزمونها شبیه سازی شده آزمون اصلی PMP موسسه PMI و به صورت آنلاین یا اینترنتی می باشد. در هر زمان و مکانی که خودتان تمایل داشته باشید، می توانید آزمون ها را شروع کنید. 💡 هر آزمون آزمایشی مانند آزمون اصلی دارای 180 سوال با فرمت های مختلف بوده و با دو محدوده زمانی 4 ساعته و 6 ساعته ارائه می شود (با مکاتبه با موسسه PMI می شود زمان آزمون PMP را از 4 ساعت به 6 ساعت افزایش داد!). 💡 بسته آزمون آزمایشی PMP یا PMP Trial/Mock Exams شرکت رستاک نتیجه سالها تجربه مدرسین و درس آموخته های دانشجویان قبلی بوده و درحال حاضر صرفا برای دانشجویان دوره های رستاک به ویژه تور جامع PMP «متخصص مدیریت پروژه» رستاک در دسترس خواهد بود. 💡 نام کاربری و پسورد از تاریخ شروع اولین آزمون به مدت دو ماه معتبر است. 💡 در انتهای آزمون درصد و پاسخ های صحیح شما نمایش داده می شود و میتوانید سوالات و پاسخ ها را مرور نمایید. 💡 در صورتی که میانگین نمره هر چهار آزمون آزمایشی PMP بالای 70% باشد، شما 100% در آزمون اصلی موفق خواهید شد.  

درباره مدرک PMP:

مدرک متخصص مدیریت پروژه اگر قبل از ثبت نام برای آزمون آزمایشی PMP تمایل دارید درباره مدرک PMP «متخصص مدیریت پروژه» بیشتر بدانید باید بگوییم که این مدرک توسط مؤسسه مدیریت پروژه آمریکا PMI صادر می شه و PMI یک موسسه مدیریت پروژه بین‌المللی هست که مقر اصلی‌اش در آمریکاست و شناخته شده‌ترین موسسه در زمینه مدیریت پروژه است و به جز PMP مدارک دیگه‌ای را هم صادر می‌کنه مانند PBA, ACP, RMP, PgMP, PfMP, SP که در پستهای بعدی به اونها هم می‌پردازیم. مدرک PMP (Project Management Professional) معتبرترین، معروفترین، محبوب‌ترین و با ارزشترین مدرکیه که در زمینه مدیریت پروژه وجود داره (چه بعضی‌ها دوست داشته باشن یا نداشته باشن!). تقریباً در اکثر کشورهای دنیا شناخته شده هست و نمایندگی داره. داشتن این مدرک برای افرادی که تو حوزه مدیریت پروژه کار می‌کنند (‌یعنی با پروژه ها سرو کار دارند) خیلی مهمه وتور جامع PMP امروزه بسیاری از سازمانهای برای دعوت برای مصاحبه شغلی مرتبط با پروژه، داشتن مدرک PMP و یا مدارک معادل آنرا شرط اولیه اعلام می‌کنند. داشتن مدرک PMP «متخصص مدیریت پروژه» (Project Management Professional) نشون دهنده این هست که شما در زمینه مدیریت پروژه، حرفه ای هستید و دانش لازم برای کار در محیط‌های پروژه‌ای رو دارید. بنابراین این مدرک نه تنها منحصر به سطح مدیران پروژه نیست، بلکه تمامی افرادی که در پروژه‌ها نقشی دارند مانند سرپرست و کارشناسان دیسیپلین‌ها، کارشناسان و مدیران برنامه ریزی و کنترل پروژه، PMO، حتی مدیران حقوقی و مالی و قراردادی پروژه ها لازم هست با محتوای آموزشی دوره‌ها و تورهای آموزشی PMP آشنا باشند. بنابراین، هر کسی که تو حوزه مدیریت پروژه با هر عنوانی/سمتی کار می‌کنه می‌تونه این مدرک رو بگیره.    

آیا میدانید شرکت راهبران سیستم رستاک، افتخار آموزش حدود 80% دارندگان PMP ایران را دارد و بسیاری از این افراد بسته آزمون آزمایشی PMP رستاک را استفاده کرده اند

  برای مطالعه کامل مقاله فوق، لطفا نوشته های وبلاگ ما را مطالعه بفرمایید:

مدرک PMP «متخصص مدیریت پروژه» – قسمت اول

مدرک PMP «متخصص مدیریت پروژه» – قسمت دوم

درخواست آزمون آزمایشی
برای آزمون فرم زیر را پر کنید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان می باشند
لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید