update
تعداد آزمون 4 عدد

today
تعداد سوالات 680 عدد


تحت وب

قیمت تماس بگیرید

نمایشگر تمام صفحه محتوا
اشتراک 0دیدگاه 182 بازدید
بسته آزمون آزمایشی PfMP یا PfMP Trial/Mock Exams شرکت رستاک شامل چهار آزمون شبیه سازی شده است که از سطح یک تا چهار سخت تر و به آزمون اصلی شبیه تر می شود. این آزمونها شبیه سازی شده آزمون اصلی PfMP موسسه PMI و به صورت آنلاین یا اینترنتی می باشد. در هر زمان و مکانی که خودتان تمایل داشته باشید، می توانید آزمون ها را شروع کنید. 💡 هر آزمون آزمایشی مانند آزمون اصلی دارای 170 سوال با مدت زمان 240 دقیقه ارائه می شود. 💡 بسته آزمون آزمایشی PfMP یا PfMP Trial/Mock Exams شرکت رستاک نتیجه سالها تجربه مدرسین و درس آموخته های دانشجویان قبلی بوده و درحال حاضر صرفا برای دانشجویان دوره های رستاک به
PfMP متخصص مدیریت پورتفولیو
تور جامع PfMP حرفه ای در مدیریت پورتفولیو
  ویژه تور جامع PfMP «متخصص مدیریت پورتفولیو» رستاک در دسترس خواهد بود. 💡 نام کاربری و پسورد از تاریخ شروع اولین آزمون به مدت دو ماه معتبر است. 💡 در انتهای آزمون درصد و پاسخ های صحیح شما نمایش داده می شود و میتوانید سوالات و پاسخ ها را مرور نمایید. 💡 در صورتی که میانگین نمره هر چهار آزمون آزمایشی PfMP بالای 70% باشد، شما 100% در آزمون اصلی موفق خواهید شد.    
مدرک متخصص مدیریت پورتفولیو
مدرک متخصص مدیریت پورتفولیو یا سبد پروژه

درباره مدرک PfMP :

اگر قبل از ثبت نام برای آزمون آزمایشی PfMP تمایل دارید درباره این مدرک بیشتر بدانید باید بگوییم که مدرک PfMP «متخصص مدیریت پورتفولیو» مخفف  Portfolio Management Professionals هست که توسط PMI از نیمه دوم سال 2014 ارائه شده است و نشان دهنده اینه که دارنده آن در زمینه مدیریت پورتفولیو متخصص و حرفه ای هست. برای گرفتن این مدرک باید دانش و تجربه خوبی در مدیریت پروژه، طرح و پورتفو داشته باشین و کاملاً با این مفاهیم آشنا باشید. ضمناً آشنایی با مفاهیم برنامه ریزی استراتژیک و روش هایی مانند کارت امتیازی متوازن (Balanced Scorecard) خیلی میتونه در فهم مفاهیم و قبولی در آزمون به شما کمک کنه.   برای مطالعه کامل مقاله فوق، لطفا مقاله ما درباره درباره مدرک PfMP «متخصص مدیریت پورتفولیو» را مطالعه بفرمایید.
درخواست آزمون آزمایشی
برای آزمون فرم زیر را پر کنید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان می باشند
لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید