قیمت تماس بگیرید

نمایشگر تمام صفحه محتوا
اشتراک گذاری :
0دیدگاه 3156 بازدید
update پیش ثبت نام
today پیش ثبت نام
live_tv دوره لایو آنلاین
53 دانشجو تا کنون
زبان: تدریس فارسی
12 ساعت آموزش
منابع آموزشی
گواهینامه معتبر انگلیسی
بستر آموزشی zoom
گروه پشتیبانی
پنجمین دوره
لایو آنلاین

شرح دوره

دوره مدیریت دانش (Knowledge Management)

امروزه همگان بر این اعتقادند که اگر سازمانی بخواهد در دنیای رقابت، موفق باشد، میبایست حضور مستمر و پایدار داشته باشد و بایستی حول مدیریت دانش گام برداشته و حرکت کنند. علی‌رغم اینکه دانش به عنوان منبعی برای بقای سازمان ضروری ست و شرط موفقیت سازمان‌ها دستیابی به دانش و فهم عمیق در تمامی سطوح است، اما باز هم بسیاری از سازمان‌ها هنوز هم به مدیریت دانش (Knowledge Management)، به طور جدی توجه نکرده‌اند.

تمرکز مدیریت دانش (Knowledge Management)، بهبود توانایی سازمان است و موفقیت آن نیازمند ایجاد محیط کاری جدیدی است که در آن دانش و تجربه به سادگی تسهیم شوند. فرآیندها و فناوری‌ها برای این هدف نیز باید اعمال شوند. رفتار کارکنان نیز باید در این راستا قرار گیرد تا اطلاعات و دانش آنان ادغام شده و در زمان مناسب به دست افرادی که نیاز دارند برسد تا بتوانند با بهره وری بیشتر عمل کنند.

مدیریت دانش

مدیریت دانش (Knowledge Management) یک راه مدیریت کارهاست، با تمرکز بر ارزش و اثر آن کارها، این موضوع یک دارایی نامشهود است به نام دانش. یعنی در دسترس قرار دادن نظام‌مند اطلاعات و اندوخته‌های سازمانی به گونه‌ای که به هنگام نیاز، در اختیار افرادی که نیازمند آن‌ها هستند، قرار گیرند تا بتوانند کار روزمره خود را با بازدهی بیشتر و مؤثرتر انجام دهند.

در این دوره علاوه بر تجربه و دانش مدرس دوره، از منابع زیر بعنوان منابع اصلی مدیریت دانش استفاده شده است.

منابع اصلی دوره مدیریت دانش
منابع اصلی دوره مدیریت دانش

سر فصل

مدیریت دانش چیست؟
مراحل پیاده‌سازی مدیریت دانش
موانع و مشکلات پیاده سازی
ممیزی دارایی دانش
ساختار منابع انسانی مدیریت دانش

سوالات متداول

قطعا بله، با شروع دوره یک گروه واتساپ یا تلگرام برای پرسش و پاسخ و هم اندیشی تشکیل می شود و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه شما خواهیم بود، ضمنا این گروه تا وقتی زنده ایم فعال خواهد ماند.

خیر، هیچکدام از دوره های رستاک ضبط نمی شود و شرکت کنندگان نیز مجاز به ضبط صدا یا تصویر نیستند. کلاس ها لایو آنلاین هست و حضور با وبکم روشن در تمامی جلسات الزامی می باشد.

با ما باشید
توصیه نامه
تا آخر خط با شما هستیم
پیش ثبت نام دوره
برای پیش ثبت نام این دوره فرم زیر را پر کنید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان می باشند
مشاهده بیشتر
درباره مدرس
مهدی ولایتی
مهدی ولایتی
مشخصات این استاد

نمایش پروفایل

از این مدرس

نظرات

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید