قیمت تماس بگیرید

نمایشگر تمام صفحه محتوا
اشتراک گذاری :
0دیدگاه 239 بازدید
update تـماس بـگیریـد
today تـماس بـگیریـد
دوره درون سازمانی
1 دانشجو تا کنون
زبان: تدریس فارسی
1 تا 4 روز آموزش
منابع آموزشی
گواهینامه معتبر انگلیسی
PDU (35)
ثبت اپلیکیشن
گروه پشتیبانی
نهمین دوره
سازمانی

هدف کارگاه هفت عادت مردمان مؤثر

موثر بودن، خواه در زندگی شخصی مان و خواه در زندگی دیگران، محصول “منش” ماست، نه ثمره قواعد و فنونی برای اداره یا کنترل کردن دیگران. هفت عادت مردمان مؤثر، برنامه ای برای ایجاد تغییر بنیادی و پایدار است. مشروط بر اینکه آنها را به خوبی بیاموزیم، به دیگران تعلیم دهیم و متعهد شویم که در زندگی روزمره به کار گیریم.

نخستین ثمره هفت عادت مردمان مؤثر، احترام به خود و اعتماد به نفس افزون تر ناشی از خویشتن داری است. دومین ثمره آن تاثیر و بهبودی در روابط با دیگران است، که خود حاصل مستقیم احترام به خویشتن است. سوم اینکه خواهیم توانست بر دیگران تاثیر بگذاریم و در آن ها انگیزه ایجاد کنیم. ثمره چهارم، خلاقیت و شادی و هیجان و اشتیاق برای آموختن خواهد بود .

این برنامه بر اساس تحول است و نه تغییر یک شبه. بهای پرداختن به چنین تحولی سه چیز است:

  • کوشش برای دریافتن و آموختن این هفت عادت و تعمق درباره ی مطالب ارائه شده،
  • آموزش بی درنگ آنچه آموخته ایم به دیگران،
  • عمل کردن و متعهد بودن به عمل به این عادات .

به این ترتیب این مطالب بخشی از تفکر و زندگی و جزئی از نرم افزار ذهنمان می شوند، به گونه ای که پس از مدتی احساس می کنیم از آن خودمانند.

در کارگاه هفت عادت مردمان مؤثر، نکات برجسته کتاب فوق‌العاده دکتر استفان کاوی در قالب سخنان بزرگان جهان و کلیپ‌های آموزشی جذاب به شما ارائه می‌گردد.

 

درباره کتاب هفت عادت

کتاب هفت عادت مردمان مؤثرکتاب هفت عادت مردمان موثر دکتر استفان کاوی، شهرت جهانی دارد. استفان کاوی در آمریکا به دنیا آمد. لیسانس را از دانشگاه یوتاه، فوق لیسانس را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه هاروارد و دکترا را از دانشگاه یانگ اخذ کرد.

در همان دانشگاه سالها به تدریس در زمینه مدیریت کسب و کار و رفتار سازمانی اشتغال داشت. هنگام حضور در دانشگاه هاروارد به شدت به جنبه های انسانی سازمان‌ها علاقه مند شد و در آن زمینه به فعالیت پرداخت.

پس از آن خود موسسه‌ای به نام کانون بین‌المللی رهبری کاوی تاسیس و فعالیت‌های وسیعی را به عنوان مدرس و مشاور در بیش از نیمی از ‌۵٠٠ شرکت موفق در آمریکا آغاز کرد.

کاوی مقالات بسیاری در زمینه رهبری، کارایی فردی و سازمانی و روابط خانوادگی و اجتماعی تالیف کرده است. او سخنران زبردست و نویسنده‌ی برجسته‌ای است که همواره کتاب‌هایش درصدر پرفروش ترین کتاب‌های مدیریتی قرار گرفته و به زبان‌های مختلف منتشر شده است.

او آموزش مدیران شرکت‌ها را در همه سطوح وجهه‌ی همت خود قرار داده و تاکنون جوایز متعدد و چندین دکترای افتخاری کسب کرده است.کتاب هفت عادت مردمان موثر او شهرت جهانی دارد و تاکنون به ‌۴٠ زبان زنده دنیا ترجمه و در بیش از ‌١۵ میلیون نسخه در ‌٧٠ کشور به فروش رفته است.

این کتاب بیش از ‌١٠ سال در فهرست پرفروش ترین کتابهای جهان قرار داشت. مجله فوربس در سال ‌٢٠٠٢ کتاب هفت عادت را یکی از ‌١٠ کتاب موثر مدیریتی در قرن بیستم معرفی کرده است.

در سال ‌١٩٩۶ مجله تایم او را به عنوان یکی از ‌٢۵ آمریکایی تاثیرگذار عنوان کرده است. کتاب هفت عادت مردمان مؤثر به نکات ظریفی می‌پردازد و نیازهای باطنی انسان را پاسخ می‌گوید.

شکل زیر نمایی کلی از هفت عادت مردمان مؤثر را به تصویر می کشد.

هفت عادت مردمان مؤثر

  • عادت اول: عامل باشید
  • عادت دوم: ذهناً از پایان آغاز کنید
  • عادت سوم: نخست امور نخست را قراردهید
  • عادت چهارم: برنده-برنده بیندیشید
  • عادت پنجم: نخست بخواهید بفهمید آنگاه جویای تفاهم باشید
  • عادت ششم: نیروی جمعی ایجاد کنید
  • عادت هفتم: اره را تیز کنید.
مشاهده بیشتر
درباره مدرس
علی واحدی
علی واحدی
مشخصات این استاد

نمایش پروفایل

از این مدرس

نظرات

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید