قیمت تماس بگیرید

نمایشگر تمام صفحه محتوا
اشتراک گذاری :
5دیدگاه 3711 بازدید
update پیش ثبت نام
today پیش ثبت نام
live_tv دوره لایو آنلاین
862 دانشجو تا کنون
زبان: تدریس فارسی
12 ساعت آموزش
منابع آمورشی
گواهینامه معتبر انگلیسی
آزمون آزمایشی
بستر آموزشی zoom
گروه پشتیبانی
چهل و سه دوره
لایو آنلاین

شرح دوره

اگر تصمیم دارید در کنار یادگیری عمیق و لذت‌بخش مفاهیم اجایل، اسکرام و آمادگی آزمون PSM، مدرک معتبر بین‌المللی PSM را هم اخذ کنید، تور تضمینی اجایل، اسکرام و آمادگی آزمون PSM شما را از ابتدای مسیر تا انتهای آن که اخذ مدرک دوره PSM هست، همراهی و هدایت می‌کند. ✍️ دوره اجایل، اسکرام و آمادگی آزمون PSM شامل موارد زیر می‌باشد:
  • برنامه‌ریزی دقیق آموزشی و مطالعه از طریق سامانه آنلاین یادگیری “رستاک من،دوره اجایل، اسکرام و آمادگی آزمون PSM
  • درک مفهوم مدیریت پروژه با رویکرد اجایل،
  • آشنایی با اصول و ارزشهای اجایل،
  • یادگیری چارچوب اسکرام و آشنایی با کانبان،
  • دسترسی آنلاین به تمامی محتوای جذاب آموزشی (جزوات، تمرینات، تستها و آزمونها) از طریق سامانه رستاک من به مدت 60 روز از ابتدای دوره،
  • دسترسی به بانک سوالات با حدود 400 سوال،
  • منتورینگ فردی تا لحظه شرکت در آزمون،
  • همراهی شما تا لحظه آزمون از طریق تشکیل گروه کاری و تبادل نظر بین دانشجویان کلاس،
  • ارائه فایل جزوات به صورت 2 اسلاید در یک صفحه با حفظ حق کپی شرکت رستاک. ارائه هاردکپی باکیفیت جزوات به صورت دو اسلاید در یک صفحه، مستلزم سفارش و پرداخت هزینه است.
  🎨 اطلاعات مهم دوره:

👨‍💻 دوره بصورت لایو آنلاین برگزار می‌گردد.

👨‍🏫 تمامی منابع آموزشی دوره به زبان انگلیسی بوده ولی تدریس به زبان فارسی می‌باشد.

👩‍💻 بستر برگزاری دوره آنلاین، نرم افزار زوم (Zoom) می‌باشد.

🌍 هموطنان مقیم در خارج از کشور نیز می‌توانند در این دوره بدون هیچ مشکلی شرکت نمایند.

🧾 امکان صدور فاکتور انگلیسی و پرداخت دلاری نیز می‌باشد.

گواهینامه PSM I چیست؟

تغییرات متعدد در محیط پیرامون، طراحی و توسعه محصولات جدید، پیچیدگی بیش از حد پروژه ها و تغییرات متعدد در طول پروژه، باعث شده تا رویکردهای پیشین دیگر جوابگوی مدیریت پروژه ها نباشد. در فضای کنونی چابکی دیگر یک گزینه نیست. بلکه یک الزام است که در هر صنعت و پروژه ایی باید مورد توجه قرار گیرد. آشنایی با مفاهیم Agile و تغییر نگاه به عوامل پیرامونی قطعا می تواند کمک بسزایی به مدیریت پروژه ها در فضای کنونی کند. چارچوب اسکرام به عنوان مطرح ترین، ساده ترین و پرکاربردترین روش در پروژه های اجایل می باشد و تقریبا اکثر متدولوژی های دیگر بر پایه آن استوار می باشند. در این دوره علاوه بر آشنایی با اصول و مفاهیم اجایل، چارچوب اسکرام و متد کانبان، برای آزمون PSM I آماده می شوید. دوره PSM رستاک   گواهینامه PSM I یا Professional Scrum Master I یکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین مدارک در حوزه اسکرام و اجایل می باشد. این مدرک نشان می دهد که دارنده آن شناخت مناسب و قابل قبولی نسبت به چارچوب اسکرام و بکارگیری آن دارد. این گواهینامه توسط موسسه Scrum.org آمریکا صادر می شود و دریافت آن مستلزم شرکت در آزمون PSM I و قبولی در آن می باشد. این آزمون شامل ۸۰ سوال تستی است که بایستی طی ۶۰ دقیقه پاسخ داده شود و بصورت آنلاین برگزار می شود. حداقل نمره قبولی آن ۸۵% است که باعث شده این آزمون در زمره آزمونهای سخت قرار گیرد. از ایران و بدون نیاز به فیلتر شکن می توانید در این آزمون شرکت نمایید. دوره اجایل PSM در این دوره همه آنچه شما برای قبولی در این دوره و آشنایی با چارچوب اسکرام نیاز دارید در اختیار شما قرار می گیرید.  
با ما باشید
توصیه نامه
تا آخر خط با شما هستیم

گالری تصاویر

پیش ثبت نام دوره
لطفا برای پیش ثبت نام این دوره فرم زیر را تکمیل نمائید، پس از مشخص شدن تاریخ دوره به شما از طریق ایمیل و شماره همراه اطلاع رسانی خواهد شد
مشاهده بیشتر
درباره مدرس
روزبه کتب زاده
روزبه کتب زاده
مشخصات این استاد

نمایش پروفایل

از این مدرس
درباره مدرس
علی واحدی
علی واحدی
مشخصات این استاد

نمایش پروفایل

از این مدرس

نظرات

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید