update
آماده خرید

today
آماده خرید


مشاوره

قیمت تماس بگیرید

نمایشگر تمام صفحه محتوا
اشتراک 0دیدگاه 112 بازدید
بقاء، رشد و توسعه سازمانهای پروژه محور در گرو انتخاب درست پروژه‌ها و اجرای درست (به موقع، با بودجه مصوب و در چارچوب محدوده مصوب) آنهاست. بدیهی است که این توانمندی تنها به وسیله کسب دانش و تجربه لازم در زمینه دانش مدیریت پروژه و مفاهیم عالی آن حاصل می شود. مطالعه و بررسی سازمانهای موفق دنیا نشان داده که بسیاری از آنها از یک نظام قوی مدیریت پروژه و سیستم یکپارچه برنامه ریزی و کنترل پروژه بهره می برند که آنها را قادر ساخته تا با هماهنگی و یکپارچه سازی تمامی اجزاء کاری (در طرح ها و پروژه ها)، با یکدیگر به یک هم افزایی و بسیج عمومی دست یابند. روش مورد استفاده برای طراحی و پیاده سازی سیستم برنامه ریزی و کنترل پروژه بر پایه سیستم مدیریت پروژه می باشد. در این روش سیستم مورد نظر بر اساس کلیه حوزه های استاندارد PMBOK:2012 بعلاوه برخی از حوزه های اضافه شده در سایر استانداردهای PMI پیاده­ سازی می­گردد.
درخواست مشاوره
برای مشاوره فرم زیر را پر کنید همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان می باشند

توضیحات تکمیلی

هدف

طراحی و پیاده سازی سیستم برنامه ریزی کاربردی و کنترل پروژه موثر بر پایه استاندارد PMBOK:2012

نکات

در این روش سیستم مورد نظر بر اساس حوزه های استاندارد PMBOK:2012 پیاده­ سازی می­گردد., روش مورد استفاده برای طراحی و پیاده سازی سیستم برنامه ریزی و کنترل پروژه بر پایه سیستم مدیریت پروژه می باشد., ضمناً رویکرد مشاور تجمیع حوزه های یاد شده با سیستم مدیریت ارزش کسب شده (EVMS) خواهد بود که از ترکیب این دو سیستم، مدل قوی و یکپارچه ای برای برنامه ریزی و کنترل پروژه حاصل خواهد شد.

نتایج

طراحی و استقرار سیستم برنامه ریزی و کنترل پروژه

دستاورد

اجرا و کنترل سیستم برنامه ریزی و کنترل پروژه, تهیه برنامه پروژه (PMP), طراحی و پیاده سازی سیستم برنامه ریزی و کنترل پروژه, مکانیزه نمودن سیستم برنامه ریزی و کنترل پروژه (PMIS)

مشتریان-قبلی

قرارگاه خاتم الانبیاء

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید