محسن نظری
3 مرداد 14011

محسن نظری

با عرض سلام و احترام فراوان
راستش دوست دارم راحت و با ادبیات عامیانه بگم؛
چقدر نمیدونستم و چقدر عمیق و روان و ساده مطالب رو آموزش دادید و چقدر یاد گرفتم و به قول شما با عمق ایمان.بعد از چند سال دوری از تحصیل، برای هر جلسه جوری اشتیاق داشتم که باعث تعجب دوستان و خانواده بود و واقعا برای اولین بار در طول سالها تحصیل به جرات معنا و مفهوم استاد و آموزش رو فهمیدم. صادقانه بگم،تا جیب اجازه بده تمام دوره های شمارو شرکت میکنم

محمد نامور
3 مرداد 14011

محمد نامور

این دوره بطور قطع بهترین دوره ای بود که تا کنون گذرانده ام و استاد دوره تسلط خارق العاده ای داشت و البته منش و رفتار بسیار حرفه ای و دلسوزانه. به قول احمد شاملو فرصت کوتاه بود و سفر جانکاه اما یگانه بود و هیچ کم نداشت.

نیلوفر ملک افضلی
3 مرداد 1401لایک

نیلوفر ملک افضلی

Many thanks for offering an informative and comprehensive course. Even though, my contribution due to work schedule was limited but I very much enjoyed attending and listening throughout the entire sessions. Look forward to using the course materials and resources such as quizzes, … for next month or so to prep for my exam.

مهدی مسلمان زاده
3 مرداد 1401لایک

مهدی مسلمان زاده

دوره آموزشی پیش رو از برنامه های سال های گذشته اینجانب بود و پس از سپری شدن این دوره حس بسیار خوبی در مورد دانسته های مدیریت پروژه و حتی در سایر حوزه ها بدست آورده ام.
تلاش و علاقه جناب آقای دکتر واحدی در انتقال مطالب بسیار ستودنی و آموزنده می باشد.
امیدوارم همه دوستان و همکاران عزیز شرکت کننده در این دوره ، موفقیت ها روزافزونی در زمینه مدیریت پروژه چه در زندگی و چه در امور جاری حوزه های کاری بدست آورند.
با سپاس- مهدی مسلمان زاده
شرکت مپنا بویلر
امور کیفیت محصول

پوریا معصوم زاد
3 مرداد 1401لایک

پوریا معصوم زاد

تنها کلاسی که از تمام شدنش ناراحت شدم و خیلی خوشحالم که آقای دکتر واحدی را شناختم.

امین کمائی
3 مرداد 1401لایک

امین کمائی

خانه ات آباد باد
از تو هر عصر و زمانی یاد باد
ای معلّم ای چـراغ زندگانی و وجـود
غصّه هایت یک به یک برباد باد
بر تو از حق داد باد
با آرزوی موفقیت برای جناب آقای دکتر واحدی و تیم رستاک

محمد رضا کلائی
3 مرداد 1401لایک

محمد رضا کلائی

غیر از مطالب مفید مطرح شده، شخصیت و نگاه استاد به زندگی و کاربرد این مطالب در زندگی برای من جذاب بود.

لذا علاوه بر استفاده از مطالب تخصصی درس، چگونه خوب زندگی کنیم هم باید به محصولات این دوره افزود.
با تشکر
محمدرضا

مهدی قارونی
3 مرداد 1401لایک

مهدی قارونی

با سلام و احترام
دوره بسیار مفید و با ارزش بود وظیفه خود می دانم از جناب دکتر واحدی عزیز و جناب مهندس میرعارفین کمال تشکر را داشته باشم . درود بر کسانی که در جهت ارتقاء دانش کشور تلاش می کنند .
ارادتمند

کورش صابری
3 مرداد 1401لایک

کورش صابری

عارفان علم عاشق می شوند
بهترین مردم معلم می شوند
عشق با دانش متمم می شود
هر که عاشق شد معلم می شود
معلمی شغل نیست، معلمی عشق است. شوق و اشتیاق آقای دکتر واحدی به انتقال مباحث به دانش پژوهان ستودنی است. بعنوان کسی که سابقه تحصیل و آموزش در رزومه خود دارم، روش تدریس و کیفیت درس بگونه ای بود که در آینده اگر باز هم فرصتی باشد با کمال افتخار در کلاسها شرکت می کنم. صبوری و پاسخگویی همراه با متانت جناب میرعارفین نیز در ارتقا کیفیت آموزش بسیار موثر بود.
از خداوند سلامتی و توفیق خدمت برای شما آرزو مندم.
ارداتمند شما کورش صابری

علیرضا شعبانی
3 مرداد 1401لایک

علیرضا شعبانی

برای من اول از همه تجربه شیرین کلاس آقای واحدی عزیز تکرار شد. بعد از دوره PMBOK 6th که شرایط آزمون برام فراهم نشد خوشحالم که دوباره به بهانه ورژن جدید این کلاس رو تجربه کردم و جالبتر برام این بود که حتی در خصوص مباحث مشترک با دوره قبل صحبتهای استاد تازه بود و نشون میداد عمق ایمان ایشون به بهبود تدریجی از خودشون شروع میشه.
بستر آنلاین فوق العاده کمک کرد به جذابیت بیشتر دوره و دسترسی راحتتر. به خصوص اینکه تمایل به حل سوال و تمرین رو در من خیلی بیشتر کرد.
ممنون از فکر و نیت خوبی که دارید که اگر نبود بی شک این سالها اینطور ماندگار نمیشدید و در روزگار متوسط الحالی نماد کیفیت آموزش نمیشدید برای ما

حمیدرضا رعیت زاده
3 مرداد 1401لایک

حمیدرضا رعیت زاده

هم در زمینه علمی، هم اخلاقی و هم در قدرت بیان و شیوه تدرریس دوره بسیار مفیدی بود و تسلط و قدرت بیان استاد واحدی عزیز انگیزه بنده را برای فراگیری و توسعه علم خود در زمینه مدیریت پروژه دو چندان نمود. در آخر اضافه کنم که دکتر واحدی بی نظیر هستند

رضا حیدری استبرق
3 مرداد 1401لایک

رضا حیدری استبرق

من تجربه گذراندن چندین دوره رو با دکتر واحدی و کتب زاده داشتم و همیشه خاطرات خوبی از دوره های رستاک داشتم و به همه دوستانم توصیه کردم وخوشحالم با رستاک اشنا شدم چون تیم رستاک همیشه یا اخلاق مطلوب و اغوش باز پذیرای حرف ها و مشکلات من بودن و همیشه با من همدلی کردند و خلاصه خیلی از همشون تشکر می کنم که به من کمک کردند که رشد کنم و توسعه پیدا کنم ممنون و دمتون گرم و سرتون سلامت

مرتضی جوادی نیا
3 مرداد 1401لایک

مرتضی جوادی نیا

Awesome course that summarizes the entire project management journey. I highly recommend taking this course to anyone interested in Project Management disciplines and practices.

ساویز تحویلداری
3 مرداد 1401لایک

ساویز تحویلداری

Dear Ali, your teaching method includes lots of energy that I ´ve received from your conversations even by on-line course. I’m sure that comes from your knowledge depth, and your interest about conveying/transforming your knowledge to the others. I´ve added your name to the list of my favorite teachers that I´ve kept in my mind since primary school.

Regards to you, family and your great team in Rastak,

Saviz,

ناطق افضل
3 مرداد 1401لایک

ناطق افضل

باعث افتخار برای بنده بود که این دوره را با شما استاد ارجمند گذراندم و با شما آشنا شدم.با اینکه بنده فوق لیسانس مدیریت پروژه و ساخت داشتم در این دوره مطالب بسیار ارزشمندی یادگرفتم که همه اینها به خاطر سطح دانش بالای شما و تدریس فوق العاده شما میباشد. موفق و پیروز باشید.

الهه اسحقی
3 مرداد 1401لایک

الهه اسحقی

میزان تسلط و تعهد جناب اقای دکتر واحدی در برگزاری با کیفیت این دوره قطعا وجه تمایز این دوره با اموزشی دیگر می باشد و در سه ماه گدشته در ساعت حضور در این کلاس لذت یادگیری را تجریه کردم سپاس از تعهد شما در انجام کار با بالاترین کیفیت.

جواد صالحی
3 مرداد 1401لایک

جواد صالحی

تسلط جناب آقای دکتر واحدی و روش تدریس ایشان در نوع خود بی نظیر است. مطمئنا شرکت در این دوره انگیزه من برای شرکت در دوره های آموزشی مرتبط در آینده را دو چندان کرد – برای جناب آقای دکتر واحدی آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت و برای مجموعه رستاک آرزوی موفقیت های روز افزون را دارم.

بابك ابوالفتحي راد
3 مرداد 1401لایک

بابك ابوالفتحي راد

ضمن تشکر از جنابعالی بابت زحماتی که کشیدید. فارغ از امتحان و تست خیلی خوشحالم که افراد توانمندی همانند شما هنوز در این کشور وجود دارند تاضمن افزایش سطح علمی جامعه به عنوان وزنه ایی
علمی و شناخته شده مابین کشور های دیگر می باشند. امیدوارم فقط 50 درصد مدیران ارشد کشور از این علم استفاده کنند که همین برای کشور لازم و بس می باشد اما افسوس.

موفق باشید

پیام احترامی
3 مرداد 1401لایک

پیام احترامی

سلامی با طعم خداحافظی
پایانی دیگر را باهم تجربه کردیم.
پایانی که برای شاگرد سرآغاز بود و برای مرشد تکرار.
پایانی که آغازش جمله درخت هرچه پربار تر افتاده تر را آموخت و پایانش هر که عیب خویش بیند ، از همه بیناتر است را.
مطمئن هستم دلم برای این مهربانی های بی منت تنگ خواهد شد و چه خوب دیدیم و فهمیدیم که بخشندگی قلبی می خواهد به اندازه دریا و چه کرد بخشندگی شما با تفکر ما .
سپاسگزارم از همه پندار نیک و گفتار نیک و کردار نیکی که دیدیم و شنیدیم به امید آموختن.
بهترین ها رو برای شما و همکاران گرامی آرزومندم و
به امید دیدار
پیام احترامی

سیمین سیستانی
9 خرداد 14011

سیمین سیستانی

دوره های آموزشی شرکت RSR بسیار کاربردی و مفید بوده  و جهت ارتقا دانش مدیریتی تا حد بالایی سودمند و کارگشا هستند.

آرش زینالی
3 اسفند 14001

آرش زینالی

فرق کسی که در ted سخنرانی عالی می کند و هزاران بار دیده می شود و فردی که جرات صحبت در یک جمع چهار نفره را ندارد چیست؟
یک دوره عالی برای هر فردی که می خواهد کار خودش را و حرف و منظورش را عرضه کند. چه وقتی که می خواهد حرفش را در خانواده مطرح نماید و اثر خوبی از آن بگیرد چه زمانی که برای مدیر خود کار سه ماهه خود را می خواهد ارائه دهد و مدیر بیشترین بهره را از صحبت های او برداشت کند و چه زمانی که می خواهد کالا و محصول خود را به طور خوبی برای مشتری خود پرزنت کنیم تا برای خرید اقناع شود.
پیشنهاد می کنم حتما این دوره را بگذارنید با علی واحدی
پشیمان نخواهید شد!

سید محمد میرعارفین
29 بهمن 14001

سید محمد میرعارفین

آخ چی بگم؟! یه عالمه حرف دارم،

علی واحدی: دوست، برادر، استاد عالی، ماه…

خانم آرزو گودرزی: همراهِ عالیِ استاد عالی، مهربان رئیس، خورشید (بعضی وقت‌ها این نقش با نقش بالا(ماه) عوض می‌شود، خودشون می‌دونند، من در مسائل خانوادگی‌شون دخالت نمی‌کنم).

خانم آتنا گودرزی: منظم، عالی، دقیق، کار درست، مدیر.

خانم آزاده گودرزی: خوش اخلاق، خوش‌برخورد، هماهنگ‌کننده عالی، همواره یارِ بیست.

خانم کوچک‌پور: خیلی زحمت ما رو می‌کشند.

خداوند نگهدار همه‌تون باشه، عالی هستید.

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

با تشکر از وقت و انرژی همه بخصوص جناب واحدی برای دوره. عالی بود! شخصاً معتقدم نباید صرفاً برای کسب مدرک یک دوره برگزار بشه بخصوص دوره های برگزار شده سازمانی که هدف باید کمک به ارتقای دانش و کاربرد آن در سازمان باشه. پیشنهاد من اختصاصی سازی مفاهیم با نقش و وظیفه سازمان و انجام تمرینات عملی بجای تاکید بر قبولی در آزمون هست.

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

با سلام و احترام. دوره های برگزار شده توسط شما، با فن بیان، تسلط، اراده و خلوص نیتی که دارید، همواره فوق العاده هستند و جزء جزء مطالب، واقعا درس زندگی. انگار که این درسها را زندگی کرده اید. خدا قوت. مستدام باشید

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

سلام و عرض ادب آقای دکتر واحدی استاد بسیار بی نظیری هستند قدرت بیان و سطح دانشی بسیار خوبی دارند و این برای من که برای اولین بار از محضر ایشان استفاده کردم بسیار ارزشمند است بسیار متشکرم

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

من دوره های بسیاری شرکت کردم، واقعاً خوشحال هستم که مدرسی همچون آقای واحدی در کشورمان داریم که برتر از اساتید بین المللی نباشند با آنها برابری میکنند. با تشکر از برگزار کنندگان و آقای واحدی گرامی

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

دوره بسیار عالی و پر بار بود و من خیلی خوشحال هستم که ا‌ولین تجربه در رابطه با بحث های مدیریتی را با این دوره کسب کردم چون دید منفی و مقاومت من را نسبت به بحث های مدیریتی تغییر داد و باعث شده من به شدت راغب به دوره های مدیریتی دیگر باشم.

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

مطب این دوره چیزی بود که بهش نیاز داشتم و بعضی وقتها هم بهش عمل میکردم ولی هیچ وقت به این صورت علمی ، کامل و ملموس در دسترسم نبود . ممنونم از همه دست اندر کاران دوره . آقای واحدی گل کاشتی

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

هنر انجام كارهاي سخت نيست. هنر، سهل كردن كارهاي سخت براي ديگران است كه شما همواره به بهترين و كاملترين نحو اين كار را براي دانش آموزان خود انجام ميدهيد.
اميدوارم در تمامي مراحل زندگي خود موفق و هميشه سالم، تندرست و شاداب باشيد.

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

از آقای دکتر واحدی عزیز خیلی ممنونم که در این دوره برای ما خیلی زحمت کشیدند و علاوه بر موضوع دوره، درس های زندگی رو هم به ما آموختند. فراوان سپاسگزارم

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

راهبران رستاک تلفیق بی نظیر انتقال تجربه و انتقال دانش در سطح عالی می باشد.

بی‌نام
29 بهمن 14001

بی‌نام

من دوره آنلاین OPM3 را با استاد واحدی عزیز گذراندم. بسیار دوره مفید و عالی بود. بخصوص توانایی و دانش استاد در خصوص ارائه مطالب و نحوه بیان و تفهیم به دانش آموزان بسیار ستودنی است. استاد واحدی عزیز بگونه ای تدریس میکردند که جای هیچ گونه ابهامی باقی نمی گذاشت. بی اغراق دوره های استاد واحدی عزیز بسیار کاربردی مفهومی و عملی است به گونه ای که پس از پایان دوره شما را در پیاده سازی مطالب در حوزه کاری یا سازمان شما توانا می سازد. با تشکر و سپاس فراوان از استاد عزیز. خسته نباشید.

بی‌نام
29 بهمن 14001

بی‌نام

شرکت در دوره های علی واحدی حتی برای چندمین بار ، باز بسیار اموزنده و مفید می باشد. یکبار امتحان کنید.

بی‌نام
29 بهمن 14001

بی‌نام

استاد واحدی محتوی رو با ساختار مناسب و به صورت منظم ارائه می کنند. ضمن اینکه حتی با وجود غیر حضوری بودن دوره، کلاس جذاب و گیرا هست. شرکت در دوره های آموزشی ایشون رو توصیه می کنم.

عباس مقدسی
29 بهمن 14001

عباس مقدسی

اگر قصد دارید درک عمیقی از مدیریت پروژه پیدا کنید حتما دوره های رستاک رو از دست ندید، وجود اساتید رستاک برای کشور ما غنیمت بزرگیه. عباس مقدسی_ تابستان ۱۳۹۹

محمدرضا بیرجندی
29 بهمن 14001

محمدرضا بیرجندی

با توجه به تسلط مدرسان شرکت رستاک به مطالبت ارائه شده و نیز به روز بودن این مباحث، حضور در دوره های این شرکت را به همه دوستان توصیه می نمایم، به خصوص در مواردی که موضوع دوره ارتباط مستقیم با حوزه کاری شرکت کنندگان در دوره دارد.

سعید فرهمند
29 بهمن 1400لایک

سعید فرهمند

به نظر من استفاده از اینچنین دوره هایی باعث به روز شدن دانسته های ما از فنون مدیریت پروژه یا مدیریت دانش ، و علومی از این قبیل و بالا رفتن سطح کیفی و استاندارد مدیریت پروژه های ما و بیش از همه فرهنگ مدیریت مطلوب بر پایه شایسته سالاری و دانش و تجربه را همسان با شرکت‌های بین المللی و موفق در این زمینه به ارمغان خواهد آورد.

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

دورهٔ بسیاری خوبی بود برای ورود به بحث مدیریت دانش. جواب بسیاری از سوالات و دلیل انتظارات نادرست خودم رو گرفتم و امیدوارم با این سرنخ‌ها بتونم در این مسیر حرکت کنم تسلط استاد ولایتی در این مبحث فوق‌العاده است.

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

تدریس جذاب که باعث میشه هیچ دقیقه ای از کلاس خسته کننده نشه در حالیکه کلاسها انلاین عموما این ویژگی رو داره. Evpm دوره ای هست که در انتهای آن مدام حسرت این رو می خورید که چرا محتوای آموزش یافته رو در پروژه ها و سارمانها اجرا نمی کنیم که یقینا اجرای آن اثربخشی بسیاری خواهد داشت. به امید آنکه آموزش این دوره ها برای مدیران پروژه پ مدیران ارشد سازمانها عمومیت پیدا کنه و تبدیل به فرهنگ بشه در تمام پروژه ها و سازمانها.

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

رستاک بهترین، موثرترین و پر انرژی ترین موسسه / شرکت جهت رشد و بلوغ مدیریت پروژه در ایران هست و این یک فرصت استثنایی برای تمامی سازمان ها و دوستانی هست که بتونن لیوان ظرفیت خودشون رو در زمینه علم و اخلاق و مسیر حرفه ای در مدیریت پروژه ارتقا بدهند.

سینا اسراری
29 بهمن 1400لایک

سینا اسراری

بدون شک یکی از بهترین دوره هایی که هر فرد شاغل در پروژه باید بگذرونه همین دوره شابستگی مدیران پروژه س که به نظر بنده از مسائل فنی مهمتره. ممنون از دوره عالیتون . مگه میشه رستاک باشه و استادش دکتر واحدی باشه و عالی نباشه 🌹

محمدرضا شهراد
29 بهمن 1400لایک

محمدرضا شهراد

یادگیری مستمر و به روز رسانی دانش و اطلاعات جزو لاینفک موفقیت در کارو زندگی برای دوره ی کنونی در جهان هست . بنظرم این پیشرفت با دوره های موسسه رستاک بسیار ملموس است .

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

ن با تحقیق و توصیه اساتید مدیریت پروژه در این دوره با توجه به نیازی که در کار داشتم شرکت کردم. اگر به دنبال دوره ای با استاد حرفه ای، با تجربه و با دانش عالی هستید این دوره کاربردی رو حتما شرکت کنید.

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

اگر مدیر و کارشناس سازمانی هستید که سبد پروزه های متنوعی دارد و یا قصد دارید جهت توسعه سازمان خود و مدیریت و کنترل پروژه ها دفتر مدیریت پروژه ایجاد کنید، این دوره به دلیل تسلط مدرس بر محتوا و استفاده از مثال های کاربردی متنوع و جامع بسیار راهگشا می باشد. گذراندن این دوره را به مدیران و کارشناسان در سازمان های پروژه ای پیشنهاد میکنم.

سيد آرمان رئوفي
29 بهمن 1400لایک

سيد آرمان رئوفي

آقاي مهندس ولايتي به نظرم يك انسان با اخلاق و بسيار با تجربه در زمينه دوره بودن و با انتقال خوبشون و همچنين ايجاد فضاي صميمي و تيمي در بين دوستان، يك دوره بسيار پرفايده رو براي همه رقم زدن.

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

اگر مدیر و کارشناس سازمانی هستید که سبد پروزه های متنوعی دارد و یا قصد دارید جهت توسعه سازمان خود و مدیریت و کنترل پروژه ها دفتر مدیریت پروژه ایجاد کنید، این دوره به دلیل تسلط مدرس بر محتوا و استفاده از مثال های کاربردی متنوع و جامع بسیار راهگشا می باشد. گذراندن این دوره را به مدیران و کارشناسان در سازمان های پروژه ای پیشنهاد میکنم.

حسین انصاری
29 بهمن 1400لایک

حسین انصاری

به نظرم حرفه ای ترین موسسه که هم در برگزاری دوره و مدیریت دوره خیلی عالی عمل می کند و هم در خصوص مدرسین حرفه ای خود بسیار منحصر بفرد می باشند .

سید مسعود میرمعینی
29 بهمن 1400لایک

سید مسعود میرمعینی

استفاده از دوره های ارائه شده توسط این شرکت را به همه مدیران ، سرپرستان، کارشناسان وکارمندان توصیه میکنم . مطالب بسیار خوب و استاندارد در کنار پرزنت خوب جناب دکتر واحدی تجربیات خوبی را در کنار حس خوب به ارمغان میآورد . پاینده باشید

همایون فرشادی
29 بهمن 1400لایک

همایون فرشادی

دوره های مدیریتی شرکت رستاک با ارائه جناب دکتر واحدی عزیز واقعا کم نظیر بوده و تسلط همه جانبه بر موضوعات باعث درک و فهم کامل و یکپارچگی مطالب میگردد. با احترام همایون فرشادی مدیر پروژه نیروگاه B.O.O عسلویه

بی‌نام
29 بهمن 1400لایک

بی‌نام

دوره های آموزشی PMO و دوره های مدیریت پروژه می بایستی در برنامه ریزی آموزشی سازمانهای مرتبط با پروژه گنجانده شود و بصورت مستمر پرسنل سازمان تحت این آموزشها قرار گیرند.

غلام رضا قنبری
29 بهمن 1400لایک

غلام رضا قنبری

بنده اولین دروه مجازی را در دوران کرونا تجربه نمودم و تعامل و مشارکت در فضای مجازی، برای اینجانب بسیار جالب بود.

ندا مومنیان اصفهانی
29 بهمن 1400لایک

ندا مومنیان اصفهانی

آموزش لازمه بهبود مستمر هر فردی می باشد آموزش دوره هایی کاربردی چون آشنایی با استاندارد های مدیریت پروژه ویا دفتر مدیریت پروژه برای مدیران و کارشناسانی که در این حوزه فعالیت دارند ، بسیار مفید و کاربردی است.

امیر محصص
29 بهمن 1400لایک

امیر محصص

به همکاران و دوستانم پیشنهاد میکنم دوره مذکور نه فقط بخاطر کار و حرفه که حتی در زندگی شخصی جهت انجام درست تصمیمات مهم شرکت کنند تسلط مدرس و محتوا و مثال ها بسیار کاربردی و موثر بودند همینطور فضای تعاملی دوره تشکر فراوان از جناب کتبزاده عزیز و مجموعه با آرزوی موفقیت

صدیقه شرقی افرا
29 بهمن 1400لایک

صدیقه شرقی افرا

یک دوره بسیار مفید برای انجام موثر و مفید پروژه ها، بالابردن توانایی تحلیل مسایل، افزایش رضایت شغلی و حیطه تواناییها. صدیقه شرقی افرا- مرکز تحقیق و توسعه همراه اول

وهاب عزیزی
29 بهمن 1400لایک

وهاب عزیزی

با رستاک بهترین دوره های بین المللی را بگذرانید.

نويد فتحي
29 بهمن 1400لایک

نويد فتحي

دوره بسيار عالي و فوق العاده اي بود از جناب آقاي واحدي و استاد عزيزم در اين دوره جناب آقاي كتب زاده و همچنين مجموعه حرفه اي رستاك بي نهايت سپاسگزارم. با تشكر

نادر زارع
29 بهمن 1400لایک

نادر زارع

من دانشجوی رشته مدیریت پروژه در کانادا هستم. صادقانه باید اذعان کنم نحوه تدریس و تسلط جناب آقای واحدی در مقایسه با سطح آموزشی اساتید کانادایی، بسیار عالی تر بوده و طی نمودن دوره PMBOK و دوره آمادگی آزمونPMP با ایشان، خیلی به من کمک میکنه تا در رشته خودم و درسها موفقیت بیشتری کسب کنم.

آریا عباسی
29 بهمن 1400لایک

آریا عباسی

دوره فوق العاده ای بود برای من، اینکه تونستم تو این دوره حضور داشته باشم برام حیرت انگیز بود. یکی از بهترین دوره های آموزشی ام رو داشتم و آنلاین بودنش کمک کرد تا بتونم به راحتی از هر جایی در کلاس حضور داشته باشم و به یادگیری بپردازم. نحوه تدریس آقای واحدی و تسلط بی نظیرشون به مطالب طبق معمول سبب میشدن که گذشت زمان حس نشه و محیط کلاس شاداب و آموزنده باقی بمونه. تمام چیزی که می تونم به بقیه در خصوص این دوره ها میتونه حرف های آقای واحدی گوش کنن و طبق برنامه ایشون با کلاس همراه باشن و پا به پای برنامه های ایشون درس ها رو بخونن و مرور کنند. اگر اینکارو انجام بدن میتونن شانس موفقیت خودشون رو خیلی به ۱۰۰ درصد نزدیک کنن. از زحمات تیم رستاک هم سپاسگزارم.

علی لواسانی
29 بهمن 1400لایک

علی لواسانی

شرکت در دوره های مدیریت پروژه راهبران سیستم رستاک از نقاط عطف آموزشی من در زندگی بوده است و همواره از ایشان آموزش دیده ام و مهارتهای خودم رو افزایش داده ام. توصیه میکنم برای ارتقائ مسیر شغلی و رندیگتون حتماً در این دوره های آموزشی شرکت کنید. علی لواسانی مدیر پروژه و اسکرام مستر در شرکت Equisoft

دانیال فرجی
29 بهمن 1400لایک

دانیال فرجی

واقعا برای من که در پروژه های نرم افزاری مشغول نبودم فکر می کردم که این دوره برای من مناسب نیست ولی با مشورتی که با استاد داشتم و تحقیق خودم و بعد از این دوره برای واقعا به این نتیجه رسیدم که هم در زندگی شخصی و هم در پروژه های عمرانی استفاده از این کانسپت واقعاً کاربردی بود.

مریم زرافشان
29 بهمن 1400لایک

مریم زرافشان

تعهد کاری و اخلاق حرفه ای جناب استاد واحدی کم نظیره. با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون.

شاهین تابش
29 بهمن 1400لایک

شاهین تابش

ن به تمام دوستانی که هدف یادگیری علم مدیریت پروژه را دنبال میکنند شدیدا شرکت در دوره های جناب واحدی را توصیه میکنم .

آریا عباسی
29 بهمن 1400لایک

آریا عباسی

من این دوره رو برای کسایی که به دنبال گرفتن مدرک PMP هستن شدیدا توصیه میکنم. هر آنچه که شما از دوره های PMBOK و آمادگی آزمون یاد میگیرید اینجا تست میکنید و ایرادات خودتون رو میبینید. این دوره دید سطح بالاتری به حل مساله و مشکلات آزمون بهتون میده و شما رو تبدیل به یک نفر با سطحی بالاتر از یک آزمون دهنده معمولی میکنه و سبب میشه شما با دید طراح سوال به حل مسئله نگاه کنید و تو تله ها نیفتید و از کنارشون با لبخند رد بشید. این دوره به شما یاد میده که وقتی تست میزنید با اطمینان و اعتماد به نفس گزینه ها رو رد کنید و به جواب درست برسید. به طور واضح این دوره بر مبنای دوره های PMBOK و PMP موسسه رستاک هست و شما باید حتما این دوره ها رو قبلا با موسسه تموم کرده باشید. مرسی و ممنونم از زحمات تیم رستاک و آقای واحدی عزیز.

محمد زارع
29 بهمن 1400لایک

محمد زارع

اگر به فکر اخذ مدرک PMP هستید، موسسه رستاک انتخاب خوبی نیست و به هیچ وجه وقت و پول خود را هدر ندهید. اما اگر بفکر تغییر پارادایم فکری خود و تحول در دریچه نگاه به مسایل پروژه هستید به رستاک بیایید. رستاک چیزی بیشتر از یک مدرک صرف، به شما می‌دهد.

حامد حمیدی
29 بهمن 1400لایک

حامد حمیدی

با سلام بنده تجربه چندین دوره بسیار عالی را با شرکت رستاک دارم. به دوستان و همکاران خودم پیشنهاد می کنم جهت بالا بردن دانش خود در حوزه کسب و کار و پروژه حتما دوره های شرکت رستاک را امتحان کنند. مخصوصا کسانی که قصد شرکت در آزمون های بین المللی را دارند می‌توانند امادگی بسیار خوبی با شرکت رستاک کسب کنند.

سهیل برادران
29 بهمن 1400لایک

سهیل برادران

بنده به خاطر مدت زمان محدود و مشغله کاری راغب به گذراندن دوره امادگی ازمون pmp داشتم که این موضوع با توجه به حجم بالای مطالب و ثقیل بودن انها فقط با یک برنامه ریزی دقیق، تمرینات هدفمند، و منتورینگ عالی میسر میشد که خوشبختاته این دوره تمامی ویژگی های فوق را داشت و با بهره گیری از دوره استاد واحدی توانستم به هدفم در مدت زمان محدود برسم. به نظرم مسیر جایگزینی برای این موضوع وجود ندارد!

رضا بهرام‌زاده
29 بهمن 1400لایک

رضا بهرام‌زاده

من تمام دوره هایی که در رستاک شرکت کردم بهترین و بی نقص ترین بود. در مقایسه با دوره هایی که در موسسات داخل و خارج از ایران چه آنلاین و چه حضوری شرکت کردم رستاک بهترین بود و الان به مرحله ای رسیدم که حتی از موضوع دوره هم اطلاعی نداشته باشم ولی بدانم رستاک داره برگزار میکنه بدون شک شرکت میکنم چون همه دوره ها کاملا کاربردی و در جهت رشد فردی و حرفه ای هست.

شهاب همتی
29 بهمن 1400لایک

شهاب همتی

بسیار دوره مفید و کاربردی بود. ممنون از استاد واحدی عزیز. مثل همیشه مسلط در تدریس و صبور در پاسخگویی سوالات به بهترین شکل ممکن تا رفع آن. شرکت در این دوره را به هر فردی که بخواهد در زندگی فردی یا کاری خود تحولی استراتژیک برنامه ریزی و پیاده سازی نماید پیشنهاد می کنم.

شهاب همتی
29 بهمن 1400لایک

شهاب همتی

این دوره هم بسیار کاربردی و مفید بود. تسلط استاد واحدی بر مطالب و نحوه تدریس ایشان و همچنین کیفیت مطالب بسیار عالی و مطلوب بود. من این دوره را به همه افرادی که تمایل دارند اصول تئوری را بصورت کاربردی یکجا آموزش ببینند توصیه میکنم. با تشکر از استاد واحدی عزیز.

مهدیار بهنام
29 بهمن 1400لایک

مهدیار بهنام

واقعیتش این دوره یکی از بینظیرترین دوره هایی بود که تاکنون من در طول دوران آموزش هم گذراندم و بدون تعارف با توجه به شناخت از استاد گرامی جناب آقای علی واحدی هم موضوع دور از انتظاری نبود چراکه بواقع من پس از کلیه دوره هایی که با ایشان گذراندم کاملا راضی و با حس خوب دوره را به پایان گذراندم و بواقع ایشان با تسلط بر مطالب آموزشی و شیوه بیان منحصر بفردشان، سخت ترین دوره ها را تبدیل به جذاب ترین و شیرین ترین دوره ها می نمایند که این اصلا کار ساده و معمولی نیست که از عهده هر مدرسی برآید، ولی تفاوت اصلی این دوره با دوره های دیگر که من با ایشان گذراندم و باعث گردید از آن لذت بیشتری ببرم شاید موضوع کاربردی و نسبتا جدید دوره و همچنین فارغ بودن آن از دغدغه های آزمون بود که معمولا یک مقدار حس و حال دوره هایی که به این هدف تشکیل می شود را ناخودآگاه تحت تاثیر قرار می دهد. در پایان من شرکت در این دوره را بعنوان فردی با حدود ۱۵ سال سابقه کار در پروژه ها و شرکت مختلف ساختمانی دارم به کلیه مدیران پروژه، تیم پروژه و حتی مدیران عامل شرکت ها توصیه می نمایم.

مسعود طهرانی مجد
28 بهمن 1400لایک

مسعود طهرانی مجد

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی، دوره‌ای ضروری و واجب برای تمام کسانی است که چشم‌اندازی برای مدیر شدن دارند. برای کسانی است که به فکر راه‌اندازی کسب و کار اقتصادی هستند (کوچک و یا بزرگ). برای کسانی است که به سرمایه‌گذاری علاقه‌مند هستند. برای کسانی است که در پیچ و خم حساب و کتاب های روزانه و محاسبات دخل و خرج های خود گرفتار شده‌اند و برای کسانی است که مشتاق گام برداشتن و تنفس در فضای مالی (هرچند کوتاه) هستند. شرکت رستاک با سایر مؤسسات قابل قیاس نیست، زیرا نوع بیان و تسلط اساتید راهبران سیستم رستاک به موضوعات مطروحه، فضای آنلاین را به فضای حضوری تبدیل می‌کند و احساس بودن در کلاسی حضوری را خواهیم داشت. اتفاقی که در دیگر دوره های آموزشی آنلاین شرکت‌های دیگر رخ نمی‌دهد.

بی‌نام
28 بهمن 1400لایک

بی‌نام

سلام، حضور در دوره آنلاین و اثرگذاری آن واقعاً دغدغه من بود. تصمیم گرفتم برای اولین بار این تجربه را در دوره PSM “استاد کتب زاده” داشته باشم. واقعاً عالی بود. همین تجربه باعث شد در دوره PBA ایشان حاضر باشم. مهارت و دانش ایشان در تمام مباحث دوره در کنار فضایی که برای حاضرین ایجاد کردند، واقعاً فوق العاده بود. از “روزبه کتب زاده” عزیز بابت دانشی که در اختیار من قرار دادند، سپاسگزارم.

کامران گمارپور
27 آذر 1398لایک

کامران گمارپور

با توجه به اینکه این دوره، فرآیندهای دوره PMBOK را بطور ملموس و واضح بیان می کند، بسیار مناسب می باشد و توصیه می کنم حتما افراد در این دوره شرکت کنند.

محمد محمودی
27 آذر 1398لایک

محمد محمودی

این دوره شخصیت شما را در طول مسیر کار و زندگی صددرصد تغییر داده و لذا توصیه می شود، حتما در صورت تمایل واقعی در آن حضور فرمایید.

صبوری و دقت از مشخصه های اصلی جهت شرکت در این دوره می باشد.

کورش شفیعی
27 آذر 1398لایک

کورش شفیعی

این دوره باید در سازمانهای اجرایی برای کلیه مدیران و کارشناسان، خصوصا در سالهای ابتدایی شروع به کار الزامی باشد.

مصطفی نکوئیان فر
27 آذر 1398لایک

مصطفی نکوئیان فر

چنین دوره ای برای کلیه افراد جامعه مورد نیاز است. ای کاش در سازمان سالهای گذشته برگزار می شد، شاید در کارمان دقت بهتری می داشتیم.

تا بتوانیم برنامه ریزی بهتری در شغل و زندگی شخصی داشته باشیم.

دوره‌ی خیلی خوبی بود و فکر میکنم برای همه لازم است.

پویان حق پناه
14 اردیبهشت 1398لایک

پویان حق پناه

One of the best courses which is directed by Mr.Vahedi, it is suggesed for participating to elevate knowledge and competecies, through this course you will be able to practice and act as professional individual and learn how and why. Thank you alot Mr.Vahedi.

فرهاد معصومی
14 اردیبهشت 1398لایک

فرهاد معصومی

اثر بخشی دوره های آموزشی مدارک حرفه ای علاوه بر تسلط مدرس روی مباحث و ارتباطات اونها با هم، به شیوه پرزنت و انتقال مطالب هم بسیار وابسته است. تبدیل ساختار پیچیده (از نظر ارتباطات بین موضوعات) و متن خشک استاندارد به ساختاری روان و قابل فهم جزء ویژگی های این دوره بود. این دوره، بدون کوچکترین اغراقی با فاصله زیادی از دوره های آموزشی مشابه خودش قرار داره. ممنون بابت زحماتتون

علی سینا هویدا
19 خرداد 1397لایک

علی سینا هویدا

دوره ای بسیار آموزنده، پر انرژی و کارآمد با مدیریت و نظارت و پشتبانی بسیار هماهنگ و عالی. به همه همکاران مربوط به این حوزه توصیه می کنم.

امیر حسین فخری علیائی
19 خرداد 1397لایک

امیر حسین فخری علیائی

دوره برگزار شده در فضایی بسیار صمیمی و آموزشی مناسب برگزار شد و جناب آقای کتب زاده از نظر علمی در سطح بسیار بالایی قرار دارند و توصیه شرکت در دوره PMBOK را به تمام کسانی که می خواهند نقش موثری در پروژه داشته باشند می کنم.

زهرا دانایی
19 خرداد 1397لایک

زهرا دانایی

توصیه خواهم کرد که حتما در این دوره شرکت نمایند زیرا فارغ از امتحان PMP هم زبان شدن همه دوستان درگیر با پروژه های کشور به زودی تبدیل به الزام خواهد شد.

نصراله صبری فرد
19 خرداد 1397لایک

نصراله صبری فرد

توصیه اینجانب به عنوان دانش آموخته صنایع به تمامی افرادی که به نوعی در پروژه مشغول هستند، این است که در دوره های آموزشی شرکت رستاک شرکت نمایند و از آموزش های خوب این موسسه بهره مند گردند.

عبدالحمید شامبیاتی
19 خرداد 1397لایک

عبدالحمید شامبیاتی

با توجه به تسلط مدرس به موضوع PMBOK توصیه می کنم حتما در این دوره شرکت نمایند، برای نفرات که در پروژه می خواهند حضور یابند ضروری است. در ضمن جناب دکتر کتب زاده در اجرای دوره های آموزشی PMP بسیار تسلط دارند.

حمید رضا باقری
19 خرداد 1397لایک

حمید رضا باقری

توصیه می کنم حتما از توانمندی و مهارت اساتید رستاک در راستای بهبود دانش مدیریت پروژه و مهارت های حرفه ای استفاده گردد و برای اخذ یکی از مدارک معتبر در این حوزه برنامه ریزی نمایید.

سید امیر حسین سفاری زاده
19 خرداد 1397لایک

سید امیر حسین سفاری زاده

توصیه بنده اینست که RMP در زمان کمی پس از گذراندن PMBOK و یا گرفتن مدرک PMP برنامه ریزی گردد و پس از گذران دوره RMP، شخص در آزمون RMP شرکت کند. زیرا با احتساب تسلط به PMBOK و گرفتن PMP بسیار راحت تر و سهل تر می توان در آزمون RMP پذیرفته شد.

فردین رضائی
19 خرداد 1397لایک

فردین رضائی

به عقیده بنده شرکت راهبران سیستم رستاک در زمینه مدیریت پروژه و آموزش این حوزه با فاصله بسیاری نسبت به سایر شرکت ها، شماره یک این عرصه می باشد.

احسان قشقایی
15 شهریور 1396لایک

احسان قشقایی

دوره پرینس 2 پایه (Foundation) با تدریس آقای کتب زاده، زمینه ای برای بازبینی فرآیندهای در حال انجام مربوط به مدیریت پروژه است. این مبحث، می تواند نگاه بازتری نسبت به نحوه تفکر و ادامه ی پروژه باز کند. مزیت پرینس 2 به پیکره مدیریت دانش، نگاه ساده و در عین حال کاربردی تر به فرآیندها و متدها می باشد.

نصراله صبری فرد
15 شهریور 1396لایک

نصراله صبری فرد

توصیه اینجانب بعنوان کارشناس ارشد مهندسی صنایع اینست که همه افرادی که به نوعی در پروژه مشغول به کار هستند این فرصت را مغتنم شمرده و از آموزش های خوب و به روز این موسسه استفاده لازم را ببرند.

فردین رضائی
15 شهریور 1396لایک

فردین رضائی

قطعا نقطه قوت این دوره، مدرس دوره جناب آقای کتب زاده بودند که فوق العاده بر روی مباحث تسلط و اشراف کامل داشتند که با فن بیان عالی به انتقال مفاهیم به بهترین نحو ممکن کمک می کرد.

همچنین کیفیت جزوات، محل برگزاری هم عالی بود.

حتما به نظر من برای شرکت در دوره آموزشی استاندارد PRINCE2 رستاک و جناب آقای کتب زاده را انتخاب نمایید. به عقیده بنده ایشان و شرکت رستاک number1 مدیریت پروژه هستند.

علی احمد نژاد
14 شهریور 1396لایک

علی احمد نژاد

با توجه به نیاز افزایش سطح آگاهی و به کارگیری فرآینده های تخصصی حوزه مدیریت پروژه برای نفرات درگیر در پروژه در تمام سطوح و نیز لزوم انجام کلیه پروژه ها بر اساس استاندارهای این دوره و دوره های مشابه برای رسیدن به موفقیت در پروژه های پیش رو، توصیه می شود که کلیه عزیزان نسبت به شرکت در چنین دوره های آموزشی مفیدی اقدام نمایند.

زهرا تاج بخش
14 شهریور 1396لایک

زهرا تاج بخش

اینجانب به شخصه اعتقاد دارم که استاد و مدرس نقش بسیار مهم و کلیدی در یادگیری و جذب مطالب ارائه شده دارد و یکی از برتری های شاخص این دوره نحوه بیان مطالب بود که با وجود مطالب خشک و سنگینی که این دوره داشت خیلی جذاب و گیرا ارائه شد.

با تشکر فراوان از مدرس دوره جناب آقای دکتر کتب زاده.

سید قادر اشرف طاش
14 شهریور 1396لایک

سید قادر اشرف طاش

به نظر اینجانب این دوره یکی از کاربردی ترین دوره های طول مدت تحصیل و کاری من بوده است چه از لحاظ مفاهیم  ارائه شده با مثال های کاربردی و هم از لحاظ فن بیان استاد مربوطه، به همه کسانی که در کار مدیریت پروژه فعالیت دارند توصیه می کنم در این دوره شرکت کنید.

حسین اکبری
14 شهریور 1396لایک

حسین اکبری

شرکت در کلاس PMBOK علاوه بر ارایه یک رویکرد مناسب و نگاه کل نگر و جزء نگر در طول اجرای یک پروژه، فرآیندهای آن درس موفقیت در تک تک کارهای روزمره زندگی شخصی ما را هم آموزش می دهد.

پس از پایان این دوره به نظرم نه تنها به اشتباهات خود در محیط کار واقف شدم و ذهن من برای انجام پروژه های کاری ساختار یافته شده بلکه در مدیریت زمان، هزینه و محدودیت های زندگی شخصی درس مدیریتی آموختم.

مهدی عبدالهی
14 شهریور 1396لایک

مهدی عبدالهی

احتمام و تمام تلاش مدرس برای بیان حداکثری چه از لحاظ کمیت (زمانی) و چه از لحاظ کیفیت (پیگیری در فهم موضوع از سوی آموزش پذیران) برتری این دوره محسوب می گردد.

بقیقنا اگر به دنبال افزایش سطح دانش و آگاهی و تسلط بر دانش های مورد نیاز می باشید، حضور و شرکت در این دوره ها مفید است.

علی ابریشمی
14 شهریور 1396لایک

علی ابریشمی

با توجه به فرآیندهای آموزش داده شده در این دوره به وضوح دریافت می شود سازمان هایی که نیازمند بلوغ همه جانبه در فعالیت های عملکردی خود می باشند، گذراندن دوره های آموزشی نظیر دوره مذکور سبب رشد و تعالی عملکرد سازمان مرتبط و هم افزایی مهارتی- عملکردی کارکنان مرتبط خواهد شد.

محمد ابولحسنی
14 شهریور 1396لایک

محمد ابولحسنی

گذشته از اینکه مدرک PMP اخذ شود یا نه، من در پایان دوره اول به طرز قابل توجهی دیدگاه و جهان بینی ام نسبت به محیط پیرامون (چه کاری و چه زندگی ) تغییر کرد و دید عمیقی به بنده داد.

حمید کاظمی
14 شهریور 1396لایک

حمید کاظمی

اینجانب با سابقه کار حدود 20 سال از کارشناسی تا مدیر پروژه در پروژه های مختلف عمرانی و مخابراتی، این دوره ( مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK ) را به هر مهندسی که دیدگاه مدیریتی نیاز دارد توصیه کرده و اطمینان می دهم که مطالب دوره با واقعیت های پروژه ها و مدیریت پروژه نزدیک بود و می تواند راهنمای خوبی برای اینکار باشد.

مریم حمزاویان
14 شهریور 1396لایک

مریم حمزاویان

جدا از آشنایی با مفاهیم کنترل پروژه و داشتن پیش زمینه قبلی، دوره ای کاملا مناسب برای یادگیری مفاهیم مدیریت پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

علیرضا امیدی
14 شهریور 1396لایک

علیرضا امیدی

موقعیت خوبی را جهت نحوه برنامه ریزی و همکاری با هم تیمی ها را فراهم می کند. نحوه برخورد و روحیه کار تیمی را آموزش می دهد.

کیانوش حبیبی
14 شهریور 1396لایک

کیانوش حبیبی

فراگیری مطالب تئوری در قالب یک دوره کارگاهی بسیار تجربه شگفت انگیزی بود. به همه دوستانی که به نحوی درگیر کارهای پروژه ای هستند این دوره را پیشنهاد میکنم.

سحر توانگر
14 شهریور 1396لایک

سحر توانگر

به نظر من این دوره برای تمامی مدیران پروژه ها و مدیران ارشد الزامی است زیرا آنها می توانند با رعایت موارد مطرح شده در این دوره در مدیریت هر چه بهتر پروژه ها نقش بسزایی داشته باشند.

عماد بلوردی
14 شهریور 1396لایک

عماد بلوردی

قبل از شروع دوره تصوری از مفید بودن دوره نداشتم ولی در پایان بسیار خوشحالم که در این دوره شرکت کرده ام. علاوه بر کمک به یادگیری در ارتباط با شغل در زندگی شخصی هم این مطالب بسیار مفید واقع می گردد.

مریم زهره وند
14 شهریور 1396لایک

مریم زهره وند

جهت آشنا شدن با متدهای جدید علمی و کاربردی مدیریت پروژه (و حتی زندگی) حضور در این دوره پیشنهاد می شوند.

سیمین سیستانی
14 شهریور 1396لایک

سیمین سیستانی

دوره های آموزشی شرکت RSR بسیار کاربردی و مفید بوده  و جهت ارتقا دانش مدیریتی تا حد بالایی سودمند و کارگشا هستند.

محمد سعید فر
14 شهریور 1396لایک

محمد سعید فر

این شرکت با استفاده از افراد توانمند و با تجربه و به کمک ابزار های آموزشی و ترفندهای هوشمندانه به خوبی و بسیار موثر اطلاعات مورد نیاز را در اختیار افراد قرار می دهد.

مجید زمانی
14 شهریور 1396لایک

مجید زمانی

پیشنهاد می گردد برای کسانی که علاقمند شرکت در کلاس های مرتبط با مدیریت پروژه هستند از دوره های تخصصی این شرکت استفاده نمایید.

مسعود فدایی
14 شهریور 1396لایک

مسعود فدایی

دوره بسیار خوبی بود و توصیه می کنم همراه با مطالب تدریس شده در دوره مطالعه اندکی انجام گردد، زیرا حجم مطالب بالاست و در صورتی که مرور نگردد به سرعت از ذهن خارج می گردد.

مهدی علیجانی
14 شهریور 1396لایک

مهدی علیجانی

بکارگیری مثال های متنوع و اجرای کارگاه های آموزشی نقطه قوت این دوره آموزشی می باشد که با توجه به تنوع و گسترده بودن مطالب، گام موثر جهت انتقال زنجیره ای مطالب آموزشی داشته است.

از قابلیت ها و نقاط قوت دوره اینکه سرفصل مطالب و فرآیندها بگونه ای آموزش داده می شود که بنظر میرسد در عالم واقعیت یک پروژه را شروع کرده ایم و در حال برنامه ریزی، اجرا، کنترل و خاتمه آن هستیم، فارغ از دسته بندی حوزه های دانشی خود استاندارد، خلاصه اینکه نحوه و شیوه تدریس بر اساس گروه های فرآیندی می باشد که بسیار عالی می باشد.

احمد رضائی
14 شهریور 1396لایک

احمد رضائی

با توجه به رویکرد مدیریتی پروژه و پیشگامی واحدهای بزرگ تولیدی در علمی شدن موضوع، لازم است کارشناسان در کلیه طرف های پیمان با موضوعات نوین آشنا باشند، لذا توصیه مبنی بر حضور و حتی الامکان به روز بودن اطلاعات علمی و کاربردی می باشد.

محمد رضا طیبی
14 شهریور 1396لایک

محمد رضا طیبی

دوره PMBOK دوره ای است که در صورت گذراندن با موفقیت و در صورتیکه بطور کامل مطالب درک گردد، قابلیت اجرا در تمام مراحل زندگی (و نه فقط کاری) را دارا می باشد و می توان برای بهبود روش زندگی نیز از آن استفاده گردد.

امیر درخشان فر
14 شهریور 1396لایک

امیر درخشان فر

حتما برنامه ریزی نمایند، به صورت منظم و پیگیر دوره PMBOK را طی نمایند.

مهدی پور حیدر شیرازی
14 شهریور 1396لایک

مهدی پور حیدر شیرازی

دوره ای بسیار مفید بود، برای کسانی که تجربه کاری دارند ملموس تر خواهد بود.

جهت کاریابی و کار همراه با مهاجرت بسیار مفید و موثر خواهد بود. علم روز دنیاست و از اقصی نقاط دنیا در ویرایش PMBOK نقش دارند و این بسیار مفید خواهد بود.

ضمن اینکه بسیاری از مفاهیم و دستورات PMBOK در کتاب آسمانی مسلمانان (قرآن کریم) وجود دارد.

علیرضا برهانی پور
14 شهریور 1396لایک

علیرضا برهانی پور

این دوره نگاه جامع و اثر گذاری به مدیران حوزه های مختلف به منظور نحوه برقراری ارتباط با ذینفعان خود و همچنین سازماندهی مجوعه و سازمان تحت مدیریت خود می دهد. البته به نظر می رسد دوره های تکمیلی متناسب با سازمان و حوزه فعالیت هر فرد باید به صورت تخصصی برگزار گردد.

علی دورقی
14 شهریور 1396لایک

علی دورقی

اینجانب تا قبل از این دوره آموزشی، دو دوره دیگر نیز در زمینه استاندارد PMBOK گذرانده بودم.

به جرات می توانم بگوییم که بهترین دوره ای بود که در این خصوص گذرانده ام. مدرس دوره جناب آقای کتب زاده تسلط فراوانی بر موضوع داشتند و نحوه انتقال مطالب توسط ایشان بسیار اثر بخش است. خلاقیت و نوآوری منحصر به فردی در نحوه اداره کلاس دارند و با وجود طولانی شدن مدت زمان دوره، احساس خستگی و کلافگی به هیچ عنوان وجود نداشت. مثال های کاربردی مطرح شده از جانب ایشان علاوه بر استفاده در محیط کار، می تواند در زندگی شخصی نیز به کار رفته و استفاده شود. در آخر مراتب سپاسگذاری خود را از جنابعالی اعلام می کنم و بهترین ها را از درگاه خداوند برایتان خواستارم.

مریم صدیق
14 شهریور 1396لایک

مریم صدیق

به نظر اینجانب دوره فوق دورهای بسیار مفید و کاربردی می باشد. بسیاری از مشکلات پروژه های ما به دلیل عدم رعایت مسائل مرتبط با فرآیندهای PMBOK می باشد که به خوبی اجرا نمی شوند. متاسفانه مدیران دیدگاه مناسبی ندارند، اما به عنوان یک کارشناس به نظر می رسد حضور در این دوره ها منجر به ارائه دیدگاه مناسب برای دستیابی به آینده شغلی و عملکرد مناسبتر می گردد. به طوری که مشکلات کنونی مدیران را در آینده نداشته باشیم.

امیر حسین حاج قنبری
14 شهریور 1396لایک

امیر حسین حاج قنبری

برای کسانی که در سطحی بالاتر از کارشناسی در پروژه ای مشغول به کار هستند، توصیه می کنم حتما در این دوره شرکت کنند.

سید محمد میرعارفین
14 شهریور 1396لایک

سید محمد میرعارفین

اگر واقعا به دنبال یادگیری مفهومی هستید در چنین دوره هایی شرکت نمایید.

احمد شریفی
14 شهریور 1396لایک

احمد شریفی

موسسه رستاک یک Best Practice برای دیافت مدارک موسسه PMI ارائه می کند و این راه حل در 99% موارد و افراد جواب داده است.

پس سریع ترین و خوب ترین راه حل برای گرفتن PMP همین رستاک می باشد، هرچند ارزان ترین روش نیست.

مهدی ابراهیمی
10 خرداد 1396لایک

مهدی ابراهیمی

اگرد در شرکت های بزرگی فعالیت دارید که از روند انجام پروژه و مدیریت آن بی اطلاع هستید و فکر می کنید که تمام این بخش های کنترل و مدیریت پروژه دست و پای بخش های مهندسی و اجرایی را می بندند و مانع آنها هستند در این دوره شرکت کنید تا به نقش حیاتی آنها در شرکت بزرگ و موفق پی ببرید، تا روند انجام پروژه های پیچیده و ارتباطات بحرانی آنها را متوجه شوید.

میر سهیل ضیابری
10 خرداد 1396لایک

میر سهیل ضیابری

از دوستان، همکاران و خصوصا پرسنل بخش پروژه برای بهبود عملکرد شرکت در جلسات کارفرمایی و بهبود عملکرد پرسنل در تنظیم قراردادها، دعوت می نمایم تا در این دوره شرکت نمایند.

ضمنا با توجه به مساله شناخت ذینفعان، عمل به مبانی علمی این دوره کمک می کند تا تنش میان همکاران داخل و بیرون شرکت کاهش یابد.

سید حسین موسوی
13 بهمن 1395لایک

سید حسین موسوی

حتما با اطلاعات کامل و پیش مطالعه در جلسات حضور پیدا کنید تا بتوانید استفاده ی بهتری از مطالب ارائه شده داشته باشید.

با توجه به جذاب بودن موضوع و جدید بودن آن، اطلاعات تکمیلی در خلال برگزاری دوره به علاوه بر جزوات و منابع معرفی شده، مطالعات تکمیلی انجام شود.

علیرضا عبدالهی
13 بهمن 1395لایک

علیرضا عبدالهی

عدم مدیریت صحیح پروژه مهمترین دلیل شکست یا بهینه نبودن فرآیند اجرای پروژه ها از نظر اینجانب می باشد و این دوره با نحوه آموزش بسیار خوب کلید موفقیت در اجرای صحیح مدیریت پروژه می باشد.

لیلا احمد دستجردی
13 بهمن 1395لایک

لیلا احمد دستجردی

این کلاس اصلا جنبه تئوریک نداشت کاملا کاربردی بود، شاید اولین کلاسی بود که زمان کلاس را به هیچ عنوان احساس نمی کنید و قطعا سطح دانش افزایش خواهد داد.

شاهرخ کاوه
13 بهمن 1395لایک

شاهرخ کاوه

این دوره، نه تنها یک دوره جهت به انجام رساندن پروژه ها، بلکه دوره ای است که به اعتقاد بنده هر فرد باید برای برخورد مناسب و تصمیم گیری های مناسب در زندگی و موفقیت در زندگی شخصی بر آن را بگذراند.

محمد مهدی عسکری
6 بهمن 1395لایک

محمد مهدی عسکری

تجربه شخصی من در دوره های آموزشی که در زندگی داشتم از جمله دوره های علمی، هنری و … اینست که همیشه پیش بهترین ها و حرفه ای ها آموزشی ببینید تا در هزینه و زمان شما صرفه جویی شود و این دوره یکی از همین تجربیات شیرین زندگی من بود.

محمد جواد عدالت پور
6 بهمن 1395لایک

محمد جواد عدالت پور

بنده از کلیه کارشناسان و مدیران علاقمند به بحث مدیریت پروژه درخواست دارم که در این دوره و با استاد واحدی مراتب را گذرانده و قطعا با کمی پشتکار موفق خواهند بود.

در پایان از جناب مهندس واحدی بابت وقت و تلاشی که صرف کرده اند نهایت تشکر و قدردانی را داشته و برای ایشان آرزوی موفقیت هر چه بیشتر دارم.

حسین قائدی
6 بهمن 1395لایک

حسین قائدی

ضمن سپاس بی کران از جناب آقای مهندس واحدی به خاطر ارائه مطالب مفید و جامع دوره PMP و همچنین ایجاد جو صمیمی و در عین حال فعال کلاس و اینکه ایشان با ارائه مثال ها و تمرینات، مطالب را به خوبی ارائه دادند، اینجانب به کلیه دوستان و همکاران اکیدا توصیه می کنم که جهت برخورداری از دانش ایشان و همچنین فهم عمیق دانش مدیریت پروژه در این دوره شرکت نمایند.

حمیده دشتبانی
6 بهمن 1395لایک

حمیده دشتبانی

دوستان عزیز

اگر به دنبال یادگیری PMBOK و اخذ مدرک PMP می باشید و مدتهاست که دوره آموزشی جذاب و پرکاربردی نگذرانده اید، حتما در دوره آموزشی با تدریس جناب آقای واحدی شرکت فرمایید تا یکبار هم که شده لذت یادگیری مطالب سخت را به روش جذاب امتحان کنید.

مجتبی کمال پور
6 بهمن 1395لایک

مجتبی کمال پور

به نظر اینجانب کسانی که در حوزه مدیریت پروژه فعالیت دارند و یا قصد فعالیت دارند، جدا از اینکه جهت آزمون بخواهند آماده شوند، گذراندن این دوره و آشنایی با مفاهیم آن ضروری و بسیار سودمند در اجرای پروژه ها خواهد بود.

امیر حسین دهقانی
16 دی 1395لایک

امیر حسین دهقانی

لذت دانایی بی انتهاست، دوره ای با این کیفیت لذت آنرا دوچندان می کند.

حسن مطلبی
12 دی 1395لایک

حسن مطلبی

من در تجربه خودم در دوره PMBOK که با استاد عزیز آقای کتب زاده داشتم بسیار ارئه مطالب خوب و شیوایی داشتند و کاملا مفید و در راستای موضوع کلاس قرار داشت. توصیه می کنم در این کلاس ها حتما شرکت کنید.

نرگس براتی
29 آبان 1395لایک

نرگس براتی

توصیه می کنم که با وجود اینکه این کارگاه برای هیجان از موضوعی نمایشی جهت پروژه استفاده می کند، برای استفاده حداکثری از موضوع کارگاه، درتمام مراحل این دوره جدی گرفته و از فضای شوخی پرهیز شود. توصیه می کنم اگر روزی در گروه غریبه قرار گرفتید خوشحال باشید و از تجربه ای که در انتظارتان هست استقبال کنید. پیشنهاد می کنم برای تجربه کردن فضای کارتیمی اصولی با تمام هیجانات و استرس این کارگاه را امتحان کنید.

حسین مهین خواه
29 آبان 1395لایک

حسین مهین خواه

اساسا در دوره های آموزشی مدیریت و برنامه ریزی جای نمونه پروژه خالی بود و ابتکار جالبی بود که برنامه ریزی و کار تیمی و تخصیص منابع در قالب یک کار کوچک شبیه سازی شود.

اسحق محجوب
29 آبان 1395لایک

اسحق محجوب

شرکت در این دوره برای کلیه افراد سازمان الزامی به جهت آشنایی با مطالب مهم مدیریت و برقراری ارتباط مناسب با سایر همکاران و شناخت نقاط ضعف و قدرت خود در اجرای عملی یک پروژه می باشد.

حمید شاکر
29 آبان 1395لایک

حمید شاکر

دوره آموزشی بسیار عالی بود و محتوای علمی و عملی دوره کاملا همخوانی داشت. مدرسین دوره به صورت گروهی کار تدرسی را به عهده داشتند که باعث بهبود وضعیت کلاس از لحاظ عدم یکنواختی می باشد.

حامد ناصر نیا
29 آبان 1395لایک

حامد ناصر نیا

تجربه آموزشی خوبی بود برای اولین بار کارتیمی همراه با هیجان انجام دادم. نکات مثبت زیادی جهت استفاده در فرایند کاری منتقل می کند و به روش های جدید برنامه ریزی و اجرای پروژه با متدروز دنیا در اختیار می گذارد. توصیه می کنم دوستانی که این متن را می بینند بصورت فردی یا از طرف شرکت خود در این دوره شرکت کنند.

علیقلی جاودانی
29 آبان 1395لایک

علیقلی جاودانی

توصیه من به دیگران این است که چنانچه در کار گروهی شرکت می کنید باید تحمل و طاقت کار بیشتری شرکت کنید.(یعنی بتوانید وظایف را در سمت خود به بهترین نقش اجرا کنید)

احسان شفقت
29 آبان 1395لایک

احسان شفقت

حتما شرکت کنید چون خیلی تاثیرات مثبتی در ایجاد روحیه کار تیمی در شما ایجاد خواهد کرد. خودتان را بیشتر خواهید شناخت و البته دیگران را نیز خواهید شناخت. توانایی در شناخت و برنامه ریزی نیز در شما بالا خواهد بود.

آرزو ولی زاده
29 آبان 1395لایک

آرزو ولی زاده

شرکت دراین دوره را به تمامی همکاران پیشنهاد و توصیه می نمایم. به غیر از نکات عملی ازنظر تقویت کارتیمی و ایجاد روابط دوستانه میان همکاران بسیارمفید بود.

آرش مولوی
29 آبان 1395لایک

آرش مولوی

از آنجاییکه در کشور ما به برنامه ریزی پروژه اهمیت زیادی(به اندازه اجرا) داده نمی شود شرکت در این نوع کارگاه ها مفید و موثر است. از طرفی اغلب کلاس ها صرفا تئوری مدیریتی (بدون کار عملی و کارگاهی) خسته کننده بوده و بعد مدت زمانی فراموش می شوند.

کیوان مقیمی
29 آبان 1395لایک

کیوان مقیمی

حضور و شرکت در دوره های این چنینی که سبب ایجاد روحیه آموزشی بیشتر می گردد را به تمامی دوستان پیشنهاد می نمایم. با تشکر ازتیم آموزشی که نهایت صبوری و دقت را بکار گرفتند.

رشید سیراح
29 آبان 1395لایک

رشید سیراح

دوره مذکور را برای افرادی که درکار پروژه شرکت دارند توصیه می کنم و امیدوارم افرادی که این دوره ها را می گذرانند درجهت پیشرفت و سازندگی کشور عزیزمان کوشا باشند.

سیدوحید ضیایی
29 آبان 1395لایک

سیدوحید ضیایی

برای درک صحیح و واضح کارتیمی و گروهی، پروژه ساخت خانه اسکیمو بسیار عالی بود و اشخاص توانایی ها، نقاط قوت و ضعف خود را در پایان کار تیمی تجربه کردند.

محمد پرچکانی
22 آبان 1395لایک

محمد پرچکانی

دوستان عزیز: با توجه به بسط و گسترش علوم جدید در زمینه های مدیریت پروژه و سبد پروژه، پیشنهاد بنده به عنوان یکی از شرکت کنندگان در دوره آموزشی RealPoM و PMBOK (در گذشته)، شرکت در این کلاس جهت آشنایی با این علوم و سبقت از دیگران می باشد.

عبدالصمد رئیس پور
22 آبان 13951

عبدالصمد رئیس پور

حضور در دوره های فوق، سرمایه گذاری برای آینده است. بهتر است حداکثر اعضای شرکت در دوره داشته باشند تا بیشترین بازدهی را داشته باشد.

اژدی بهرامی
18 آبان 1395لایک

اژدی بهرامی

با توجه به اهمیت مدیریت پروژه بخصوص در کشور عزیزمان ایران که پروژه ها معمولا سروقت و با هزینه مصوب پایان نمی یابند، بسیار اهمیت دارد که از دانش روز در این زمینه بهره مند شویم.

حسین قادری
18 آبان 1395لایک

حسین قادری

با توجه به تجربه کار تیمی به همراه پارامترهای زمان، بودجه و موارد دیگر، تجربه این دوره بسیار مفید می باشد، خصوصا برای تیم هایی که در محیط کار با یکدیگر کار می کنند، بهتر است قبل از شروع پروژه اصلی این کار تیمی ساخت Igloo را تجربه کنند.

مصطفی شعاعی
18 آبان 1395لایک

مصطفی شعاعی

با توجه به جذابیت این دوره آموزشی، ایجاد حس رقابت مثبت و سازنده و همچنین اخلاق و رفتار بسیار خوب اساتید و کمک اساتید در طی دوره، برنامه ریزی بسیار دقیق جهت برگزاری این دور طی یک و نیم روز، رزومه جامع اساتید و مرتبط بودن تخصص های ایشان با دوره مذکور، توصیه می کنم در این دوره ها شرکت نمایید

صمد رشیدی
6 مهر 1395لایک

صمد رشیدی

با توجه به مشاهدات و شنیده ها و نتایج قبولی در آزمون دوستان و همکاران، به جرات می توان گفت بهترین روش فهم و درک PMBOK و قبولی در آزمون PMP در شرکت راهبران سیستم رستاک آموزش داده می شود.

کاوه نصیری
6 مهر 1395لایک

کاوه نصیری

به دوستان و عزیزانی که فرصت محدود و مشغله فکری بالایی دارند توصیه می کنم از این دوره ها بهره کافی را ببرند چرا که چیدمان مطالب در جزوه، Animation ها و طراحی آن در به خاطر سپاری مطالب کمک فراوان می کند و تسلط اساتید در حوزه های جانبی ابهامات موجود در مطالب را به حداقل می رساند.

محسن فیروز شاهی
6 مهر 1395لایک

محسن فیروز شاهی

بنده به گواه دوستان خود و همچنین حضور خودم در دوره های آشنایی با PMBOK و آمادگی آزمون PMP، به دانشجویان علاقه مند به آشنایی به این استاندارد و اخذ مدرک PMP توصیه می کنم دوره های استاد واحدی را انتخاب نمایند.

رضا کشاورزی
6 مهر 1395لایک

رضا کشاورزی

استاد واحدی با حداکثر علاقه مندی و بسیار دلسوزانه مطالب دوره را ارایه کردند. به عنوان فردی با تجربه در حوزه پروژه ها و تعامل در محیط های مختلف بین المللی، ایشان را فردی بسیار با دانش و حرفه ای یافتم.

شخصا مطالب بسیار زیادی از ایشان آموخته ام و امیدوارم در آینده نیز بتوانم خدمت ایشان برسم.

سارا طالبی
6 مهر 1395لایک

سارا طالبی

توصیه می کنم افرادی که در واحدهای برنامه ریزی و کنترل پروژه مشغول به کار هسنتد این دوره را حتما شرکت کنند، حتی اگر قصد گرفتن مدرک را ندارند، این دوره دید بسیار جامع و منظمی از توالی کارها به آن ها می دهد.

مهدی افتخار
6 مهر 1395لایک

مهدی افتخار

بهره گیری از دوره ی آمادگی PMP فرصت بسیار خوبی برای درک عمیق استاندارد PMBOK ایجاد کرد که از نظر بنده در هیچ یک از موسسات آموزشی و فعال در حوزه مدیریت پروژه به طور قطع فراهم نمی شد.

بیان بسیار خوب همراه با Ground Rule های جالب و فراموش نشدنی که با چاشنی Fun همراه شده بود، فضای خستگی و احیانا خواب آلودگی را از میان برده بود.

و همه اینها تنها با مدیریت کلاس توسط جناب استاد محترم آقای علی واحدی میسر می شود.

داریوش سلیم خانی
6 مهر 1395لایک

داریوش سلیم خانی

به نظر بنده تسلط کامل استاد (آقای مهندس واحدی) و روش آموزشی بسیار جذاب و کارا و جزوات ارائه شده با کیفیت بسیار خوب و خدمات بعد از دوره (آزمون ها و … ) نقاط قوت و برتری این موسسه آموزشی می باشد.

توصیه اینجانب اینست که اگر مایل به کسب مدرک PMP هستید، فقط و فقط آقای مهندس واحدی را به عنوان مدرس انتخاب کنید. تجربه شخصی و همچنین تجربیات دوستان دیگر نشان دهنده این موضوع می باشد

آناهیتا استانلو
6 مهر 1395لایک

آناهیتا استانلو

از برتری های این دوره تسلط مدرس به مباحث و محل برگزاری مناسب نسبت به سایر موسسات بود.

با حضور در کلاس و دوره کامل مباحث PMBOK و ایجاد یک نظام فکری در خصوص PMBOK موجب افزایش اعتماد به نفس جهت حضور در امتحان و ایجاد نظام فکری در خصوص نحوه آماده سازی فرد برای آزمون می شود.

مهدی مشایخی
6 مهر 1395لایک

مهدی مشایخی

این چنین دوره هایی باعث افزایش اطلاعات مرتبط با فعالیت های پروژه شده و می تواند مسیر پیشرفت فرد را به صورت بهینه تسهیل نماید.

محسن میری
6 مهر 1395لایک

محسن میری

با توجه به اینکه تعداد نفراتی که موفق به اخذ مدرک PMP شده انده (از طریق این موسسه) بسیار بالاتر از سایر موسسات است، توصیه می شود به عنوان Best Practice خود من و شرکت ما، از این طریق جهت آزمون و آمادگی پیش از آن اقدام کنید.

علیرضا جواهری
6 مهر 1395لایک

علیرضا جواهری

یکی از معضلات دیرینه کشور ما، عدم استفاده از اصول و مبانی علمی مدیریت پروژه می باشد و به همین علت اگر نگوییم تمامی پروژه ها، بلکه بسیاری از آنها با موفقیت های مورد انتظار روبرو نمی شوند و در ساده ترین حالت همواره با کمبود بودجه و تاخیر فراوان مواجه خواهد شد. بنابراین حالا که شرکت هایی توانمند با تسلط و اشراف کامل دوره هایی مانند PMBOK را ارائه می نمایند، استفاده از این ظرفیت امری لازم و ضروری بوده و تمامی سازمان ها و نهاد ها بایستی از این ظرفیت کمال استفاده را ببرند.

سعید سردیوند چگینی
17 شهریور 1395لایک

سعید سردیوند چگینی

طراحی جزوات آموزشی و تنها همراه با بیان شیوای آقای دکتر واحدی عزیز واقعا ارزشمند است. توصیه می کنم دوستانی که می خواهند سریعتر و با عمق دانش بیشتر این مسیر را طی کنند، در این کلاس ها شرکت نمایند.

سعید خسروی
5 مرداد 1395لایک

سعید خسروی

حضور استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
تجربه کلاسی که در خدمت شما بودم از بهترین و پربارترین و انسانی ترین کلاسهایی بود که شرکت کرده ام. خارج از هرگونه تعارفی، شاخصهای بسیار خوبی در تدریس شما وجود دارد که تعدادی از آنها به شرح ذیل هستند:

• تسلط خیلی خوب به مباحثی که باید ارائه شود
• ترتیب و توالی خوب مطالب
• نظم دوره و رعایت دقیق زمان کلاسها
• مشارکت دادن دانشجویان و گرفتن توافق و التزام آنها به رعایت قواعد برگزاری دوره
• دلسوزی مشهود در انتقال مطلب به دانشجویان به هر نحو ممکن
• عدم اشاره به تجربیات و سواد شخصی و تفاخر به آنها و جلب اعتماد دانشجویان
• اداره خوب کلاس در ارائه مطالب و پاسخ دانشجویان به طور مناسب (البته
در مواردی تعدادی از دانشجویان از سعه صدر شما در پاسخگویی در جهت هدر
دادن وقت کلاس یا طرح عقاید شخصی سوءاستفاده می کردند که پیشنهاد می کنم
این قسمت کار تقویت شود.)
• تواضع و رعایت آداب اجتماعی که باعث می شود بسیاری از پتانسیلهای تقابل حذف یا کم اثر شوند
• حرکت دینامیک و پویا در اصلاح فایلهای مورد استفاده که نشاندهنده اعمال فیدبک مداوم به تجربیات و به روز رسانی مداوم آنها دارد

مسلما مشابه موارد فوق هنوز هم می توان نوشت که شاید از حوصله شما خارج باشد. در پایان جا دارد که صمیمانه از همه زحماتی که برای موفقیت این گروه از دانشجویان متقبل شدید سپاسگزاری نمایم.

علیرضا ملکی
5 مرداد 1395لایک

علیرضا ملکی

جناب آقاي مهندس واحدي
با سلام
با تشكر و قدرداني بسيار از زحمات فراوان جنابعالي در ارائه بسيار موفق در مديريت پروژه، بايد به اطلاع برسانم كه دوره اي كه توسط شما برگزار شد جزو دوره هاي بسيار خوب بنده بوده است. اين در حالي است كه من بعد از تحصيلات آكادميك بيش از 600 ساعت دوره هاي مختلف تخصصي و عمومي را گذارنده ام و از آنجا تدريس نيز  مي نمايم، در همان ساعت اوليه حضور مفيد بودن كلاس را حس مي كنم كه در مورد كلاس شما بدون تعارف اين چنين بود كه اين مطلب را نه الان بلكه بعد از جلسه اول كلاستان به همكاران حاضر در دوره، همكاران آموزش و آقاي كاظمي هم منتقل نمودم.
در يك جمله شما كاملا” سيستماتيك، مسلط و با برنامه ريزي دوره را ارائه نموده، بطوريكه تمام شركت كنندگان در دوره بطور كامل مي دانند كه چه در پيش رو دارند و چگونه و در زمانه چه مطلبی را فر مي گيرند و مهمتر از همه مهارت و تسلط شما  در ارائه مطالب و مديريت جلسات و ايجاد انگيزه در فراگيران بود. هرچند بنده كلا” هنوز هم به دوره مديريت پروژه بر مبناي  icb اشكلاتي را وارد مي دانم. البته  اين مربوط به كار شما نيست و حتي شما توانستيد قسمتي از آن را كه مربوط به عميق نشدن در مطالب بود را در جزوات خود جبران كنيد.
پيشنهادات بنده براي دوره هاي بعد كه به نظر مي تواند در اثربخش تر دوره كمك نمايد:
1-  گرفتن آزمونهاي بيشتر و دوره اي و انجام تمرين هاي بيشتر
2- تاكيد خيلي بيشتر بر كتاب و مطالب آن كه عينا” در جزوه آمده و امتحان تستي خيلي كمك مي كند

باتشكر مجدد از زحماتتان و به اميد ديدار شما

محبوبه واعظ نیا
5 مرداد 1395لایک

محبوبه واعظ نیا

با تشکر از زحمات شما
من از کلاس و مجموعه همکاری‌های شرکت رستاک راضی بودم.
کلاس، جزوه و امتحان آزمایشی آقای واحدی بی‌نظیر بود دلایلش هم در زیر نوشتم:
1. می‌تونم به راحتی بگم 50% سئوالات تو جزوه به طور مشخص بود و بقیه سئوالاتی بود که مستقیم تو جزوه نبود و بیشتر استنباطی بود.
2. سئوالاتی که موقعیتی رو می‌پرسید 2 گزینه به راحتی حذف می‌شد و بین 2 گزینه باید با فکر و دقت بیشتر جواب می‌دادی.
3. حتما تو تمام سئوالات یک نکته‌ای گذاشته و باید دقت کرد، من شاید 10 الی 15 سئوال را به محض اینکه سئوال خوندم جواب دادم اما بعد فهمیدم اشتباه کردم و اصلاح کردم.
4. امتحان رو اصلا نباید ساده گرفت و تقریبا میشه گفت سخت بود، شاید تعداد زیادی سوال در حد سئوالاتFast Track –super PMP داشت.
5. به نظرم حتما fast track رو کامل بزنید و نکاتش رو یادداشت کنید تا قبل امتحان مرور کنید.
6. توجه: چند تا از سئوالات آزمون آزمایشی تو امتحان بود.
7. نکته جالب دیگه این بود که تو زمانی که رفتم برای امتحان، اونجا 10 نفر بودن که 8 نفرشون  امتحان PMP داشتن اما نمی دونم چند نفر قبول شدن.
8. از نظر زمانی، زمان امتحان کافی من 20 دقیقه امتحانم زودتر تمام کردم یکبارهم سوالات مارک شده رو مرور کردم و بعد تایید کردم.
9. سئوالاتی که ورودی و خروجی می‌پرسید معمولا اینطوری بود که اگه ورودی یک فرایند می‌خواست 3 گزینه T&T  بود و گزینه دیگر ورودی بودو این سئوالات علی‌رغم سادگی اما باید دقت کرد و
10. بین زمان کلاس و امتحان زیاد فاصله نگذارید، تجربه خوبی نیست و خیلی زمان می‌بره تا به سطح آمادگی دوران کلاس برسید و بادتون باشه موضوعات بسیار فراره.
11. در آخر: اگه استاندارد و جزوه کلاس را خوب بخونید و بهش مسلط شوید حتما قبولید چون سوال خارج از استاندارد نداشت.
12. به آمار آقای واحدی اعتماد و توصیه‌های ایشون حتما گوش بدید و عمل کنید.

سعید رضایی
5 مرداد 1395لایک

سعید رضایی

استاد گرامي جناب آقاي مهندس واحدي:
با سلام
بنده  مي خواستم ظرف چند روز اخير چند خطي خدمت شما بنويسم متاسفانه بدليل جمع شدن كار هاي اداري و مشغله زياد موفق نشدم.
به نظر بنده دوره آموزشي كه برگزار گرديد از ويژگي هاي منحصر به فرد زير برخورد ار بود كه من بر خود لازم مي دانم از جنابعالي و آموزش گروه مپنا تشكر نمايم:
1- فضاي پر انرژي و مثبت كلاس آموزش، به فهم بهتر مطالب كمك شاياني مي كرد.
2- فعال بودن جنابعالي در ارائه مطالب باعث مي شد كه شش دانگ حواس ما سر كلاس به مطالب باشد.
3- اسلايد هاي جنابعالي به خوبي طراحي شده بود كه در درك بهتر مطالب خيلي موثر بود. بعنوان مثال حلقه change و ارتباط آن با فرآيند هاي Direct & Manage Execution works-ICC & monitor & control project works و شش قدم طلايي تغيير در فهم بخش عمده اي از مطالب به ما كمك  زيادي كرد.
به عقيده بنده با حفظ كردن مطالب نمي توان در اين دوره به توفيق چنداني رسيد البته بنده منكر اين مطلب نيستم كه از بر كردن بخشهايي مانند تئوري هاي سازماني و برخي تعاريف اجتناب ناپذير است.
من به تمامي همكارانم توصيه كردم glossary انتهاي كتاب را بخوانند كه خيلي مفيد بود. همچنين در دو روز آخر در تركيه تمامي وروديها و خروجي ها و ابزار ها و تكنيك هاي فرآيند ها را از روي كتاب اصلي دوباره خواندم (با شرح دقيق آنها) كه برايم بسيار مفيد فايده بود.
از فلش كارتهايي كه جنابعالي داده بوديد نتوانستم بصورت مفيد استفاده كنم. شايد علت آن حجم زياد مطالب بود. به نظرم اگر فلش كارت ها به صورت فايل   Audio در آيد مي تواند خيلي مفيد تر باشد.
نكته اي كه به نظرم مي رسد با يد حتما عنوان كنم اين است كه من در طول دوره و موقع امتحان استرس و اظطراب شديدي داشتم. به عقيده بنده بد نيست در مورد را ههاي  كاهش استرس دوره نيز فكرشود.
در پايان دوباره تاكيد مي كنم قطعنا بنده بدون شركت در دوره آموزشي نمي توانستم در آزمون موفق شوم لذا مجددا از حضرتعالي تشكر مي نمايم. انشالله سلامت و پيروز باشيد.

مرتضی ملکیان
5 مرداد 1395لایک

مرتضی ملکیان

با تشکر از ارسال ایمیل تبریک وسپاس فراوان از زحمات شما از ابتدای برگزاری تور آموزشی تا زمان اعزام،
مطالبی را در این خصوص به شرح ذیل مطرح می کنم: 1
1- سپاس و درود فراوان خدمت جناب آقای مهندس واحدی بدلیل تدریس فوق العاده و زحمات بسیار ایشان در تفهیم کامل مطالب
2- مفید بودن آزمونهای آزمایشی و ارائه نکات و تذکرات کلیدی توسط جناب آقای مهندس واحدی بعد از برگزاری هر یک از آزمونها مخصوصا بعد از آزمون سوم
3- اثربخشی بالای مررو کارتهای طلایی در روز قبل از آزمون اصلی
4- پیشنهاد اینجانب به افراد علاقمند به اخذ مدرک PMP در خصوص ثبت نام در تور آموزشی شرکت راهبران رستاک بصورت پکیج کامل
در پایان سلامتی وتوفیق روزافزون را برای مجموعه رستاک  آرزومندم.
با تشکر- ملکیان

مشکورمنش
5 مرداد 1395لایک

مشکورمنش

با سلام خدمت استاد گرامي آقاي مهندس واحدي
اينجانب موارد زير را بطور خلاصه و شفاف بيان مينمايم.
1- بنده در دوره هاي مختلف عمومي جهت تدريس شركت نموده بودم. در اينجا اظهار مينمايم كه كساني قصد جدي براي قبولي دارند بايد بطور خصوصي در كلاس شركت نموده و تيمي با دوستان بحث كرده و درس بخوانند.
2-به نظر بنده تلفيق آموزش اوليه و دوره آموزشي بسيار ايده آل ميباشد و نبود هر يك تضمين قبولي نخواهد داشت.
3-به نظر بنده دوره آموزش اوليه را ميتوان كمي كاهش داد و به زمان دوره آمادگي افزود.
4- من عوامل قبولي خودم را به دلايل ذيل تقسيم نموده ام.
الف) 15 درصد به دليل مطالعات حين دوره
ب) 30 درصد حضور مستمر در دوره آمادگي آزمون و تمركز بر نحوه تست زني كه شما ياد ميداديد( متاسفانه به علت كمي وقت اين قسمت مهم ناقص انجام شد) ولي تكنيكي كه شما تست ميزديد فوق العاده بود و اموزنده.
ج)30 درصد درس خواندن تيمي گروه ما ( مشكورمنش – نبي زاده-محرابي- الياسي) و از همه مهمتر و مهمتر و مهمتر و…. زدن تستهاي ريتا و آزمونهای آزمایشی شما در 3 مرحله كه واقعا ما را با شرايط سخت امتحان آشنا كرد.
د) 25 درصد اراده و خواست قلبي براي امتحان دادن و قبول شدن و نه صرفا حضور در دوره و
ه) اينكه بلافاصه امتحان داديم

پيشنهاد: به نظر بنده شما بهتر مي بود براي كساني كه مايوس هستند يا ترس از امتحان دارند با روش تشويق و اميد دادن دوستان را در مسير مهيا نمائيد. در بعضي مواقع شما ما را بطور جدي از امتحان ميترسانديد. مورد ديگر به نظر بنده كساني كه تست شما را ميزنند خوب است اگر هم شده 2 ساعت بصورت رايگان شخص شما حضور داشته باشد تا رفع اشكال گردد. بند شرط مالي ممكن است دوستان را صرفا به زدن تست شما قانع نمايد.
در انتها ضمن تشكر از شما به خاطر دروه بسيار عالي و آموزش بسبار مفيد شما و ارائه تستهاي شبيه امتحان اميدوارم ما را از دوره هاي تكميلي براي امتحان حوزه هاي ديگر دانش مديريت مطلع نمائيد. در ضمن از آقاي دكتر خسرو شاهي جهت تدارك دوره و تشويق دوستان بسيار تشكر مينمايم اميد است كه فرصتي يابم كه جبران زحمات ايشان نمايم.
با تشكر هميشه دوست شما

سعید قیطانی
5 مرداد 1395لایک

سعید قیطانی

استاد بزرگوارجناب آقای مهندس واحدی
از اظهار لطفی که به تیم هم گروه بنده داشتید بسیار سپاسگزار هستم. بنده به سهم خود هرگز فکر نمیکردم که در چنین دوره ای ارزشمندی شرکت خواهم کرد  و تمامی این موارد به لطف و تلاش شما درارائه مطالب درسی به شکل ایده آل و ایجاد انگیزه در همکاران برای مطالعه بیشتر وابسته بوده است. بنده قطعا ایمان دارم که اگر کلاس شخص شما و تلاشهای شما نبود ، اینجانب هیچگاه موفق به اخذ این مدرک نمیشدم. مجددا به عنوان یک دانش آموز از تلاشهای بی شائبه جنابعالی تشکر و قدردانی میکنم .

هوشنگ جعفری
5 مرداد 1395لایک

هوشنگ جعفری

جناب آقای مهندس واحدی عزیز و گرامی،
با سلام خدمت استاد خودم،
جناب اقای واحدی بی تعارف و تکلف می گویم که از شما بسیار آموختم.

حلم، صبر و قدرت برنامه ریزی شما برایم بسیار آموزنده بود.

در خصوص کلاس نیز :
– انتقال مطالب خیلی خوب صورت گرفت،
– جزوات و اسلایدها خوب و روشن و بدون نقاط خاکستری در مطالب عرضه شد.
– در اداره کلاس بعضی وقتها حلم بیش از حد به خرج داده شد و کسانی بودند که وقت کلاس را اختصاصی مینمودند که به نظر میرسد می توان این دسته از افراد را بهتر مدیریت نمود.
– جای یک جزوه به زبان فارسی در حد هر حوزه دانش 3 برگ قبل از شروع کلاس و آماده نمودن ذهن افراد با مطالب قبل از شروع رسمی کلاسها خالی بود.
– میزان تست و آزمون های آمادگی خوب بود.

اما:آموخته های دوره:
– در خصوص خودم قبل از شروع کلاس اندکی با استاندارد مدیدریت پروژه آشنا بودم اما حضور در کلاس شما به عنوان یک دارایی همیشگی مرا با دانش و مهارتهای مربوط به مدیریت پروژه انچنان آشنا و عجین نمود که در حال حاضر و تا پایان عمرم از آن استفاده خواهم نمود.
– تسلط استاد بر حوزه های دانش کار مرا در فهم مفاهیم و اهداف مد نظر بسیار آسان نمود. اکنون که بار دیگر کتاب استاندارد مدیریت پروژه را مطالعه می کنم به عمق انتقال دانش کلاسهای شما بیشتر پی میبرم. در محیط کارم پیاده نمودن متدولوژی و جریان عمل برایم بسیار آسانتر شده است.

توصیه نامه:
به تمامی کاندیداهای اخذ مدرک PMP  صمیمانه عرض می نمایم که فرصت استفاده از کلاسهای استاد واحدی را به هیچ وجه از دست ندهند. ارزش افزوده این کلاسها ماورای اخذ مدرک مربوطه است اما اگر دارای یک عزم جدی برای اخذ مدرک مدیریت پروژه حرفه ای هستید با خیال راحت خود را به دست استاد واحدی بسپارید. بدون هیچ شک و تردیدی راه موفقیت در اخذ مدرک و فراگیری حوزه های دانش را در مسیر خود گشوده خواهید یافت. به دنبال گزینه دیگر نباشید ، وجود ندارد.
با تشکر از زحمات استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدی

با آرزوی سلامت و تندرستی و موفقیت برای شماشاگرد همیشگی شما

شاهپور مظفری
5 مرداد 1395لایک

شاهپور مظفری

با سلام
گرچه ممکن است خیلی از افراد بخشی از مطالبی که در این مبحث پوشش داده میشود را کم یا بیش به صورت آکادمیک یا گسسته فرا گرفته باشند و یا با آنها آشنا شده باشند ولی جمع شدن آنها در یک مجموعه و با هدفی کامل معین به عنوان سرفصل های مبحث “مدیریت پروژه حرفه ای” قادر است بینش هماهنگ و یکپارچه ای در این مبحث ایجاد نماید که به نوبه خود کم نظیر است و مورد نیاز تمام کسانی که قصد دارند به صورت علمی و عملی پروژه خود را مدیریت کنند می باشد.

هدایت ذهن افراد درگیر در مبحث مدیریت پروژه در جهتی که مورد نظر مدیریت پروژه حرفه ای می باشد کار دشواری است که نیاز به مربی و معلمی صاحب سبک دارد و باید اذعان نمایم آقای مهندس واحدی واجد کامل این شرایط می باشند. ایشان در طول دوره ای که مطالب را به مدیران پروژه انتقال می دهند از تمامی روش های لازم برای آنکه مفاهیم به صورت صحیح در ذهن افراد نقش ببندند و یکپارچگی آنها حفظ شوند و نهایتاً قادر گردند امتحان را با موفقیت پشت سر بگذارند بهره میگیرند؛

نکته مهم به عنوان یکی از افرادی که موفقیت خود در کسب این گواهینامه را مدیون زحمات بی دریغ آقای مهندس واحدی می داند آنست که علت بسیاری از تاکیدات، سخت گیری ها و روش های خاص تدریس ایشان را در طی زمان 4 ساعته آزمون اصلی بیشتر متوجه شدم و بدین علت پس از امتحان از اینکه به وی و روشهای وی اعتماد نمودم بسیار خوشحال شدم.
بنده به نوبه خودم برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم و از زحمات بی دریغ ایشان در این رابطه کمال تشکر را دارم.

رضا رضایی تهرانی
5 مرداد 1395لایک

رضا رضایی تهرانی

جناب آقای مهندس علی واحدی
با سلام
ضمن قدر دانی از تلاشه بی وقفه و مسئولانه شما در دوره، موارد زیر را بعنوان بخشی از آموخته ها عرض میکنم:
1- با فضا و الفبای مدیریت پروژه در مقیاس استاندارد قابل قبول بین المللی آشنا شدم
2- به اهمیت اساسی برنامه ریزی بعنوان ستون فقرات پروژه آشنا شدم
3- متوجه شدم میتوانیم افقهای بزرگتری را در کار در نوردیده و فرصتهای طلایی پیش رو استفاده بهینه ای نمایم و محدود به افکار محدود نشوم (در یک کلام تقویت اعتماد به نفس)
4- علیرغم آشنایی با فرایندهای لازم در پروسه شکل گیری تا انتهای پروژه متوجه شدم Communication مهمترین رکن کار مدیر پروژه میباشد. ولی مهم تر از آن آموختن راه درست و متناسب آن در شرایط مختلف است.
5- پایبندی به اصول حرفه ای با زیر بنای مسئولیت اجتماعی اخلاقی
6- تعهد به آموختن  و آموزش روشهای نوین مدیریت پروژه و شناخت مسئولیت سنگین پیاده کردن آموخته ها در شرایط واقعی کار در ایران!

توصیه نامه:
1- گذراندن دوره جز با با تکیه بر اصل تمرکز نمیتواند مفید وآموزنده باشد. قبل از ورود به دوره همه کارهای وقت گیرتان را خاتمه داده یا محدود نمایید با فراغ بال دوره را و با تمرکز کامل دوره را در مدت کوتاهی (حدود 2 ماه) بگذرانید. این باعث لذت بردن در طول دوره و نتیجه گیری بهتر خواهد بود.
2- با تقسیم انرژی (مثل یک دونده) با سرعت متناسب از ابتدا تا انتهای دوره مطالعه نمایید.
3-بسیار مطلوب خواهد بود که قبل از آغاز دوره یک بار  کتاب مطالعه شود.
4- بسیار مطلوب خواهد بود کسانی که مثل من با این مباحث آشنایی قبلی نداشتند با مطالعه قبلی با منابع مدیریت پروژه آشنا شوند.
5- آخرین توصیه به خود و دیگران تداوم مطالعه و کار در این زمینه است. هر چه تعداد افراد مسلح به ابزار های نوین مدیریتی بیشتر شود پیاده کردن آنها ساده تر خواهد نمود و بنده معتقدم شرکت بجای پرداختی به چند استاندارد اروپایی، امریکایی و …یک روش را بعنوان محور کار برگزیند و آنرا توسعه دهد.
و اما در خاتمه خدمت استاد عزیزم خسته نباشید عرض میکنم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید و بیش از پیش به مسئولیتهای اجتماعی و انسانی خود اندیشیده و عمل کنید و عمل کنم.
انشالله در فرصت مناسبی دور هم جمع شویم
به امید دیدار  و مشتاق تداوم دوستی

کیوان بهاری
5 مرداد 1395لایک

کیوان بهاری

باسلام خدمت استاد گرامي و همه همكاران عزيز
راستش بعد از ارسال ايميل اول استاد، با خودم خيلي كلنجار رفتم كه چه بنويسم و چگونه بنويسم. متن ادبي ، شعر حماسي ، سرود و…… هر چه گشتم چيزي پيدا نكردم كه در وصف اين مقال بگنجد. موضوع درس اينقدر جالب بوده كه نياز به عيب و ايراد گرفتن از سرفصل هاي مطرح شده در كلاس نداشته باشد. از تسلط استاد در كنترل كلاس كه جاي حرف ندارد  و شاهد ان هم تعداد بستني هاي خورده شده !
روش تدريس هم اينقدر متفاوت و نوين نسبت به كلاسهاي آموزشي بوده كه حرفي براي گفتن در اين زمينه هم پيدا نكردم. لذا ضمن تشكر مجدد از استاد بابت زحمات كشيده شده در دوره و تشكر از همكاران و هم دوره اي ها به خاطر بستني هايي كه دادند و ما خورديم و بخاطر خاطره شيريني كه از خود در ذهن ما جاي گذاشتند به دو جمله ذيل بسنده مي كنم: درس معلم ار بود زمزمه محبتي    جمعه به مكتب آورد طفل گريز پاي را
(به ياد روزهاي جمعه و روزهاي تعطيل )
جور استاد به ز مهر پدر (بخاطر اضطرابي كه براي يادگيري بهتر در ما ايجاد كردند)
به اميد ديدار

یامین خوش سرشت
5 مرداد 1395لایک

یامین خوش سرشت

باسلام خدمت استاد گرامي و همه همكاران عزيز
راستش بعد از ارسال ايميل اول استاد، با خودم خيلي كلنجار رفتم كه چه بنويسم و چگونه بنويسم. متن ادبي ، شعر حماسي ، سرود و…… هر چه گشتم چيزي پيدا نكردم كه در وصف اين مقال بگنجد. موضوع درس اينقدر جالب بوده كه نياز به عيب و ايراد گرفتن از سرفصل هاي مطرح شده در كلاس نداشته باشد. از تسلط استاد در كنترل كلاس كه جاي حرف ندارد  و شاهد ان هم تعداد بستني هاي خورده شده !
روش تدريس هم اينقدر متفاوت و نوين نسبت به كلاسهاي آموزشي بوده كه حرفي براي گفتن در اين زمينه هم پيدا نكردم. لذا ضمن تشكر مجدد از استاد بابت زحمات كشيده شده در دوره و تشكر از همكاران و هم دوره اي ها به خاطر بستني هايي كه دادند و ما خورديم و بخاطر خاطره شيريني كه از خود در ذهن ما جاي گذاشتند به دو جمله ذيل بسنده مي كنم: درس معلم ار بود زمزمه محبتي    جمعه به مكتب آورد طفل گريز پاي را
(به ياد روزهاي جمعه و روزهاي تعطيل )
جور استاد به ز مهر پدر (بخاطر اضطرابي كه براي يادگيري بهتر در ما ايجاد كردند)
به اميد ديدار

احمدرضا خسروی
5 مرداد 1395لایک

احمدرضا خسروی

هرکس کلمه ای به من بياموزد مرا تا آخر عمر بنده خویش ساخته، اين کلام بزرگترین آموزگار تاريخ بشریت است. باید اندیشید که ما در این مرتبه ای که هستیم چگونه باید دين خود را نسبت به آموزگاران خود ادا کنيم؟؟
جنابعالی یکی از بهترین اساتیدی بوديد که بنده به خود ديدم. همه از لحاظ دانش، شیوه تدریس و از همه مهمتر برقرار کردن رابطه دوستانه و انسانی که میتواند آرزوی هر دانش آموزی باشد.  بنابراين بايد بگويم من از اين دوره آموختم :
1. قبل از کسب دانش بايد سعي کرد معرفت را بالا برد
2. با مسائل و مشکلات واقع بینانه روبرو شد.
3. از آنجا که ما اشرف مخلوقاتيم و خداوند به ما قدرت درک و فهم عطا
نموده بنابراین نا شکري است اگر نتوانیم از این موهبت خدادادي بهره
بگيريم پس براي هر کاری ابتدا فکر کرده و برنامه ریزي کنيم
4. منفعل بودن و تک بعدی عمل کردن باعث زوال انسان شده بنابراین کار تیمی
بشدت باد جدي گرفته شود
5. مهمترين فاکتور موفقيت در کار تيمي انسجام و داشتن روحیه همکاری و
تعامل در زیر سايه یک رهبر و هدايت گر است
6. رهبر خوب نه تنها باید هدايت کند بلکه بايد مربی گري نیز بکند
7. و بسياری موارد دیگر که از حوصله این بحث خارج است

و اما توصيه نامه :

به همه دوستان و علاقه مندان به کسب دانش و مهارت توصيه میکنم برای شرکت در این دوره برنامه ریزی نموده و شرکت در این دوره آموزشي را از دست ندهند.
زیرا داشتن دانش و مهارت مديریت پروژه براي هر فرد دلسوزي در اين کشور که بسیاري از پروژه هاي ملی آن به دلیل ضعف مديریت و حتی سوء مدیریت باعث از
بين رفتن منابع خدادادی این مرز وبوم شده است لازم و ضروري است. اما نکته مهم اینه که همه کساني که در اين دوره ها شرکت میکنند نباید صرفا به فکر گرفتن مدرک و بالا بردن مدارج علمي خود باشند زیرا هر يک از ما بعنوان يک وطن پرست باید تمام تلاش خود را در آبادانی اين کشور بکنيم هر چند سخت باشد.

با تشکر فراوان
مخلص شما خسروی

وحید دخت زینال
5 مرداد 1395لایک

وحید دخت زینال

استاد گرانقدر و بزرگوار
جناب آقاي مهندس واحدي
با تشكر و سپاس فراوان از زحمات ارزنده و گرانمايه شما، با توجه به اينكه  قبل از شركت در دوره هاي آموزش موسسه رستاك نيز سابقه شركت در دوره هاي مشابه در ساير سازمانها را داشته ام و در خدمت ساير اساتيد بوده ام  به جرات مي توانم اعلام كنم كه پربارترين و كاملترين دوره را در خدمت استاد عزيزم جناب آقاي مهندس واحدي بوده ام. تسلط كامل و غير قابل انكار استاد،‌جزوات و اسلايدهاي آموزشي كامل و پر محتوا، فضاي آموزشي كاملا حرفه اي،‌توانايي بالا در انتقال دانش و تجربه و از همه مهمتر توجه بيش از اندازه آقاي واحدي به كسب نتيجه توسط افراد از دلايل ارائه شده توسط  من زمان پيشنهاد اين دوره به دوستان و همكاران خواهد بود.
پيشنهاد من به دوستان، حتما در جلسات صداي استاد را ضبط كنند. پس از اتمام دروه و مرور مجدد آن به درك بهتر مطالب كمك خواهد كرد.

وحید خدیوی
5 مرداد 1395لایک

وحید خدیوی

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام
ضمن تقدیر وتشکر از تمامی زحماتی که طی دوره آموزش PMP کشیدید لازم است دو نکته را خدمت شما عرض بنمایم:
1. در شروع دوره آموزش با توجه به اینکه نزدیک به بیست سال از فارغ التحصیلی من  می گذشت و طی این مدت با توجه به اینکه کلاً درگیر کارهای اجرایی بودم اصلاً باور نداشتم که در خلال یک دوره کوتاه مدت و موازی با کارهای اجرایی پروژه ای که درگیر آن بودم و با حجم زیاد مطالبی که باید تدریس می شد بتوانم در آزمون PMP موفق شوم ولی اطلاعات و روش تدریس و صبر و شکیبایی جنابعالی و روحی که به کلاس می دادید باعث شد که این مهم انجام پذیرد .
2. حتی در صورت عدم موفقیت در آزمون PMP ، گذراندن این دوره با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دانشجویان با روشی که انحصارآ خاص شما بود قرار گرفت زاویه دید من را نسبت به پروژه تغییر داد و تقریباً کلیه نقاط مبهم ( از نظر اینجانب ) واضح و روشن گردید.
در خاتمه مجدداً ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی بر شما امیدوارم خداوند توفیق ادامه این خدمت را به شما بدهد.

سعید دهگایی
5 مرداد 1395لایک

سعید دهگایی

اينجانب تجربه چندين سال مطالعه و كار در رابطه با استاندارد مديريت پروژه را دارا بودم ليكن تسلط و نحوه آموزش بسيار خوب آقاي مهندس واحدي و جزوات كارا باعث شد علاوه بر كسب آمادگي براي امتحان، دانش مديريت پروژه را به صورت آكادميك مرور و فرابگيرم. اعتقاد دارم با توجه به نوع سئوالات امتحان كه مشتمل بر اكثريتي از تست هاي تحليلي و تفسيري بود، حضور در دوره آمادگي امتحان، نقش تعيين كننده اي در قبولي من داشت و بدون آن قبولي بسيار بعيد  مي نمود. هماهنگي هاي مناسب برگزاري دوره و محل مناسب تشكيل كلاس ها  مزيدي بود براي موفقيت دوره آمادكي امتحان.
با تشكر فراوان از شركت راهبران رستاك بويژه آقاي مهندس واحدي و سركار خانم مهندس ولدخاني.
سعيد دهگايي

سعید تاجیک
5 مرداد 1395لایک

سعید تاجیک

جناب‌ آقای مهندس واحدی
سلام و خسته نباشید
ضمن تشکر مجدد به خاطر زحمات جنابعالی نظر خود را به صورت زیر عرض می نمایم :
1) الحق و الانصاف روش تدریس جنابعالی بی نقص بود و هیچ انسان منصفی از شیوه تدریس شما نمی تواند ایرادی بگیرد. من شخصا تا کنون چنین شیوه تدریسی را در هیچ زمانی و توسط هیچ استادی تجربه نکرده بودم و این مطلب را اگر از مهندس ورزیده بپرسید در همان جلسات اول دوره هم به همکاران گفته بودم و اینطور نیست که الان که قبول شده ام چنین اظهار نظری نمایم.
2) برنامه ریزی کلاسها به شکل کاملا حساب شده و منطقی بود که آمادگی کامل را برای آزمون اصلی ایجاد می نمود.
3) تنها چیزی که در جلسه امتحان اصلی برای من غیر منتظره و به طرز شدیدی استرس آور بود فوق العاده سخت بودن برخی از سوالات امتحان بود که با ارائه اطلاعات کم و با دادن بعضا 4 گزینه غلط می بایست گزینه صحیح را انتخاب کرد که البته به خاطر بد اقبالی بنده از سوال 1 این مورد برای من اتفاق افتاد و فوق العاده تمرکز من را کم کرد.
4) جسارتا و با عرض معذرت تنها ایرادی که من احساس می کنم می توانم از جنابعالی بگیرم در خصوص آزمون سطح 3 بود که شما فرموده بودید امتحان اصلی در سطح امتحان سطح 3 می باشد که به هیچ عنوان اینگونه نبود و با قاطعیت می توانم بگویم که 10 برابر سخت تر از آزمون سطح 3 یا حتی سطح 2 بود که این موضوع باعث استرس شدید و از دست دادن تمرکز در موقع امتحان بود که به هیچ عنوان برای بنده قابل پیش بینی نبود. چون من با حدود 85 درصد نتیجه آزمون سطح 3 و بیش از 1 ساعت اضافه آوردن وقت در آن امتحان توقع و انتظار همچین آزمونی را نداشتم و هنوز هم که به امتحان فکر می کنم دست و پایم می لرزد. انتظار داشتم که کلیه بخش ها را در حد حرفه ای پاسخ دهم ولی اینگونه نشد و کلیه گروه های فرآیندی و بخش مسئولیت های حرفه ای و اجتماعی را در حد متوسط و Moderate پاسخ دادم.
از قبولی در امتحان خوشحالم و خدا را شکر می کنم ولی از سطح پاسخ به سوالات به هیچ عنوان از خودم راضی نیستم.
5) البته یک مطلب دیگر هم هست و آن هم این است که در درون خودم احساس می کنم میخواهم برای استرس و عدم تمرکز خودم در امتحان اصلی بهانه ای دست و پا کنم که به احتمال زیاد هم همینطور است و انصافا هم اگر بخواهیم قضاوت بکنیم با توجه به اینکه سوالات توسط موسسه PMI‌ هیچ وقت منتشر نمی شود نمی توان از کسی انتظار داشت که سوالات واقعی را در اختیارمان بگذارد ولی به هر حال خواستم آن چه را که در ذهنم می گذرد بدون فیلتر خدمتتان عرض کنم. با وجود تمام تفاسیر نظر بنده این است که باید آزمون سطح 3 کمی سخت تر و تعداد سوالات Situation بسیار بیشتر از آن چیزی که هست باشد تا ذهن را درگیرتر و برای امتحان اصلی که موارد Situation بیشتر است آماده تر نماید.
مجددا از جنابعالی و زحمات شما تشکر می کنم و امیدوارم که بتوانم در آینده از جنابعالی مطالب بیشتری را بیاموزم.

قاسم مسکوب
5 مرداد 1395لایک

قاسم مسکوب

با سلام

در ارتباط با دوره آموزش PMBOK و متعاقب آن دوره آمادگی آزمون و نتایج حاصله، موارد زیر را از منظر خود، به اطلاع می رساند:
1) آقای مهندس واحدی به عنوان استاد دوره، معلم بسیار خوب و مسلط به کار خود بودند. هم به لحاظ تسلط به محتوای درس، نحوه ارائه و هم به لحاظ اداره کلاس و هم به لحاظ منش و شخصیت والای خود.
2) در مجموع و به هر حال، دوره بسیار مفید بود. نتیجه آزمون به نظر اینجانب ، همه چیز نبود و نیست. استانداردهای مدیریت پروژه در شرکت، به نحو شایسته ای مطرح و به میزان خوبی جذب شد و ان شاء الله در شرکت نهادینه می شود و نکات گفته شده، به عنوان درسهایی آموخته، برای برنامه ریزی های آتی، ان شاء الله به کار آید.

افروز
5 مرداد 1395لایک

افروز

 آموخته ها:
1- مطالب دوره گرچه با بخش زيادي از تجربيات گذشته و در پروژه هاي مختلف مطابقت دارد اما بطرز شگرفي آنها را منظم و هدف دار مي نمايد.
2- اين دوره بسياري از تكنيك و ابزارهايي كه مي تواند در تصميم گيري مديران پروژه مفيد باشد را در اختيار آنها قرار مي دهد.
3- گرچه ممكن است بسياري از مديران با تجربه با مفهوم مطالب استاندارد آشنا باشند، اما مهم ترين خصوصيت اين استاندارد ايجاد يك زبان مشترك براي اعضاي تيم يك پروژه و يا تيم مديريت يك سازمان مي باشد. به نحوي كه انتقال مطلب با استفاده از اصطلاحات استاندارد براي طرفين بسيار آسان تر است.
4- اين دوره درك بسيار بهتري از زمان، محدوده، هزينه، ريسك و كيفيت و … يك پروژه را ميسر مي سازد.

توصيه:
براي سازمانهاي پروژه محور آشنايي كليه سطوح دفاتر مديريت پروژه با اين استاندارد ضروري است و آشنايي حرفه اي مديران پروژه و تيم مديريت پروژه با استاندارد فوق از بسياري از هزينه هاي غيرقابل پيش بيني پروژه ها جلوگيري و بطور كلي پتانسيل كاهش هزينه هاي تمام شده پروژه را در سازمان ايجاد مي كند و لذا برنامه ريزي اينگونه سازمانها جهت آموزش نيروي انساني تيم هاي پروژه با استفاده از اين دوره ها به شدت توصيه ميگردد.

رامتين مهربان شهرياري
5 مرداد 1395لایک

رامتين مهربان شهرياري

سپاس نامه
با درود فراوان خدمت استاد ارجمند جناب آقاي واحدي
پيش از اين دوره ، من مطالعاتي در زمينه  مديريت پروژه داشتم ، ولي تا كنون مفاهيم را به اين خوبي درك نكرده بودم.  نكات مثبت اين دوره براي من آشنايي مفهومي با دانش بي كران مديريت پروژه برمبناي   PMBOK بود، بخصوص موارد كاربردي در زمينه ريسك، بودجه بندي ، مديريت كيفيت، ارتباطات و قراردادها و بحث Earned value و … همچنين درك اين مطلب كه هنوز چه راه طولاني پيش رو داريم.
به نظر بنده دوره آموزشي كه برگزار گرديد از ويژگي هاي زير برخوردار بود كه من بر خود مي دانم از جنابعالي و آموزش شركت پارس حساس تشكر نمايم:

1- بواسطه Ground Rule  هاي كليدي شما ، فضاي كلاس بسيار پرانرژي و مثبت بود، كه به فهم بهتر مطالب كمك شاياني مي كرد.
2- شوق و ذوق جنابعالي در ارائه مطالب از يك سو ، و ارائه مثالهاي قابل لمس از سوي ديگر ، دليل آن بود كه شش دانگ حواس ما سر كلاس به مطالب باشد.
3- ترتيب آموزش بر مبناي گروههاي فرآيندي به جاي حوزه‌هاي دانش 9 گانه  تاثير فوق العاده‌اي بر درك مطلب داشت.

محبوبه صحراگرد
5 مرداد 1395لایک

محبوبه صحراگرد

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
با تشکر و سپاس فراوان از زحمات بی دریغ جنابعالی، من موفق به اخد مدرک RMP شدم. امیدوارم بتوانم در فرصت های آتی، قسمتی از لطف شما را جبران کنم. در خصوص آزمون و محتوای سوال شده نکات زیر جهت اطلاع جنابعالی به ذهن من رسید:
1- اضافه کردن مدل های انگیزش و تعاریف مربوط به انواع قدرت ها و ….. در جزوات آموزشی RMP
2- در کل آزمون های آزمایشی سخت تر از آزمون اصلی بود، ولی موضوع جدیدی نبود. از کلیات PMBOK هم سوال آمده بود که ربطی به ریسک نداشت به نظر من. مثل ورودی های برنامه ریزی تدارکات که در گزینه ها موضوع مربوط به خروجی برنامه پاسخ به ریسک موضوع سوال نبود و سایر ورودی ها آمده بود.
3- سوال های سناریویی نسبت به آزمون آزمایشی کوتاه تر بود و در اکثر موارد موضوع مورد سوال خیلی مرتبط با سناریو نبود و یکی از اصول اولیه مدیریت ریسک مورد سوال بود.
4- چهار یا پنج سوال در خصوص OPA بود.
5- در مورد شبیه سازی مونت کارلو به نظرم بهتر است مطالب کاملتری به جزوه آمادگی آزمون اضافه شود.
6- سوال محاسباتی دو مورد در خصوص محاسبه واریانس و زمان مورد انتظار در روش پرت بود و یک سوال از درخت تصمیم که البته جواب من در گزینه ها نبود !
7- از موضوعات مربوط به انواع قراردادها و ریسک در آن ها هیچ سوالی نیامده بود.
8- ریسک های ثانویه در 4 سوال پرسیده شده بود.
9- تعدادی سوال تکراری در آزمون آزمایشی سطح یک بود که بهتر است حذف شود.
10- در دو حوزه proficient بودم و دو حوزه moderate
با احترام و سپاس فراوان

حسن مهدیون
5 مرداد 1395لایک

حسن مهدیون

جناب آقای واحدی عزیز
من در این دوره مطالب فراوانی راجع به مدیریت پروژه از شما آموختم، نکاتی که قبلا هرگز در فکر آنها نبودم. گرچه همه پروژه هایی که بنده انجام داده ام از بعد فنی بوده و نیاز به مدیریت پیچیده و لحاظ نمودن فاکتورهای مهمی مثل برآورد هزینه و منابع انسانی نبوده است ولیکن در این دوره مطالب ذیقیمتی در خصوص نحوه برخورد با مسائل پروژه از جنابعالی آموختم. با اینهمه فکر میکنم کاربرد آموخته هایم از دوره جنابعالی فقط به پروژه ها مربوط نمیشود بلکه در کلیه حیطه های زندگی میتوان آنها را بکار گرفت و برای بنده این قسمت از کلاس جنابعالی جذابتر و کاربردی تر است. سه مورد از ارزشمندترین این آموخته ها عبارتند از:
یک – گم نکردن هدف در کلیه مراحل کار و زندگی – دقیقا جمله شما در ذهنم متواتر میشود که می فرمایید یادمون باشه عزیزان که هدف رو گم نکنیم
دو – دانش به خودی خود قدرت نیست بلکه بکار بستن آن قدرت محسوب میشود
سه – توجه به انسانها و روابط انسانی در همه امور رمز موفقیت است یاد این بیت شعر زیبا می افتم
آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است    با دوستان مروت با دشمنان مدارا

و اما توصیه نامه
اینجانب حسن مهدیون دوره آموزشی اصول مدیریت پروژه را نزد استاد واحدی گذرانده و مطالب بسیار ارزشمندی در کار و زندگی فرا گرفتم. توصیه من به کلیه کسانی که در حوزه های مختلف من جمله  فناوری اطلاعات در حال فعالیت میباشند گذراندن این دوره میباشد چرا که دید بسیار وسیعی به انسان داده و موجب افزایش بازدهی در کار و بهبود روابط گردیده و بعلاوه نکات ارزشمند آن را در زندگی شخصی نیز میتوان بکار گرفت. ضمنا اگر شما بعنوان مسئول تیم، سرگروه و یا مدیر پروژه فعالیت می کنید به جرأت میتوانم بگویم پس از گذراندن این دوره خودتان تعجب خواهید کرد که چگونه بدون آگاهی از این مطالب انتظار موفقیت از خود داشته اید. در خاتمه باید عرض کنم جناب آقای واحدی علاوه بر تسلط کامل به مطالب کلاس و دارا بودن تجارب مفید و ارزنده در زمینه مدیریت پروژه، مدرس بسیار خوبی نیز میباشند و در کل طول کلاس با سرزندگی و علاقه خاصی مطالب را ارائه می فرمایند
با سپاس فراوان

کامران اسماعیلی
5 مرداد 1395لایک

کامران اسماعیلی

به نام خدا
بدينوسيله از زحمات کليه دست اندرکاران شرکت راهبران سيستم رستاک مخصوصا” جناب آقاي مهندس علي واحدي که دوره آمادگي آزمون PMP و همچنين آزمون هاي آمادگي طرح شده از سوي ايشان در قبولي اينجانب تاثير به سزايي داشته، تشکر و قدر داني مي نمايم ، اميدوارم طي دوره هاي آتي اين موسسه همچنان از دانش و تجربيات اين تيم بهره مند گردم.

رضا معدلی
5 مرداد 1395لایک

رضا معدلی

جناب آقاي مهندس واحدي
با سلام
دوشنبه 23 اسفند در آزمون قبول شدم
در اينجا لازمه كه از تدريس، مشاوره و راهنمايي بسيار عالي شما كه نقش بسيار عمده‌اي در موفقيت من داشت تشكر كنم.
هميشه پيروز و سربلند باشيد

همایون فرشادی
5 مرداد 1395لایک

همایون فرشادی

استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدی عزیز
باسلام و احترام
ضمن تشكر از زحمات بی شائبه جنابعالی که واقعاً اینگونه مایه گذاشتن در تدریس اگر بی نظیر نباشد، قطعاً کم نظیر بوده است و قبولی تمامی اعضاء شرکت کننده در کلاس خود موید زحمات بی دریغ جنابعالی می باشد. با اینحال چند موضوع می باشد  اگر در نظر گرفته شود بنظر بنده می تواند مفید واقع شود.
1- از ابتدا از اعضاء بخواهید که ورودی و خروجی ها و T&T ها را حفظ کنند و هر جلسه مرور نمایند. چون همانگونه که مستحضرید قانون کاملی جهت فهم و درک همگی وجود ندارد و حداقل 20-15 سوال از این بخش داریم.
2- تعداد سئوالات Situational در امتحان کم نبوده لذا بهتر است در آزمون های دوره آموزشی این موضوع بیش از پیش گوشزد شود.
3- نوع گفتار سئوالات مطرح شده در آزمون اصلی کمی با سئوالات دوره آموزشی متفاوت می باشد. البته این بمعنی سخت تر بودن آزمون  اصلی نمی باشد و بهتر است نوع گفتار سئوالات دوره آموزشی نیز حتی الامکان به آزمون اصلی نزدیکتر شود.
4- بر روی بخشResp.  Professional & Social بیشتر تاکید شده و تست های Rita در این زمینه حتما زده شود.
با آرزوی توفیق روزافزون برای جنابعالی

بیژن اسفندیاری
5 مرداد 1395لایک

بیژن اسفندیاری

استاد عزيز جناب آقاي واحدي
ضمن تشكر از زحمات بي دريغ جنابعالي و از حوصله اي كه در بر گزاري اين دوره متحمل شديد .

الف:” آموخته هاي شما از دوره”  بعنوان فردي كه مدتها در مسائل اجرائي در گير بوده ام با آشنا شدن با دانش مديريت پروژه (PMBOK ) اين فرصت را براي خود م و  پروژه هاي نيروگاهي توسعه (1) مغتنم شمرده و بسيار اميدوارم كه در آينده بتوانيم از اين دانش به نحو مطلوب استفاده كرده و باعث غناي كاري پروژه ها گردد. شايد اين چند نكته نتواند قالب مناسبي براي بيان آموخته ها باشد اين دانش ميبايست در عمل اجراء و پياده گردد.
ب: “توصيه براي ديگران” اينها برداشتهاي بنده مي باشد و لزوما” نمي تواند قطعي فرض گردد.
1- جنابعالي سعي بفرماييد سطح دانش قبلي افراد شركت كننده با اين مقوله (PMBOK)  در كلاسها در نظر گرفته شود.
2- بصورت مجدانه پيگيري بفرماييد كه سطح آزمون هاي كلاسي ارتقاء پيدا كند (براي افرادي كه زير نمره 70ميباشند) تاكيد ميشود كه اين پيشرفت در نمرات آزمونهاي كلاسي پيگيري گردد.
3- براي افرادي كه نمرات پائين تر از حد نصاب مي باشند برنامه ريزي جداگانه طراحي گردد به هر طريقي كه خودتان صلاح ميدانيد.
4- دادن اطمينان خاطر به افراد متوسط حتما” مي بايست با برنامه و اقدام اصلاحي مشخص همراه باشد.
5- افرادي كه داراي استرس از قبول شدن در امتحان را دارند ميبايست براي آنها وقت كافي گذاشته شود حتي به قيمت كلاس اضافه .
6- تا اينكه  اطمينان پيدا نكنيد كه فرد مورد نظر به حد مطلوبي از تسلط بر مطلب قرار نگرفته او را رها نكنيد
7- حضور جنابعالي در كنار همكاران در روز امتحان و جمع بندي امتحان براي گروه دوم بسيار ضروري مي باشد
8- مطا لب بسيار فرار مي باشد نمي شود هم كار كرد وهم اين درس را خواند جدا” براي اين منظور وقت كافي مورد نياز مي باشد.
9- لازم است كه افراد شركت كننده هرگونه ذهنيت قبلي در مورد نتيجه را براي خودشان پاك كرده و با اطمينان قاطع در آزمون شركت نمايند.

محمد اخوان خرازی
5 مرداد 1395لایک

محمد اخوان خرازی

حضور محترم استاد علي واحدي
با سلام
پس از 26 سال سابقه كاري در مراكز تحقيقاتي و توليدي اين دوره اموزشي بهترين دوره در طول عمر كاري من بود. مطالب  به شيوه اي جديد و به نحوي ارائه گرديد كه افراد با جان و دل آن را جذب نموده و بتوانند در كار خود بهره برداري و اجرا نمايند. رابطه استاد با افراد رابطه اي عاطفي و دوستانه و صميمي بوده و در عين حال GROUND RULES تا آخرين جلسه با جديت  اجرا گرديد. روحيه كار تيمي بين افراد دوره ايجاد شده و من كه با هيچيك ازافراد آشنا نبودم با اجراي كارهاي گروهي با همه دوستان آشنا شده و تجربيات خوبي را آموختم. روش تدريس استاد به قدري ماهرانه و دقيق بود كه با وجود اختلاف سطح  بين افراد در ابتداي دوره همه افراد به سطح عالي و مطلوبي رسيده و بحمدالله در امتحان موفق شدند. اين موفقيت بزرگ را كه حاصل تلاش همه جانبه جنابعالي بوده تبريك عرض نموده و اميدوارم در همه عرصه هاي زندگي موفق و مؤيد باشيد.
من در اين دوره اطلاعات جامعي در زمينه استاندارد PMBOK و بخصوص موارد كاربردي زيادي در زمينه تحليل ذينفعان پروژه، ريسك، بودجه بندي و زمانبندي دقيق، مديريت كيفيت، ارتباطات و قراردادها و بحث EARNED VALUE  وrolling wave planning وشيوه هاي كنترل و اقدامات اصلاحي لازم در مراحل مختلف مديريت پروژه  آموختم و تلاش من اينستكه اين مفاهيم را به همكاران خود آموزش داده و سينرژي زيادي در پيشرفت فعاليتها حاصل گردد.
توصيه من به افراد جديد جهت آموزش دوره pmp اينستكه غير از مطالب تئوري كلاس و شرايط محيط آموزشي و تجهيزات جانبي، روش هدايت مدبرانه استاد واحدي  بصورت قدم به قدم و با توجه كشش افراد در لحظات مختلف كلاس  و تفهيم واقعي مطالب وانجام تمرينات و تستها طبق دستور استاد منجر به قبولي صد در صد خواهد شد.

دکتر مسکین فام
5 مرداد 1395لایک

دکتر مسکین فام

جناب آقای مهندس واحدی
با عرض سلام
احتراما از زحمات فراوان شما در راستای تدریس مناسب وتلاش جهت تفهیم مطالب تشکر می نمایم . شیوه تدریس ، سختگیری های شما جهت امتحان ها ، جریمه های وضع شده و فصل الخطاب بودن شما برایم جالب بود زیرا کاملا مشابه روش کاری بنده در دانشگاه بود. به گمانم نفرین های دانشجویان سبب گردید که وضعیت مشابه برای خود من اتفاق بیفتد.
مطالب آموخته شده در کلاس تنها برای مدیریت پروژه کاربرد نداشته بلکه در کلیه موارد عمومی زندگی نیز قابل استفاده می باشد، چرا که می توان هر بعدی از زندگی را به یک پروژه تشبیه کرده و کلیه مراحل آموخته شده را روی آن پیاده نمود. فکر نمی کردم که این کلاس برایم تا این حد جذاب و جالب باشد ، تا آنجا که من سعی کرده ام از کارهای روزمره گرفته تا انجام کارهای شرکت و انجام پروژه های تحقیقاتی از آموخته های خود در این کلاس استفاده کنم اما تنها موضوع آزاردهنده فشرده بودن زمان جهت یادگیری بود. چرا که هر مطلب برای خود دنیایی را داشت و وقت مناسب و طولانی را جهت یادگیری می طلبید و در عین حال جبران کردن یک جلسه عقب افتادگی کار بسیار سختی بود.

و اما توصیه نامه:
این استاندارد بسیار جالب است اما زمانی که وقت و انرژی کافی برای مطالعه آن وجود داشته باشد. دید بسیار خوبی نسبت به مدیریت زندگی و پروژه می دهد. اما این آغاز راه است و پیاده سازی استاندارد در کشوری مانند ایران کار بسیار سختی می باشد و در نتیجه تلاش، همت و پشتکار زیادی را می طلبد. پس اگر مرد راه هستید بسم الله.
و اما گذراندن این دوره به افرادی که در هنگام امتحان دچار استرس می شوند و یا در هنگام یک شکست سریعا روحیه خود را باخته و کلیه اجرام زمینی و آسمانی را دلیل ناکامی خود می دانند توصیه نمی شود.
با تشکر و احترام

سیامک اسکندری
5 مرداد 1395لایک

سیامک اسکندری

PMBOK استاندارد مديريت پروژه ودر عين حال تعريف جامعي از يک پروژه است.
مديران و اعضاء تيم پروژه براي رسيدن به يک زبان و فهم مشترک از پروژه و ارتباط متقابل مناسب با يکديگر و با ذينفعان پروژه در جهت دستيابي به اهداف پروژه بايد آن را فراگيرند.
به نظر من بهترين روش براي فراگيري، مطالعه آرام کتاب استاندارد ترجيحاً با استفاده از کتابهاي کمکي در طول مدتي شايد نزديک به يک سال است. به دليل برخي ويژگيهاي اين استاندارد از جمله زبان انگليسي، محتواي غني، مطالب فشرده و در نتيجه نياز به يک معلم کارآمد در کوتاه مدت، پييشنهاد من براي موفقيت در آزمون مدرک حرفه اي مديريت پروژه (PMP Certificate) ، شرکت در دوره آمادگي آزمون است. با وجود اينکه در کنار دوره اي که خود در آن حضور داشتم فقط با يک مورد ديگر آشنايي مختصري دارم، با اطمينان ميگويم يکي از بهترين راههاي رسيدن به هدف در اين بستر، حضور در کلاس آموزش آقاي مهندس علي واحدي است البته حتي الامکان به صورت گروهي از دوستان و يا همکاران.
با حضور اينچنين معلم قدرتمند و مسلط به موضوعات استاندارد، بسيار فعال، با پشتکار و نظم مثال زدني تنها وجود سه عامل باور، پشتکار و نظم از طرف شما نياز است تا علاوه بر موفقيت در آزمون، پايه مناسبي نيز براي مطالعات بعدي ايجاد شود.
با آرزوي موفقيت و بهروزي براي همه دوستداران و فعالان در زمينه مديريت پروژه

مریم مطوری
5 مرداد 1395لایک

مریم مطوری

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام
در اين دوره علاوه بر يادگيري موثر استاندارد  PMBOK، كه هدف اصلي برگزاري دوره بود، اينجانب شخصا تحت تاثير قدرت نفوذ و نحوه موثر و صحيح برقراري ارتباطات شما قرار گرفتم و سعي ام بر اين است كه از اين پس اين ويژگي هاي مثبت را سرلوحه كار خويش قرار دهم.
به نظر بنده رمز موفقيت شما علاوه بر داشتن دانش عميق و كافي درباره مباحث ارائه شده،‌ در ويژگي هاي مثبت اخلاقي منحصر به فردتان نيز نهفته است. به همين دليل من به اين دوره صرفا به عنوان يك دوره آموزشي كه به آموزش گستره دانش مديريت پروژه و راهنمايي درباره چگونگي استفاده از ابزارها و تكنيك هاي آن مي پرداخت، نمي نگرم بلكه اين دوره را به عنوان يك دوره تربيتي موثر براي مديران پروژه و يا حتي افراد در زندگي شخصي شان مي بينم كه مي تواند نقش مهمي در موفقيت افراد داشته باشد، هم از جنبه علمي و هم از جنبه رفتاري. لذا تصور بنده بر اين است كه با شركت در دوره هاي ارائه شده از سوي شما،‌ ضمن ارتقا دانش در آن موضوع خاص مي توان به يك سري نكات تربيتي مفيد دست پيدا كرد. از اين رو شركت در اين دوره ها را براي خود لازم مي دانم و ضرورت حضور در دوره هاي برگزار شده توسط جنابعالي را به ديگران و اطرافيانم توصيه مي كنم.
در پناه خدا سرافراز باشید

سعيد قنبري
5 مرداد 1395لایک

سعيد قنبري

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام و تشكر فراوان از ارسال پيام تبريك، لازم به ذكر است كه يكي از دلايل اصلي نتيجه مثبت حاصل شده قطعاً تسلط و تلاش مثال‌زدني جنابعالي در انتقال مفاهيم PMBOK به ما بوده است. تلاشي كه همانطور كه اينجانب بارها اقرار نموده‌ام جاي هيچ بهانه‌اي براي عدم قبولي ما در امتحان نهايي باقي نمي‌گذاشت مگر كم كاري خودمان. لذا تلاش جنابعالي و حمايت مديريت شركت فراب همگي ما را بر آن داشت تا در جبران اين زحمات تمام تلاش خود را جهت يادگيري و اخذ نتيجه مثبت از امتحان فوق بنماييم.
در خاتمه بار ديگر از زحمات جنابعالي نهايت تشكر و قدرداني را مي‌نمايم.
به اميد ديداربا احترام – سعيد قنبري

غلامرضا نظری
5 مرداد 1395لایک

غلامرضا نظری

با سلام و احترام،
از لطف جنابعالي بسيارممنونم .درواقع  موفقيت گروه  در اين آزمون  بدون برنامه دقيق جنابعالي براي تدريس وآماده كردن گروه براي آزمون  ممكن نبود. باز هم از زحمات جنابعالي ممنونم  و اميد  موفقيت هاي روز افزون   براي شما و خانواده   محترمات  دارم.  

 نظري

محمد رسول خانجانزاده
5 مرداد 1395لایک

محمد رسول خانجانزاده

سرور گرامی جناب آقای مهندس واحدی،
با سلام و احترام،
برای اینجانب باعث کمال افتخار بوده است تا چند صباحی در محضر جنابعالی در خصوص آموزش استاندارد PMBOK و همچنین دوره آمادگی آزمون افتخار حضور داشته ام و همچنین وجود عزیزانی مانند جنابعالی قطعاً از سرمایه های پنهان این مملکت میباشند و از خداوند برای جنابعالی و سایر توانمندسازانی که امر آموزش مدیران اجرایی کشور را عهده دار میباشند آرزوی سلامتی و موفقیت مینمایم. قطعا ارتقاء سطح آموزش مدیران و بخصوص مدیران اجرایی از ارکان  سازندگی و آبادانی کشور میاشد زیرا دانایی توانایی است.
در هرصورت با عرض پوزش تاثیرات حضور در دوره فوق به شرح زیر به عرض میرسانم:
1- یادگیری دوره فوق بخصوص برای مدیران پروژه در فضا سازی منظم و مرتب فکری در ارتباط با عملیات اجرایی پروژه تاثیر عمده ای دارد.
2- با توجه باینکه اغلب مدیران پروژه بعد از سپری نمودن سالیان متمادی در پروژه ها و با کسب تجربه به عنوان مدیر پروژه برگزیده میشوند در خیلی از اوقا ت سعی در انجام امور با استفاده از روش آزمون وخطا و یا الگوبرداری از سایرین میباشند در حالیکه استفاده از استاندادر بعنوان راهنما و مرجع میتواند به مدیران پروژه بصورت علمی کمک نماید که کدام اقدام ویا تصمیم گیری ایشان صحیح و علمی است و کدام یک اشتباه میباشد.
3- مدیران پروژه ها با استفاده از راهنمای فوق به نقش خود و وظایف مرتبط با نقش خود آشنا شده بنابراین از ایجاد سوء تفاهمات برای ایشان در هنگام مواجه شدن با درخواستها و دستورات افراد مرتبط با ایشان جلوگیری نموده و کمک مینماید تا از ایجاد سوء ظن و انجام  اقدامات غیر حرفه ای پرهیز گردد.
4- مدیران پروژه با استفاده از راهنمای فوق درک واضح و روشنی از نقش خود در ارتباط با خود و پروژه و کلیه کسانی که به نحوی با پروژه در ارتباط هستند، داشته باشد.
5- با استفاده از راهنمای فوق هدایت پروژه ها بصورت علمی و ماهرانه  و حرفه ای انجام میشود و قطعا در این حالت بهره وری بیشتر و بیشتر میگردد.

اینجانب به کلیه مدیران اجرایی  کشور که تاکنون موفق به فراگیری استاندارد فوق نشده اند توصیه اکید جهت فراگیری استاندارد فوق را به هر طریق ممکن مینمایم از طرفی دیگر با توجه به  محدود بودن وقت مدیران، پیشنهاد میگردد  فراگیری دوره فوق همراه استاد باشد، تا زمان بسیار کوتاه تر و فراگیری آسان تر و مفیدتر گردد.
در خاتمه شیوه تدریس جنابعالی و همچنین شیوه کلاس داری و بعلاوه کیفیت چاپ و  انتشار جزوات با تصاویر و ویرایش زیبا و مناسب گرافیکی در ارتباط با موضوعات از نظر اینجانب جای تحسین و تشکر دارد. لذا آموزش چنین ابتکارات و خلاقیتها، در انتشار جزوات و کتابهای آموزشی نیز جای کار بسیاری خواهد داشت.
از خداوند متعال برای آن وجود گرامی آرزوی سلامتی و تندرستی و موفقیت در توانمندسازی هرچه بیشتر کار آفرینان میهن عزیز را مسئلت مینمایم .
با احترام و ارادت مجدد – خانجانزاده

ابوالقاسم حسين خاني
5 مرداد 1395لایک

ابوالقاسم حسين خاني

با درود و احترام،
بسيار مفتخرم از اينکه بگويم زيباترين و کاربردي ترين دوره هاي آموزشي دوران کاري خودرا در حضور جنابعالي به عنوان يک معلم واقعي گذراندم. از آنجا که آشنايي من با بعضي حوزه هاي دانش ارائه شده در دوره قبل از شرکت در آن کم بود ولي روشهاي تدريس و نحوه اداره دوره از طرف جنابعالي اينجانب را به شدت به موضوعات نو در حوزه مديريت پروژه علاقه مند نمود و تاثير آن نيز در حال حاضر در موقعيتهاي کاري و حتي زندگي شخصي بسيار مشهود مي باشد.
در تور PMP صدرا مشارکت افراد در مباحث مطرح شده  و همچنين در اختيار داشتن جزوه ها و تمرينهاي مرتبط از نکات قابل توجه دوره بوده و در کنار آن راهنماييهاي شما براي موفقيت در آزمون نهايي نيز بسیار موثر بود. اميدوارم که اين آغاز راه براي خود من بوده و در دوره هاي ديگر نيز از وجود شما به عنوان استادي متبحر در مباحث مديريت پروژه بهره جويم.

جواد ضیایی
5 مرداد 1395لایک

جواد ضیایی

آقای مهندس واحدی
،ضمن عرض سلام و خداقوت،می خواستم تشکر ویژه از جنابعاتی بابت کلاسهای دوره آمادگی آزمون داشته باشم. چون من دوره های مختلفی را در سازمانهای مختلف گذراندم، من 500 ساعت دوره مدیریت اجرایی را در سازمان مدیریت صنعتی با حضور اساتید بنام مدیریت ایران گذراندم که دوره خیلی خوبی بود ولی به جرات می گویم روش تدریس شما برای من خیلی اثرگذار بود. هرچند دوره خیلی فشرده بود، بنده تصمیم گرفتم اگر عمری باقی بماند در سایر دوره های شما که مرتبط با شغلم هست حتما شرکت کنم.
ان شاالله همیشه پایدار باشید.

ایرج شیرواندهی
5 مرداد 1395لایک

ایرج شیرواندهی

حضور استاد ارجمند جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و عرض ادب

آموخته ها:
1- من در دوره های فراوانی شرکت و آموزشهای گوناگونی را پشت سر گذاشته ام ولی در هیچیک از این موارد ارتباط صمیمانه ای که بین خود و جنابعالی احساس کردم برقرار نشده بود که مطمئنا قبولی ناپلئونی خود را مدیون این موضوع هستم.
2- جو دوستانه و صمیمی که شما در کلاس برقرار نمودید باعث شد که بدون هیچ واهمه ای از بیان حقیقت ، ضعف های خود را شناسایی ، بیان و با راهنمایی های جنابعالی در پوشش این ضعفها تلاش نمایم.
3- بنده در این حد نبودم و نیستم که در مورد کیفیت مطالب بیان شده در کلاس اظهار نظر نمایم ولی به جرات میتوانم بیان نمایم که با بیش از 15 سال کار در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه های مختلف (اگرچه در این زمینه آموزش آکادمیک نداشته و رشته تحصیلی بنده نیز نبوده است)، مطالبی را در نزد جنابعالی و با تلاش بیدریغ شما آموختم که اطمینان دارم در هیچ مکان و شرایط دیگری نمیتوانستم تمامی این آموخته ها  را یکجا داشته و فرابگیرم.
4- موضوع یادگیری به طرز تفکرافراد، توانایی های ایشان، سن ایشان و … بستگی دارد ولی روش تدریس جنابعالی به ترتیبی بود که به جرات میتوان ادعا نمود که  آنچه میشد در یک جمع با گوناگونیی که خود شاهد آن بودم (حمل بر جسارت بنده به دوستان دیگر نشود زیرا با شهامت بیان میدارم که بنده کند ذهن ترین ایشان بودم)، جنابعالی انجام دادید و مطمئنا بیش از این نمیشد در این زمان کوتاه و با این حجم مطالب انتظار داشت. بعلاوه بدلیل فشار روانی، نیاز به انجام وظایف کاری و زندگی روزمره و … شخصا میدانم که شاید به نحو مطلوب نتوانستم از زمان و توانایی های خود به نحو احسن بهره جسته و نتیجه ای بهتر کسب نمایم و این ضعف را صرفا متوجه خود میدانم و نه هیچ عامل دیگری.
5- و در انتها اگر هم موضوعی در رابطه با مطالب و … در تضاد و یا عدم تطابق با موضوعات کتاب مشاهده میشد صرفا به دلیل تغییر ورژن PMBOK و نبود زمان کافی برای تطبیق موضوعات آماده شده قبلی با ورژن جدید بوده و مطمئن هستم دوستانی که در دوره های بعدی افتخار شاگردی شما را خواهند یافت با هیچ موردی مواجه نخواهند شد.
در انتها مایلم از جنابعالی درخواست نمایم تا در صورت امکان گردهم آیی را با حضور جنابعالی داشته باشیم تا بتوانیم رو در رو نیز از جنابعالی به خاطر زحماتی که کشیدید و ما را تحمل فرمودید تشکر نماییم. اینکه از جنابعالی درخواست انجام این هماهنگی را نمودم این بود که اوقات شما بسیار فشرده و مشغول است و لذا اوقات آزاد شما میتواند مرجع هماهنگی قرار گیرد.
با تشکر فراوان از بابت زحماتی که برای بنده و کل افراد این گروه کشیدید و با آرزوی سلامتی ، شادکامی و موفقیت های روزافزون ، شما را به خدا می سپارم.
با احترام و ادب

رضا ثابت اقدم
5 مرداد 1395لایک

رضا ثابت اقدم

جناب آقای مهندس واحدی
ضمن تبریک ایام به استحضار می رساند نحوه تدریس جنابعالی بسیار موزون و مناسب می باشد و شاه کلیدهای استاندارد را به صورت سیستمی خوب تشریح نمودید. از نقاط قوت جنابعالی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
· تعامل بسیار مناسب با افراد
· استفاده از حرکات بدن
· بیان شیوا
· تحلیل و تسلط بسیار بالا به استاندارد

شاهرخ طاهري
5 مرداد 1395لایک

شاهرخ طاهري

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام
ضمن تشكر از زحمات شما در اين دوره آموزشي، ميخواستم خدمتتان عرض كنم براي من آنچه در اين دور جذاب و آموزنده بود (جداي از مسائل مربوط به مديريت پروژه)، نحوه برخورد،ادب و متانت جنابعالي و نحوه كنترل و اداره كلاس بوده است. بي شك همه ما شاهد روش جديدي از تدريس، اداره كلاس و ايجاد انگيزه در مخاطب از سوي شما بوديم آرزوي سلامتي و موفقيت روز افزون را براي شما دارم. توصيه نامه من براي ديگران اين است كه جداي از مسائل كاري، مباحث مطرح شده در اين دوره ميتواند در كليه مراحل زندگي شخصي و خانوادگي براي شما راهگشا و مفيد باشد تا مجبورنشويد ” چرخها را از نو بسازيد !”
با تشكر

فرشاد توكل مقدم
5 مرداد 1395لایک

فرشاد توكل مقدم

درود بر آقاي مهندس علي واحدي؛
همچنان درگير رسيدگي به كارهايي هستم كه شركت در كلاسهاي بسيار ارزشمند شما آنها را بر هم انباشته كرد. بهترين آموخته من از كلاس شما اين بود كه آموخته هايم را به سامان كنم. خدا مي داند كه تا چه اندازه تلاش نياز است تا كسي بتواند تجربياتش را سر و سامان دهد به شكلي كه به هنگام و درست بتواند از آنها بهره جويد. استاندارد مديريت پروژه، اين كار بزرگ را به نيكي و زيبايي هر چه بيشتر به فرجام رسانده است. بنابراين فراگيري اين استاندارد را به همه كساني كه باور دارند راه را بايد از رفتگان بپرسند پيشنهاد مي كنم. بر همه اينها بيافزايم كه شكر سخن شما بر شيريني اين استاندارد بسيار مي افزايد و آن را بسيار گواراتر مي نمايد. من چند روز پس از پايان كلاس شما، يك دوره كلاس آموزشي مهندسي برق براي مهندسان شركت نفت در شيراز داشتم. از دو تا از قوانين كلاسهاي شما با يادآوري نام شما و دوره شما بهره بردم. بسيار سودمند و كارآمد بود و نه تنها هدف را برآوده ساخت بلكه تلخي ها را به شيريني برگرداند.
به اميد پيوند و همكاري بيشتر در آينده

حسینی نیک
5 مرداد 1395لایک

حسینی نیک

استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدی
برای بنده باعث افتخار و مباهات است که مدتی هر چند کوتاه از کلاسهای مدیریت پروژه برگزار شده توسط جنابعالی بهرمند شدم. امیدوارم سایر دوره های را نیز بتوانم از دانش و تجربه شما بهره بگیریم. بنده اعتقاد دارم در عصر حاضر بدون تجهیز شدن به آخرین فنون مدیریت و رهبری قادر به پیشرفت و رقابت با سایرین نخواهیم بود. لذا از تمامی افرادی که به نحوی در سمتهای مدیریتی و در سطوح مختلف ایفای نقش مینمایند توصیه مینمایم از این دوره ها و کلاسها بهرمند شوند.
با تشکر

نفیسه فرجی راد
5 مرداد 1395لایک

نفیسه فرجی راد

استاد گرانقدر جناب آقای واحدی
با سلام و احترام
یادداشت شما را در مورد بیان نظرات در مورد دوره آموزشی که با هم پشت سر گذراندیم مطالعه کردم، در ابتدا پیش از هرچیز بایستی از حسن توجه و پیگیری شما تشکر و قدردانی نمایم. در مورد “آموخته های شما از دوره”؛ بدون تردید با توجه به روش و محتوای آموزشی مناسب تعیین شده سطح یادگیری مطالب آموخته در مورد موضوع دوره قابل توجه می باشد. اما از این میان می توان به نقاط قوت موجود نیز اشاره ای گذرا نمود:

1) همواره  بر این اعتقادم که توانمندی علمی اساتید محترم را نمی توان به عنوان تنها عامل موفقیت آنها در برگزاری دوره های آموزشی و جلب رضایتمندی شرکت کنندگان دانست چرا که علاوه بر آن  آنچه دارای اهمیت است روش های انتقال مفاهیم به مخاطبان، تسهیل برقراری ارتباط مناسب و جلب مشارکت آنها می باشد. در این میان جنابعالی علاوه بر  برخورداری از توانمندیهای علمی و پشتوانه تجربی مناسب، مهارت خوبی در برقراری ارتباط با مخاطبان و ایجاد انگیزه در شرکت کنندگان جهت همراهی با روند اجرای آموزش داشتید که از نقاط قابل توجه در این دوره به شمار می رفت.
2) از دیگر موارد قابل ذکر دیگر می توان به درک عملی شما از مباحث مورد آموزش اشاره نمود، چرا که در اغلب دوره ها مفاهیم آموزشی قالبا تنها در بستر تئوری جریان دارند،اما در این دوره تجربه عملی شما و همکار محترمتان در استقرار و مواجهه با چالش ها و نقاط ضعف و قوت مدل، سبب تسهیل درک آن و افزایش قابلیت اعتماد به آن مورد در مخاطبان گردید.

مجددا از حسن توجه شما سپاسگزار و روزهایی سرشار از موفقیت و بهروزی برایتان آرزومندم.

علیرضا برازنده نژاد
5 مرداد 1395لایک

علیرضا برازنده نژاد

سلام جناب آقای واحدی
آزمون اصلی مدیریت ریسک رو برگزار کرده و موفق به اخذ مدرک RMP شدم. نتیجه در هر 4 حوزه Moderate  بود. به نظرم آزمون اصلی از هر سه آزمون آزمایشی آسان‌تر بود. با سپاس فراوان از زحمات بی دریغ و راهنماییهای گرانقدر جنابعالی و به امید فرصتی برای جبران هرچند اندک
ارادتمند

عباس شباني
5 مرداد 1395لایک

عباس شباني

آقاي مهندس واحدي
با سلام و تشكر مجدد
مواردي به ذهن من رسيد كه لازم دانستم به اطلاع دوستان برسانم. كه براي درك بهتر استاندارد و پذيرش در آزمون  مفيد واقع خواهد شد.
اما قبلا مي بايست توجه داشته باشيم كه فراگيري دانش مديريت پروژه مقدم بر قبولي آزمون تلقي شود.
1-    توجه ويژه به ورودي، خروجي و ابزارها و تكنيك ها ضروري است. به نوعي كه مي بايست مسابقه، بازي و آزمونهاي ويژه اي براي اينكار در نظر گرفت.
2-    گروه بندي مناسب اعضاي شركت كننده در دوره كه مي تواند به افزايش كيفيت يادگيري سايرين بيافزايد كه بنده از دوستان همدوره مطالب زيادي ياد گرفتم.
3-    در نظر گرفتن زماني براي اعضاي كلاس جهت ارائه بخش از مطالب استاندارد به سايرين در قالب جلسات بحث و بررسي (مثلا بر اساس  حوزه هاي دانش)
4-    ارائه طرح يا روندي شبيه Process Chart Rita به منظور درك صحيح تر ترتيب فرآيندها
5-    تاكيد به مطالعه بيشتر استاندارد
6-    وجود زمان بندي و فضاي مناسب جهت برگزاري دوره آموزش

به كساني كه در زمينه مديريت پروژه فعاليت مي كنند و علاقه به آموزش بيشتر دارند توصيه مي كنم با صرف وقت كافي و پشتكار در كلاس آقاي واحدي  چيزي از استاندارد و مسايل مرتبط مغفول نخواهد ماند و متد هاي ارائه درس  ايشان واقعا جالب و به يادماندني خواهد بود.

مهدی رشیدی
5 مرداد 1395لایک

مهدی رشیدی

استاد عزیز و بسیار گرامی
با سلام ،
احتراما ، به استحضار می رساند من خود شخصا از بابت تمامی زحمات بی شائبه جنابعالی کمال تشکر را دارم . من برای شما چند صفحه را خواهم فرستاد. ولی همیشه مهر و محبتتان را در یاد و دل خواهم داشت. مرا در سخت ترین شرایط زندگی یاری کردید و این باشد پیمانی فی مابین ما تا حضورا خدمتتان عرض ادب کنم. به واقع دژی که شما برای آموزش ساخته ائید، به بهترین وجه آدمی را آماده نبرد و پیروزی می کند.
در خدمتتان بزودی خواهم بود

دوستدار قلبی و همیشگی جنابعالی

پیمان آذرمینا
5 مرداد 1395لایک

پیمان آذرمینا

جناب آقای مهندس واحدی
با عرض سلام
البته وظیفه شاگرد بر استاد این است که تا پایان عمر قدردان او باشد. در مورد سوالاتی که مطرح فرمودید، نکاتی به شرح زیر تقدیم می گردد:
• اولاً به همه همدوره های خود تبریک عرض می کنم و از اینکه توانستیم شرایطی را ایجاد کنیم که قلب شما به درد نیاید ما نیز احساس رضایت می کنیم.
• به نظر من یکی از مهمترین عوامل موفقیت در این دوره، این  بود که جنابعالی با روشی که داشتید و در نوع خود منحصر به فرد است، موفق شده این تعداد معاون و مدیر و مسئول و … را، حتّی از شهرهای دور و نزدیک به صورت تمام و کمال و در سر ساعت مشخص سر کلاس بیاورید و با ترفندهای ویژه خود همه را در 8 ساعت طول روز هوشیار نگه دارید.
• برای شخص اینجانب با توجه به محدودیت مطالعه خارج از کلاس، حضور در کلاس و تمرکز روی مطالب عنوان شده بیشترین تاثیر را در یادگیری مطالب درسی که تبلور خود را در نتیجه آزمون بروز داد، داشته است.
• اینجانب در ابتدای دوره سعی کردم که به کتاب هم مراجعه کنم که به علت ثقیل بودن مطالب اولیه و ناآشنا بودن اصطلاحات آن و عدم برداشت کلی از مطالب، از آن منصرف شدم ولی هنگامی که در پایان دوره، به قسمتهایی از کتاب مراجعه کردم، مطالب آن را بسیار مفید و آموزنده دیدم. یعنی توصیه می کنم که پس از 12 جلسه اول، به کتاب به صورت مرور و گذرا هم که شده مراجعه شود.
• تلاش من در درک صحیح از موضوعات بود و در حفظ کردن مطالب نه تبحری دارم نه ذهنم یاری می دهد و نه حوصله می کنم. حتی فرمولها را نیز حفظ نیستم و هر بار بخواهم استفاده کنم از طریق مفهوم آنها باید آنها را بدست آورم.
• من همه مفاهیم را ناخودآگاه با آنچه در محیط کاری می گذرد مقایسه نموده و سعی در شبیه سازی آن داشتم که شاید یکی از دلایل اشتباهات نیز همین باشد. البته بسیار سازنده نیز می باشد، زیرا بدین ترتیب مفاهیم بهتر در ذهن می نشیند.
• بعضی از مفاهیم مطرح شده بسیار ساده است و ما ناخودآگاه به دلیل ماهیت کاری که در محیط خود داریم، به دنبال پیچیده فکر کردن می رویم که این مطلب گاهاً باعث بروز اشتباه میشود؛ توصیه من این است که واقعا به همان سادگی که مطالب عنوان می شود به آنها نگاه کنیم.
• به نظرم مفهوم EVM بسیار جالب و آموزنده و کاربردی و در عین حال ساده می باشد.
• مفاهیم کیفیت، با آنچه در ذهن داشتم متفاوت ولی بسیار مفید و قابل پیاده سازی در سازمان می باشد.
• مفاهیم آغازین پروژه، از جمله تعیین حامی و منشور پروژه در مپنا به صورت ناقص وجود دارد ولی باید شکل بهتری پیدا کند.
• با توجه به چند جمله اخیر، در واقع دوره مدیریت پروژه حرفه ای برای من مانند ابزار مقایسه ای بود که سازمان خود و شخص خود را با یک سازمان ایده آل و یک مدیر پروژه ایده آل مقایسه نموده و نقاط ضعف (قابل بهبود) آن را پیدا کنم.

توصیه من به سایر شرکت کنندگان در دوره این است که روی درک مفاهیم تلاش کنند و از حضور شما نیز حداکثر استفاده را بنمایند و تا مطلبی را کاملا نگرفته اند، رها نکنند. تست زنی علاوه بر اینکه سطح دانش ما را محک می زند اعتماد به نفس مناسبی نیز ایجاد می کند.
توصیه من به شرکت این است که اگر PMP را مبنا گرفته اند به دنبال روشهای دیگر نباشند تا به تدریج در بین همکاران مپنا این فرهنگ لغات و اصطلاحات جا بیافتد و به تدریج همه با زبان مشترک   PMP با هم سخن بگوییم. کما اینکه در حال حاضر نیز این کار در سطح محدودی در حال پیاده سازی است. در این رابطه من توصیه هایی به واحد آموزش خواهم داشت.
در نهایت از اینکه تیم ما در یک عرصه بین المللی خودباوری خود را با تلاش و راهنماییهای استاد بزرگوار اثبات نمود، افتخار می کنم.

علیرضا جاذبی
5 مرداد 1395لایک

علیرضا جاذبی

سلام موفقيت همه همكاران وهمكلاسيهاي عزيز درامتحان نهائي مديريت پروژه حرفه اي رابه شما استاد گرامي ويكايك آنها تبريك عرض ميكنم. اين موفقيت گروهي باعث شادي ونشاط بنده گرديد گرچه تأسف خوردم ازاينكه قسمت نبود با آنها امتحان بدهم مجددأ اين موفقيت رابه شما تبريك ميگويم و اذعان ميكنم كه قسمت اعظم آن موفقيت مرهون زحمات شماست كه محيطي با صفاوجذاب براي يكايك ما ايجاد كرديد تا با شور و علاقه درآن محيط حاضر شويم و همچون شاگردي علاقمند پاي درس معلمي دلسوز كه استادانه مطالب را بصورت داستاني شيرين بيان ميكرد بنشينيم و عليرغم همه مشغله هاي فكري ششدانگ حواس را به شما دهيم و ضمنأ با انجام تكاليف كه خود داستاني مفصل است به گوشه اي ازتلاش شما ارج نهيم.
با اين اوصاف نتيجه اي غير از قبولي صد در صد نميتوان انتظار داشت.

به اميد موفقيت هاي بيشتر  شما و همكاران بزرگوار
خاطره هاي خوش كلاس براي من جاودانه خواهد ماند
شاد و پيروز باشيد

امير باقرپور
5 مرداد 1395لایک

امير باقرپور

به نام او
حضور محترم استاد ارجمندم آقاي واحدي عزيز
سلام عرض ميكنم و در همين ابتدا از اينكه در اين نوشته اصول نوشتاري را رعايت نمي‌كنم عذرخواهي مي‌كنم.
در ابتدا موفقيت همه همكاران را در آزمون PMP به دوستان ، شما و شركت مپنا تبريك عرض مي‌كنم و اميدوارم در دوره‌هاي آتي نيز به همين منوال باشد , قبولي 100% داشته باشيم و به جرأت مي‌تونم بگم سهم بزرگي از اين موفقيت حاصل اجراي منحصر بفرد شما مي‌باشد.
يكي از نكاتي كه بسيار با ارزش بود همدلي تمام دوستان بود كه پس از امتحان اين مسئله كاملاً مشهود بود.
اين كلاس براي شخص اينجانب از 2 نظر مفيد بود. يكي خود مطالب، كه با توجه به ارائه فوق‌العاده شما ديد من به مبحث PMBOK به صورت كلي عوض شد و سعي خواهم كرد در آينده كاري خودم و سازمان اين مطالب را به كار بندم. جنبه ديگر كه براي من بسيار بسيار مفيد بود و در بالا عنوان كردم نحوه اجراي كلاس بود كه كاملاً بي نقص بود و با روشي كه پياده نموديد براي من درسي فوق‌العاده با ارزش مي‌باشد. با توجه به اينكه چندين دوره تدريس در جمعي مشابه اين دوره داشته‌ام مي‌دونم كه خيلي سخته دانشجويان با اين سابقه رو به كار واداشت و طوري كلاس رو اجرا كرد كه بعد از كلاس دوستان جزوه خود را مرور كند و يا اينكه تمام‌وقت به مطالب گوش دهند و اصول مورد نظر استاد را رعايت كنند. اميدوارم با اين تجربه‌اي كه از اين كلاس بدست آوردم بتوانم در دوره‌هاي بعدي اين روش را پياده سازي كنم ( البته با حفظ رعايت Copyright).

تنها پيشنهادي كه دارم در نحوه برگزاري 3 امتحان آخر است كه بهتر است به نظر من در 3 هفته متوالي برگزار گردد. با توجه به اينكه هر شخصي، با امتحاني كه برگزار مي‌كند ديدي از وضعيت خود بدست مي‌آورد مي تواند براي امتحان بعدي تلاش بيشتر و هدفمندي كند و در نهايت براي امتحان اصلي آماده گردد. در اين روشي كه برگزار گرديد به نظر امتحان آخر نمي‌تواند روند را نشان دهد و مانند امتحان دوم مي‌باشد.
اگر بخواهم براي ديگر همكاران پيشنهادي داشته باشم اين است كه اگر به مرور و در طول دوره مطالب را فرا گيرند امتحان براي آنها ساده خواهد بود و اينكه امتحان را سخت نگيرند. چون با مطالبي كه در كلاس خواهد آموخت و اطميناني كه به استاد خود خواهد كرد اين آزمون را به راحتي پشت سر خواهند گذاشت. من براي اين امتحان شايد كمتر از يك هفته خودم مطالعه كردم و تماماً مطالبي بود كه در كلاس آموخته بودم. انتظار خودم در امتحان بيش از آن چيزي بود كه كسب كردم و دليل اين نيز همان نكته بود كه عرض كردم يعني مطالعه در طول دوره كه من فقط در 3 حوزه رعايت كردم و كاملاً در نتايج آزمون‌ها مشخص بود.

در نهايت باز هم تشكر مي‌كنم و اميدوارم روزي بتوانم از نزديك از تجربيات شما استفاده كنم.

احسان گل افشانی
5 مرداد 1395لایک

احسان گل افشانی

با عرض سلام و احترام
خدمت استاد بزرگوار جناب آقاي مهندس واحدي بايد اعتراف كنم از زماني كه به عنوان يك محصل شروع به تحصيل كرده ام تاكنون با هيچ استادي برخورد نكرده ام كه اينگونه تبحر، استادي و تسلط بر مطالب داشته باشد همانطور كه در طول دوره با بحثهايي كه با دوستان داشتيم من هيمشه اين موضوع را تكرار مي كردم كه اگر اساتيد ما مانند شما تدريس مي كردند مطمئنا وضعيت كشور و سطح علمي محصلين ما بسيار بالاتر از اين چيزي بود كه هم اكنون مشاهده مي كنيم و به قول معروف ايران گلستان مي شد.
من واقعابه شما تبريك مي گويم و اميدوارم باانتقال دانش خود و شيوه تدريس گامي موثر در ارتقاي نحوه  تدريس و به قولي انتقال 40 درصدي مطالب در كلاس صورت گيرد. البته براي بنده گيرايي مطالبي كه شما در كلاس مطرح مي كرديد بالاي 70 درصد بود كه اين عدد خود گوياي موفقيت شما در ارائه مطالب مي باشد.

آموخته هاي من از كلاس به دو دسته عمومي و اختصاصي مديريت پروژه تقسيم مي گردد.
1-مطالب عمومي شامل Benchmarking از نحوه تدريس، چگونگي كنترل كلاس، زمانبندي دقيق و ايجاد انگيزه در افراد تحت اموزش مي باشد. كه در اينده مي توانم از اين موارد به عنوان فردي كه تجربه كمتري در اداره افراد زير دست خود داشته ام استفاده نمايم. البته لازم به توضيح است كه همكاران ديگر با تجر به هاي بالا از اين نحوه  برخورد و تدريس درسهاي زيادي اموختند كه از گفتگوهاي عمومي خارج از كلاس كاملا مشخص بود.
2-مطالب اختصاصي مديريت پروژه شامل يك استاندارد كامل از مفاهيم مديريت پروژه. بنده بيشتر سعي مي كردم مفاهيم را درك كنم و شايد باور نكنيد كه من هيچ كدام از وروردي و خروجيهاي و حتي بسياري از tools & technique را حفظ نكردم و سعي در درك مفاهيم انها داشتم و تنها ورودي و خروجيهايي را حفظ كردم كه از يافتن منظق براي آنها عاجز بودم كه تعداد انها بسيار كم بود و به نظر من در آينده مي توانم  جهت اصلاح انهايي كه از نظر من مشكل دارد چند تا PDU بگيرم! من شيوه شما در ارائه  مفاهيم را مي پسندم.

با توجه به موارد ذكر شده مي توان نتيجه گرفت كه اين دوره چه تاثيرات مفيدي دارد و به ديگر دوستان پيشنهاد مي كنم كه شركت كنند اما درصورتي مطالب ارائه شده مفيدتر و كاربردي تر خواهد شد كه اين دوره به صورت كاربردي در سيستم جاري شود. به عبارتي پيشنهاد من اين است همانطور كه قبلا نيز در كلاس بحث شد نياز به كارگاه اموزشي براي تفهيم و كاربردي کردن آن در سازمان بسيار ضروري مي باشد مخصوصا در شرايطي كه افراد شركت كننده به دليل عادتها و فرهنگ و درگيريهاي كاري  فرصت اجرايي نمودن بند دوم (اموخته هاي اختصاصي ) را نداشته باشند و يا به قولي از تئوري تا عمل فاصله زيادي باشد و شايد  پس از 3 سال مطالب در صندوق اطلاعاتي ما باقي بماند و كم كم به دست فراموشي سپرده شود. از اين رو بنده از شما تقاضا دارم لزوم ايجاد شرايط اجرايي شدن را با اموزش در ميان بگذاريد.
عرض خاص ديگري ندارم جز سلامتي و بهروزي شما.
با تشكر فراوان و به اميد ديدار

عباس قربانعلی
5 مرداد 1395لایک

عباس قربانعلی

استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
ضمن تشکر مجدد از کلیه زحمات جنابعالی ، به جهت اطاعت اوامر مطالب را در چند خط خلاصه می کنم
1. کسب دانش استاندارد مدیریت پروژه به صورت مفهومی همراه با آمادگی آزمون ( به صورت توام)
2. جامع بودن مطالب ارائه شده در دوره و عدم نیاز به سایر منابع ( اینجانب از افرادی بودم که از سایر منابع مانند ریتا و … استفاده ننموده و در آزمون موفق شدم)
3. هدفمند بودن کل دوره و ایجاد ارزش افزوده در ساعت به ساعت کلاس آموزشی ( پرت نشدن زمان و بهره وری بالا)

در انتها با توجه به اینکه با اساتید دیگری نیز این دوره و دوره های مشابه را گذرانده ام، به همه قویاً توصیه می کنم در کلاسهای جنابعالی که به عقیده بنده و بسیاری از دوستان، یگانه استاد

آمادگی آزمون (علاوه بر تبحر بسیار بالا در انتقال دانش) هستید، شرکت نمایند.

حميدرضا افشاري
5 مرداد 1395لایک

حميدرضا افشاري

جناب مهندس واحدي
استاد گرامي
با سلام

وظيفه اين بود كه پيشتر از اين‌ها از تمام زحماتي كه در اين مدت براي ما كشيديد كه به ‌نظر بنده فقط از يك مربي دلسوز برمي‌آيد تشكر و قدرداني كنم. اميدوارم كه با اخذ مدرك PMP خستگي

اين دوره از تن شما بيرون كرده باشم. مطمئن باشيد كه توصيه بنده براي كسي كه نيازمند يك همراه متخصص و متعهد جهت اخذ مدرك حرفه‌اي مديريت پروژه بوده به دلايل زير شما خواهيد

بود:
1-    اشراف كامل به استاندارد
2-   داشتن تجربه مرتبط با مديريت پروژه كه باعث ايجاد زبان مشترك با افراد پروژه‌اي حرفه‌اي كه قصد اخذ مدرك را دارند مي‌گردد.
3-  دلسوز بودن فراتر از تعهدات قراردادي و اخلاقي
4-   تهيه و ارايه مطالب به صورت حرفه‌اي
5-   همراهي كامل در تمام اوقات

هم‌چنين به عنوان تجربه امتحان عرض كنم كه به نظر من سطح تست‌ها كمي سخت‌تر از آزمون‌هاي دوره بوده، پيشنهاد مي كنم كه از سوالات موقعيتي بيشتر استفاده شود. در انتها بار ديگر

از اين‌كه در طول دوره كاملاً همراه ما بوديد سپاسگزاري می كنم.

حسن جمشیدی
5 مرداد 1395لایک

حسن جمشیدی

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام
پیش از هر سخنی صمیمانه از زحماتی که برای موفقیت گروه متقبل شدید تشکر می کنم و این موفقیت را به شما و گروه مپنا تبریک می گویم. امیدوارم گروههای بعدی نیز با موفقیت دوره را به اتمام برسانند. کما اینکه این مورد با تلاشهای شما و روشهای تدریستان دور از دسترس نیست. این دوره برای من یکی از دوره های آموزنده و مفید بود که علاوه بر یادگیری مفاد استاندارد، با یک روش خاص تدریس و جو دوستانه گروه آشنا شدم.

آقای واحدی بدون شک باید گفت که روش شما در تدریس و ایجاد یک جو دوستانه و در عین حال مستعد برای یادگیری، در نوع خود بی نظیر بود. در این دوره من متوجه شدم که اگر روش تدریس و بیان مطالب مناسب (روش شما) باشد می توان فردی که سالها از کلاس و درس دور بوده را از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر بدون احساس خستگی در کلاس درس نشاند. بعضی از مواقع مطالب و روش تدریس اینقدر جذاب می شد که متوجه گذشت زمان نمی شدیم.

به هر حال دوره دوره خیلی خوبی بود و خوشحالم از اینکه تونستم آمار قبولیها را بالا ببرم. شخصاً امیدوارم بتوانم با استفاده از مطالب آموزش داده شده در پیشبرد اهداف سازمان موثر عمل کنم.
امیدوارم باز هم شما رو ملاقات کنم.
دوست و شاگرد شما

فریدون هنری
5 مرداد 1395لایک

فریدون هنری

خدمت استاد بزرگوار و گرامیم سلام عرض می کنم
حق استاد اطاعت است و قدردانی شاگرد وظیفه
کلام معصوم: من علمنی حرفا فقد سیرنی عبدا
همانطور که قبلا خدمت شما عارض شدم مطالب مرتبط با امتحان و دستاردهای ناچیز حقیر بشرح ذیل اعلام می گردد:
1. حضور حداکثر دو روز قبل آزمون در هتل و نه بیشتر مفید بود زیرا طولانی شدن فاصله ورود و آزمون فرسایشی بود تا کمک کننده
2. فضای آنکارا و مرکز آزمون بسیار روان و بدون استرس از طرف برگزار کنندگان بود و مشکلی وجود نداشت.
3. سوالات آزمون در نگاه اول به لحاظ محتوائی سنجش کاملی از مطالب استاندارد را انجام داده و نگاه های ایذائی و آزار در آن فوق العاده کم بود.
4. سوالات بدون ترتیب سختی و آسانی – بدون ترتیب حجم و تعداد خطوط – و بصورت رندوم چیده شده است.
5. بنظر میرسید با توجه به شباهت حدود 30% سوالات افراد به همدیگر بانک سوالات تعداد قابل توجهی سوال را شامل نمی شد.
6. تعریف فرآیندها و ارتباطات انها بهم دیگر یکی از مهمترین منابع آزمون بوده که لزوم یادگیری چرائی های ورودی/ خروجی و حتی دلایل تعریف فرآیندها را طلب می کند.
7. یادگیری کلی و مفهومی T&T های فرآیندها بدون نیاز به عمق گیری دانش نفرات نسبت به تک تک تکنیکها کافی بوده و نیازی به MEMORIZE کردن تمام مطالب کتاب در این زمینه احساس نمی شود.
8. سوالات مربوط به محاسبات در حوزه های دانش زمان و هزینه  بسیار اندک و اگر بوده بسیار ساده بوده که شاید صرف انرژی زیاد در خصوص این روشها در نتیجه آزمون اثر زیادی نداشته باشد.
9. سوالات SITUATIONAL همطراز سوالات RITA و در مواردی هم با عمق  مساوی طرح شده ولی درصد شیطنت آزمون کم تر بود.
10. برخی سوالات اگر براستی قرار بر نوشتار کامل بود شاید تا سه خط هم قابلیت نوشتار داشت ولی با روشهای کوتاه سازی به حدود یک خط تقلیل یافته که بنظر اینجانب بر سختی این سوالات افزوده بود هر چند که سرعت خواندن را افزایش می داد.
11. من حدود 20 الی 30 دقیقه زمان اضافی ( بدون مرور) و حدود 10 دقیقه زمان اضافی پس از مرور داشتم  لیکن کل زمان را بطور دقیقی مدیریت نمودم تا از مشکل احتمالی کمبود زمان متضرر نشوم.
12. جزوه دوم شما تمام مطالب خارج از کتاب را پوشش می داد.
13. کارتها کاملا مناسب و مفید بودند.
14. مجدد عرض می کنم نظر PMP جویان عزیز را به مفاهیم و ارتباطات فرآیندها بیشتر از MEMORIZE کردن مطالب جلب فرموده بودید لیکن در صورت تاکید مفید تر خواهد بود.
15. بعلت موضوع فوق حقیر تا دقیقه آخر احتمال FAIL شدن را می دادم.
16. حتما درخواست دارم از روش SUPER PMP برای گروههای جدید استفاده شود تا فضای آزمون و استرسهای احتمالی آن شناخته شود، زیرا یادگیری از روی تست بعلت سهل الوصول بودن پاسخ معادل مناسبی برای آزمون نیست- ضمن اینکه روش آزمون کاغذی نیز کارکردی معادل روش کامپیوتری نخواهد بود.
17. مجموعا روش تدریس و آمادگی آزمون شما را ارج نهاده و سپاس فراوان دارم
18. البته روش: امروز تدریس و گفتن نکات و 1 ساعت بعد آزمون کلاسی شائبه استفاده از حافظه بجای استدلال و یادگیری کامل را متبادر کند که در صورتیکه آزمون کلاسی یک روز پس از تدریس فصل مربوطه انجام شود اعتماد به آموخته ها را افزایش خواهد داد.
19. تجربه گفتن نکات پس از آزمون گروه اول به گروه دوم کلا روش موفقی هست و هم نیست (در مورد قبول شده ها اظهار رضایت وجود دارد و در مورد دوستان دیگر عدم رضایت)

نهایتا من که از کل دوره لذت بردم و استفاده از محضر شما افتخار همیشگی ام خواهد بود.
به امید موفقیت و پیروزی

امیرمسعود امینی
5 مرداد 1395لایک

امیرمسعود امینی

دوست عزیزجناب آقای مهندس واحدی
ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جنابعالی در رابطه با اخذ مدرک PMP، آموخته های بنده از دوره جنابعالی درک کامل و شفاف از مفاهیم موضوعات مربوطه بود که این امر در کلاس های مشابه قبلی به صورت کامل میسر نگردیده بود و ابهاماتی وجود داشت. توصیه بنده به جنابعالی تاکید و تمرین بر تستها به صورت سناریو و برگزاری جلسات تحلیلی از مفاد PMP علی الخصوص Input ها ، Tools & Technics و Output ها می باشد.
با تشکر

پوریا کلدی
5 مرداد 1395لایک

پوریا کلدی

شركت در دوره آموزشي استاندارد مديريت پروژه و اخذ مدرك PMP در ادامه آن، فرصتي گرانبها براي اينجانب محسوب مي شود. در اين دوره با درايت و تسلط آقاي مهندس واحدي بر مباحث درسي، مباحث به طور كاملاً گيرا مورد تدقيق و موشكافي قرار گرفته و فرصتي را مهيا ساخت تا آموخته هاي خود را به طور كامل بازخواني كرده و ابهامات رسوخ كرده در ذهنم را مرتفع سازم. در ضمن به طور كاملاً حرفه اي شرايط براي شركت در آزمون فراهم گرديد.
شركت در چنين دوره اي، با محتواي تعريف شده آن و نحوه آموزش تعريف شده از جانب استاد دوره، مي تواند براي هر كارشناس، مدير يا مدير ارشد مثمر ثمر باشد چرا كه امروزه شرط پيشرفت صحيح پروژه ها و مديريت مطلوب آنها بهره مندي از دانش مديريت پروژه است كه به نحو مطلوبي در اين دوره ارائه مي شود.
اينجانب حضور فعال در اين دوره، يادگيري مباحث مربوطه و بكار گيري آنها را به همه مهندسان و مديران توصيه مي كنم.

شهرزاد خسروی
5 مرداد 1395لایک

شهرزاد خسروی

جناب آقای مهندس واحدی
بیان شیوا و رسا، تسلط به مفاهیم مدیریت پروزه، حمایت و مشاوره بی دریغ جنابعالی موجب شد که گذراندن این آزمون نه چندان ساده، به راحتی میسر شود. ضمن قدردانی از زحمات شما، برخی از آموزه های خود را در مورد امتحان ذکر می کنم:
· سولات بسیار صریح و با واژگان راحت پرسیده شده بود و به هیچ وجه پیچیدگی سوالات ریتا در ان دیده نمی شد. در ضمن سوالات بسیار کوتاه و در نهایت حدود 3 خط بود.
· حدود 40% سوالات بصورت پرسش و پاسخ مطرح شده بود که بدون نیاز به تحلیل قابل پاسخ بود.
·  ادبیات سوالات منطبق بر ادبیات خود کتاب بوده بنابراین خواندن و فهمیدن خود کتاب، کمک بزرگی در فهمیدن سوالات دارد. بطوریکه برخی از سوالات عین متن کتاب مطرح شده بود.
· جزوه دوم شما به قدری کامل است که نیاز به خواندن کتاب ریتا نمی باشد بنابراین توصیه من به سایر افراد این است که کتاب ریتا را مطالعه نکنند.
در پایان مجدداً از صبر و حمایت شما تشکر می کنم.

عباس مقدس
5 مرداد 1395لایک

عباس مقدس

باسلام و احترام،
ضمن عرض خداقوت به جنابعالي و تشكر فراوان از زحماتي كه در طول دوره جاري براي حقير متحمل شديد. بايد خاطر نشان نماييم عليرغم آنكه افتخار آشنايي شما را از قبل داشته ام و تعريف و تمجيد در خصوص دوره و مدل ارائه حضرتعالي را از دوستان و همكاران ام فراوان شنيده ‌بودم، اما واقعا و به دور از تعارف، لذت درك و استفاده دوره جنابعالي با فضايي سرشار از انرژي و سينرژي كه به شكل ماهرانه و هوشمندانه‌اي مطالب حجيم و به نوعي سنگين (محتوا) ارائه گرديد، وصف ناپذيراست.
اين موضوع از منظري ارائه مي‌شود كه تجربه ارائه دوره‌هاي آموزش هاي تخصصي و حتی تدريس دانشگاهي پشتوانه آن است. لذا به عنوان يك فرد مفتخر به شاگردي جنابعالي به تمامي مديران و علاقه مندان به حوزه مديريت پروژه از پايين ترين تا عالي ترين سطح، دوره‌هاي حضوري جنابعالي را كه مملو از انرژي و سينرژي در چارچوب ارائه ماهرانه‌ و هوشمندانه مطالب موضوع دوره مي‌باشد، را توصيه مي‌نمايم.
باتشكر- عباس مقدس

شیرزاد مهاجرانی
5 مرداد 1395لایک

شیرزاد مهاجرانی

با سلام،
دوره 6 جلسه اي PMBOK مقدماتي علي رغم فشردگي، بدليل مديريت مناسب مدرس محترم آقاي مهندس واحدي، بسيار مفيد و موثر برگزار شد.
براي فردي مثل اينجانب كه مدت 2 سال است در تيم پروژه درگير مسايل و مشكلات متفاوت يك پروژه EPC نفت و گاز هستم، آشنايي با اصول استاندارد مديريت پروژه كمك زيادي به بهبود عملكرد من و شناسايي ريشه مشكلات موجود نمود. خصوصا اين كه آقاي مهندس واحدي با تسلط بر مباحث و ارائه شيوه اي مثل GPS فعاليت هاي مديريت پروژه، به نظر من تا حد زيادي در شكل دهي بينش نسبي اصول PMBOK در ذهن شركت كنندگان در دوره موفق بوده اند.
براي ايشان آرزوي موفقيت و بهروزي روزافزون دارم.
با احترام- مهاجراني

علیرضا میر نظامی
5 مرداد 1395لایک

علیرضا میر نظامی

به نام او كه جان را فكرت آموخت،
بي شك آنچه مي تواند يك فرد، يك خانواده، يك گروه و نهايتا يك جامعه را در انجام امور خود موفق دارد، يك “سيستم” يا يك “ساختار” صحيح است. PMBOK به خودي خود علم و يا ساختاري را معرفي ميكند تا يك مجموعه در پرتو آن بتواند به سمت هدف والاي خويش حركت كند و در اين مسير كمترين بها را به خاطر خطاها و يا نا هماهنگيها بپردازد. مسلما اين علم حاصل تجربه بزرگاني است كه حالا توسط شركت PMI و در سايه نامي به نام PMBOK به جهانيان عرضه شده است. جاي بسي خوشحالي دارد كه در ايران ما اين علم توسط عزيزي چون استاد واحدي آموخته شده و در مرحله بعد آموزش داده ميشود. مسلما اين علم ميتواند در انجام بهتر پروژه ها در كشور ما و جلوگيري از خسارات، بسيار موثر باشد. جالب آنكه اين علمي ميتواند در اشلهاي كوچكتر حتي در حد خانواده و فرد مثمرثمر قرار گيرد.
اگر صادقانه بخواهم نظر خود را در رابطه با ايشان و كلاسشان بيان كنم بايد به اين نكته اشاره كنم كه استاد واحدي واقعا عاشقانه به كارشان علاقه دارند و با تمام وجود اين مسير را در جنبه هاي مختلف پيش رفتند و به متن آيين نامه مسلطتند. رفتار دوستانه اي دارند و بسيار با محبت بوده و سعي دارند كه كلاس شادي داشته باشند. در عين حال بر اين نكته اصرار دارم كه طول دوره و حجم اطلاعات ارائه شده مي بایست متناسب باشد و از طرف ديگر شاگردان نيز بايد وقت كافي براي مطالعه بگذارند. نكته آخر اينكه اين علم را مي توان با شرايط كشور ما و فضاي حاكم بر مهندسي ما ايرانيزه نمود و ترجماني نو از آن با توجه به نياز هر پروژه به كار بست.
در مجموع گذراندن اين دوره را در طول زمان مناسب همراه با كارگاهها را به دوستان عزيز توصيه مي نمايم.
پيروز و خوش باشيد.

محمد صادق خدادادی
5 مرداد 1395لایک

محمد صادق خدادادی

با سلام و احترام،
در ابتدا لازم میدانم ضمن تشکر از شما جهت برگزاری این دوره موثر که آموخته های قابل توجه ای به من ارزانی داشت نکات زیر را برشمارم:
– این دوره هوشمندانه با فرهنگ آموزشی خاص جامعه ایرانیان آمیخته شده است تا امکان بهره گیری حداکثری دانشجو از جلسات آموزشی فراهم شود.
– استفاده از روشهای نوین آموزشی و هارمونی نحوه آموزش با مطالب آموزشی ( ملزم بودن در استفاده از استاندارد PMBOK در این دوره آموزشی) قابل تحسین می باشد.
– به کارگیری آموخته ها در بازبینی دید مهندسی گونه مدیران با پیشینه مهندسی بسیار مفید می باشد.
با تشکر
خدادادی

علی کاتبی
5 مرداد 1395لایک

علی کاتبی

سلام جناب مهندس واحدی،
تلاش شما جهت تسلط بر مباحث پیکره دانش مدیریت پروژه از یکسو و توسعه این مباحث در جامعه مهندسی ایران از سوی دیگر برای این جانب بسیار محترم و قابل تقدیر می باشد. برای شما موفقیت بیش از پیش در زندگی و بخصوص در مسیر معلمی را از خداوند خواستارم.
علی کاتبی
اسفند یکهزار و سیصد و نود و یک

عباس رستکاری
5 مرداد 1395لایک

عباس رستکاری

برادر عزیز
جناب آقای مهندس واحدی
با سلام
ضمن سپاس از جنابعالی که دلسوزانه یافته های ارزشمند خود را با عشق و علاقه در اختیار سایرین قراردادید
آموخته : برای یک مدیر، دانش مدیریت ارتباطات از هر گزینه دیگری مهم تر است
توصیه نامه : هر کسی در وحله اول مدیر زندگی خود میباشد لذا قطعا برای هر کسی شرکت در این نوع دوره های آموزشی مفید خواهد بود چه رسد به مدیران سازمانی لیکن با دوره فشرده خیر.
با تشکر فراوان

رضا دریانی
5 مرداد 1395لایک

رضا دریانی

با سلام،
انصافاً یکی از بهترین دوره های آموزشی ای بود که بنده تابه حال تجربه کردم. شما بسیار مسلط بر مطالب هستید و از نظر شخصی نیز بسیار با شخصیت و اجتماعی می باشید.

هومن پورنبی
5 مرداد 1395لایک

هومن پورنبی

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
در کلام، تنها می توان از زحمات شما استاد گرامی تشکر کرد ولی امید آن است که در عمل آموخته هایی که در دوره آموزش داده شد ، پیاده سازی و بکار گرفته شود. لذا در جایگاه شاگرد شما ، کمال تشکر و قدردانی را دارم.
آموخته ها در طول این دوره بسیار بود چون مباحث ، جدید و کلیدی بودند. ولی از جمع بندی تمام مطالب به نظر من یک مدیر موفق باید دو جنبه را توامان دارا باشد :
1- انسانیت و ارج نهادن به جایگاه انسانی
2- بکارگیری اصول علمی
یک مدیر جهت پیشبرد کارها چه در محیط پروژه و چه در محیط اجتماعی و خانوادگی نیازمند این دو مقوله می باشد.
شایان ذکر است این دوره یک واقعیت را کاملا بیان می کند که علت پسروی و عقب افتادگی جامعه ما از کجا نشات می گیرد. ولی پیاده سازی استانداردها نیازمند این است که تمامی مدیران در هر سمتی (پروژه – واحد – …) و تمامی کسانی که در طول مسیر یک پروژه با مدیران بطور مستیم در تعامل می باشند، از این دانش برخوردار باشند تا زبان مشترکی بین آنها وجود داشته باشند و به قول یک ضرب المثل قدیمی: یک دست صدا نداره، نیاز به یک بازنگری اساسی در دیدگاههای انسانی و علمی مدیریت وجود دارد، پس این دوره تنها مخصوص مدیران نیست و همه باید دانش آن را فرا بگیرند.
با سپاس فراوان
پورنبی – 26/10/91

ابراهیمی
5 مرداد 1395لایک

ابراهیمی

جناب آقای مهندس واحدی
استاد ارجمند و محترم
برای اینجانب تاثیر گذارترین و آموزنده ترین بخش دوره، رفتار حرفه ای شخص جنابعالی بوده که تاثیر گفتار و کلامتان را چند برابر می سازد چرا که به نظر اینجانب شما خود به اصول حرفه ای ایمان دارید و نتیجه این باور بروز رفتار حرفه ای در عملکرد، شیوه تدریس و مدیریت کلاس گردیده که بسیار قابل تحسین است و برخلاف بسیاری از اساتید صرفا بازگو کننده مطالب نیستید که این مطلب بسیار ارزشمند بوده و بسیار در نفوذ کلام شما تاثیر گذار است. به عنوان پیشنهاد نیز به سایر دوستانی که قصد شرکت در چنین دوره هایی دارند این است که مسیر دیدن نمود و تاثیر این چنین دوره هایی در زندگی و پروژه ها، باورداشتن به مطالب ارائه شده و به کار بستن آنها در زندگی و کار می باشد نه حفظ کردن مطالب ارائه شده و یا صرف شرکت در امتحان و اخذ مدرک. فلذا قبل از شرکت در چنین دوره ای تصمیم به حرفه ای شدن مهمترین گام در راستای نیل به هدف می باشد.

هوشنگ قجر
5 مرداد 1395لایک

هوشنگ قجر

سلام و درود فراوان
دوره خیلی مفیدی بود تمام دقایق دوره برایم مفید و جذاب بود. نکته خیلی مهم برای من جمع آوری آنهمه علم و دانش و تجربه و ارائه آن بصورت یک مجموعه توسط علاقه مندان در سطح دنیا و ارائه آموزشی آن توسط استادی مثل شما برایم خیلی جالب بود و از آن روز تا کنون هر روز حداقل دو تا سه ساعت با علاقه مندی مطالعه کردم و هر لحظه هم برایم جالب تر میشود. به هر حال با این دوره میتوانم به اندوخته های اندکی که در 32 سال کار (30 سال در پروژه ها) کسب کردم نظم داده و بهتر از آنها بهره برداری کنم. تعجب نفرمائید هنوز یک دوره دیگر در پیش دارم و تازه یک دوره باز نشستگی را پشت سر گذاشتم!!
و توصیه اینجانب به کلیه مدیران ، سرپرستان و کارشناسان ارشد ،از پائین ترین رده سازمانی تا مدیران ارشد سازمانها و شرکتها این است که حتما و حتما این دوره را طی کرده و مدرک PMP را اخذ نمایند البته نه برای اینکه ژست مدرک را بگیرند، بلکه فکر میکنم طی دوره و گذراندن آزمون نهائی تا اخذ مدرک، ملاک و معیاری برای کسب حداقل ها از علم و دانش مدیریت پروژه بوده و با گسترش آن در سطح جامعه میتوان امید وار بود که ما هم میتوانیم پروژه هایمان با موفقیت بیشتری به سرانجام برسانیم. بقول معروف یک دست صدا ندارد میبایست اکثریت جامعه مدیران به این باور برسند. به امید آن روز و روز های بهتر
با تشکر از زحمات جنابعالی و آرزوی موفقیت روز افزون
قجر

روزبه کتب زاده
5 مرداد 1395لایک

روزبه کتب زاده

جناب آقای مهندس واحدی
در ابتدا جا دارد از زحمات بی دریغ شما تشکر نمایم. روش تدریس منحصر به فرد شما باعث گردید یکی از بی نظیرترین دوره های آموزشی من رقم بخورد. توجه به نحوه توزیع ساعات آموزشی در طول روز، تنظیم شرایط محیطی کلاس، توجه به نوع تغذیه و تلاش در جهت پویایی کلاس تنها گوشه ای از ویژگیهای مذکور است که به جرات تا کنون در دوره های قبلی تجربه ننموده ام. کلیه جزوات و آزمون ها در نهایت دقت و بسیار کامل آماده گردیده بود. راهنمایی های شما بسیار موثر و ارزشمند بود و به طور کلی دوره بسیار ارزشمندی را تجربه نمودم که گذراندن ان را به دوستان دیگر توصیه می کنم. در رابطه با آزمون سوالات مفهومی آن بیشتر بود و با توجه به تجربه ای که از آزمونهای آزمایشی داشتم و توصیه های جنابعالی توانستم بر استرس امتحان غلبه کنم. تقریبا ۵۰ سوال اول آزمون از پیچیدگی بیشتری برخوردار بود و به تدریج روند مناسبتری در ادامه آزمون در پیش گرفت. لذا مدیریت اعتماد به نفس و تمرکز در ابتدای آزمون بسیار مهم است. تقریبا ۳۰ سوال از ۵۰ سوال اول را در ابتدا مارک نمودم که در انتها پس از اینکه تسلط کامل بر آزمون پیدا نمودم برگشته و آنها را مرور کردم. در پایان لازم می دانم مجددا از شما استاد گرامی تشکر نمایم و برای سایر هم دوره ای های خود آرزوی موفقیت می نمایم.
روزبه کتب زاده زمستان ۹۱

شاهین شیرونی
5 مرداد 1395لایک

شاهین شیرونی

با توجه به سابقه اینجاتب در آموزش و پیاده سازی طرح های مختلف آموزشی و همچنین افتخار همکاری با اساتید بزرگ در داخل و خارج کشور در خصوص استاد واحدی موارد زیر صادق میباشد.
مدیریت محتوا:95
مدیریت زمان:100
مدیریت منابع :95
مدیریت ارتباطات :95
مربی گری:95
اخلاق حرفه ای :100
پیشرو :90
نوآور:90
امتیازات از 100 میباشد.
در آخر باید گفت: آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری
با تشکر- شیرونی

مصطفی شرافت
5 مرداد 1395لایک

مصطفی شرافت

باسلام،
اولين تجربه حضور در كلاسهاي آقاي واحدي شيوه كلاس داري ايشان بود كه موجب نظم و ترتيب بسيار زيادي دركلاس ها مي شد به طوري كه تمامي فراگيران حداقل تاخيرها و غيبت ها راداشتند. شيوه برخورد ايشان موجب نشاط در مديران و حفظ فضاي كاملا كلاسي وعلمي مي گرديد. به طور خلاصه نظم و ترتيب ايشان در حضور در كلاسها و همچنين طبقه بندي كامل مطالب درسي بهره وري كلاس هاي ايشان را بسيار بالا مي برد. باتشكر – شرافت

محمود فروتن
5 مرداد 1395لایک

محمود فروتن

جناب آقای مهندس واحدی
بنده این توفیق را داشتم که مدت 15 روز در سه دوره مختلف در محضر شما کسب فیض نمایم. این مدت جزو خاطره انگیزترین ایام عمر بنده بود و بی گمان نام مهندس واحدی در دفتر خاطرات ذهنی و ثبتی حقیر و سایر فراگیران نقش خواهد بست. حقیقتاً متربیان و فراگیران حاضر در کلاس ها و دوره های شما ناخودآگاه یک دوره آموزش کلاس‌داری حرفه ای نیز می گذرانند چرا که نوع تدریس و کلاس‌داری شما کم نظیراست.
اگر بخواهم در یک کلام شما و کلاس هایتان را ارزیابی کنم، بهترین اطلاق آن، باران است بدین معنا که :
ب : ب‌رترین و بالاترین مدرس استانداردهای PMI به لحاظ تسلط بر محتواها و زوایای پیدا و پنهان آنها؛ – این ادعا بنا بر بررسی های میدانی اینجانب مطرح شده است-
ا : احساس مسئولیت زاید الوصف برای تفهیم مطالب به فراگیران و دلسوزی فراتر از وظایف مدرس؛
ر : رعایت نهایت ادب و احترام به شخصیت فراگیران و ارزش قائل شدن برای وقت و هزینه آنها؛
ا : اسلایدها، فایلها، جزوات فوق العاده غنی و جذاب و مطالب دسته بندی شده که فقط از یک مدرس خوش ذوق و البته مسلط به مباحث ساخته است؛
ن : ن‌شاط، سرزندگی، شادابی استاد و تسری آن به فراگیران از طریق انجام مطایبه و شوخی‌های منطقی، آموزنده و در خور شأن کلاس و ایجاد محیطی فرح بخش در کلاس
بر این اساس وظیفه خود می‌دانم که از مجموع زحمات شما سپاسگزاری نموده و آرزو دارم آن جناب در جهت تعالی بخشی به فرهنگ ‌های کاری و اخلاقی در فضای حرفه ای پروژه ها و سازمان ها در این سرزمین پرگهر همواره ببارید همچون باران.
ایام عزت پایدار

فرزاد مظفری
5 مرداد 1395لایک

فرزاد مظفری

سلام؛
در ابتدا شایسته و لازم است از زحمات شما در این مدت سپاسگزاری ویژه ای داشته باشم که در این موفقیت بسیار موثر بوده است.
در این مدت سعادت نداشتم از خود مجموعه دیداری داشته باشم اما از محصولات و خدمات و آن استفاده کرده ام که نشان دهنده وجود سازمانی کارا و اثربخش در پس آن است که بدون استفاده از یک ساختار عریض و طویل توانسته است “ارزش” واقعی را به مشتریان منتقل نماید و نمونه ای از یک سازمان چابک با بهره وری بالا باشد.
حتی در جایی که نفعی برایم داشته است به هیچ وجه اهل تعریف بی محل از افراد نبوده ام چه رسد به حال که ظاهراً رابطه انتفاعی ام با جناب واحدی قطع شده است اما هرچند در چند جمله کوتاه باید بگویم ایشان از معدود افرادی در زندگی ام بوده اند که نه تنها بسیار از ایشان آموخته ام بلکه دارای ویژگیهایی شخصیتی و رفتاری عدیده ای هستند که از این پس یکی از الگوهای من در زندگی هستند.
تنها ایراد کوچکی که میتوان ذکر کرد تفاوت محسوس محتوای آزمونهای آزمایشی با آزمون اصلی است به نحوی که حس شخصی من این است که توفیق در آن آزمونها لزوماً نباید بتواند نتیجه آزمون اصلی را تبیین کند هر چند که شاید این ارتباط از نظر آماری تآیید گردد.
در پایان آرزوی توفیق روزافزون برای شما عزیزان دارم چرا که شایسته آنید.

سهیل نعیمی
5 مرداد 1395لایک

سهیل نعیمی

به نام خدا
جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و عرض ارادت از اینکه توفیق حضور در کلاسهای PMBOK و آمادگی آزمون جنابعالی را داشتم خدا را شاکرم . اضافه گویی نیست چرا که طی 25 سال تجربه کاری دوره های مختلفی را گذرانده ام و هیچکدام از اساتید آیتمهای مثبت فراوانی که شما به عنوان مدرس دارید ” نداشتند و این جای تبریک است . در هر حال بهروزی و سرافرازی برایتان آرزو دارم و امیدوارم دوستان بسیار دیگری با جنابعالی حتما حداقل یک دوره داشته باشند.
با احترام
سهیل نعیمی

ناصر باقرپور
5 مرداد 1395لایک

ناصر باقرپور

جناب آقای واحدی
دوره برگزار شده با جنابعالی یکی از بهترین دوره های آموزشی بود که من داشته ام. علاوه بر اینکه در امور کاری کمک زیادی خواهد داشت (البته اگر شرایط محیطی این امکان را بدهد) در سایر امور (شخصی ) نیز مثمر ثمر خواهد بود.
لازم میدانم تا از زحمات شما، نحوه مدیریت، بیان مطالب و بطور کلی برگزاری کلاس تشکر ویژه داشته باشم.
با تشکر فراوان
ناصر باقرپور

ایمان گیلی
5 مرداد 1395لایک

ایمان گیلی

با عرض سلام خدمت دوست و استاد گرامی آقای مهندس واحدی،
دوره مدیریت ارزش کسب شده، دوره ای بسیار ارزنده برای اینجانب محسوب می گردد و علت این امر کامل بودن معیار های مدیریت ارزش کسب شده می باشد که کاربرد وسیعی در اکثر پروژه های ساخت خواهد داشت. توصیه بنده به تمام دوستان و همکاران و کسانی که به نوعی با علم مدیریت پروژه در ارتباط هستند این است که از این دوره های آموزشی نهایت استفاده را برای افزایش دانش فنی خود ببرند. باتشکر،
ایمان گیلی
ارشدعمران (مهندسی و مدیریت ساخت)

مهسا شریفی
5 مرداد 1395لایک

مهسا شریفی

Dear Mr Vahedi,
I wanted to first thank you for the great course ( EVPM)! It was very well organized and the note and book are really great. I am impressed with the fact that as questions popped up while Reading the answer always pops up.

Thank you,

Wish you luck
حامد تنكابني پور
5 مرداد 1395لایک

حامد تنكابني پور

جناب آقاي مهندس واحدي/سركار خانم گودرزي
از پيام تبريك شما تشكر ميكنم. شركت در دوره آموزشي كه در نهايت منجر به اخذ مدرك PMP گرديد بسيار باعث خوشوقتي بنده ميباشد و صميمانه از زحمات شما و سركار خانم گودرزي وديگر همكارانتان قدرداني مينمايم.
روش تدريس بديع و منحصر بفرد شما و تكنيك هاي آموزشي خلاقانه بكار گرفته شده در اين دوره براي بنده جالب و جذاب ميباشد. خصوصا” دياگرامها و نمودارهايي كه خودتان آنها را براي درك بهتر متن استاندارد تهيه كرده ايد.
اميد وارم كه حس پويايي و انگيزشي كه در متن صحبت هاي شما در حين تدريس وجود دارد گر چه عاليست متعالي گردد زيرا قوه محركه و انگيزه مطالعه متن انگليسي استاندارPMBOK و جزوه هاي كمك آموزشي و درك خط به خط آن و مفاهيم اساسي زنجيره اي موجود دركتابي كه بيش از يكهزارصفحه را بالغ ميشود در مدتي كوتاه براحتي ميسر نيست مگر با كمك و مساعدتي نظير آنچه شما بخوبي آنرا انجام داديد.
مايلم صميمانه ترين و خالصانه ترين پيام تبريك بنده را نيز بجهت فرارسيدن سال 1391 متقابلا” پذيرا باشيد.
ارادتمند تنكابني پور

حمیدرضا زمانیان
5 مرداد 1395لایک

حمیدرضا زمانیان

سلام
با تشکر از راهنمایی های جناب استاد واحدی، دوست داشتم به شاگردان دوره آمادگی آزمون مدیرت پروژه حرفه ای، بگویم: ناامید نشوید چرا که فردی 29 ساله با مدرک کاردانی هم با اعتماد به رهنمودهای استاد توانست با یک بار شرکت در آزمون، موفق شود. لذا وقتی استاد میفرمایند: شما فقط پشت سر من (جناب استاد) بیایید، اعتماد کنید، چرا که بنده فقط با شرکت در دوره آمادگی آزمون بتنهایی و اعتماد به رهنمودهای استاد طی دو ماه و نیم با وجود ایام نوروز موفق شدم.
با امید موفقیت همگی
حمیدرضا زمانیان PMP
جوانترین شاگرد دوره آمادگی آزمون بهمن 1390

سيدعليرضا كرمعلي ناظر
5 مرداد 1395لایک

سيدعليرضا كرمعلي ناظر

استاد گرامي؛
جناب آقاي مهندس واحدي؛
اگر خاطرتان باشد در آخرين جلسة حضوري كه خدمتتان رسيدم در پايان همة بحثها عرض كردم كه بدون شك گذراندن اين دوره با جنابعالي يكي از بهترين دوره هايي بود كه گذراندم . نميدانم آن موقع چه برداشتي از اين عرضم داشتيد ؛ خودم تصورم اين بود كه جنابعالي به اينگونه توصيفات عادت داريد(كه البته با تبحر و اشرافي كه جنابعالي در اين حوزه چه از بابت محتواي آن و چه از بابت تسلط در تدريس مفاهيم داريد اين مسئله چيز غريبي نيست!) آن موقع به خاطر نتيجة امتحان آخرم خيلي نگران بودم و راستش حال خوبي نداشتم ولي آن حرفها را از ته دلم و از صميم قلبم گفتم .
اين دوره از خيلي جهات بهترين دوره اي بود كه در تمام طول دوران تحصيل و كار حرفه ايم گذراندم .
در درجة اول نياز به اين دوره را به صورت جدي چند سالي بود كه احساس ميكردم و بنابراين اشتهاي زيادي به گذراندن آن داشتم (مثل آن، مثل آدم تشنه اي است كه درست در زمان عطش به او آب گوارا و خنك بدهيد!)
دوم آنكه شخصي همچون شما به عنوان مدرس در مقابلم بود ! از اين دوره كه بگذرم من چند موضوع خيلي خوب را از شما ياد گرفتم كه به نظرم در زندگي شخصي نيز برايم كارگشا خواهد بود و آن اينكه مشكلات هميشه هست و آن كسي كه در عين وجود مشكلات همواره بخندد و از خود موج مثبت به ديگران صاتع كند كار كارستاني انجام داده و كسي كه در خوشي و رفاه و آسايش ميخندد كار مهمي انجام نميدهد . بعد از آن اينكه در زندگي هيچ موضوعي را شوخي نگيرم و به هر كاري هرچند ساده به چشم يك پروژة بزرگ و جدي نگاه كنم خواه واقعاً يك پروژة بزرگ باشد و خواه برنامه ريزي امور روتين روزانه !
به نظرم به خاطر همين مسائلي كه به واسطه شخصيت والاي جنابعالي در ذهنم به شدت و بيشتر از گذشته پر رنگ شد جا دارد هميشه به ياد شما باشم و آرزو كنم كه همواره ارتباط دوستانه ام را با شما بتوانم حفظ كنم. البته اگر شما اينجانب را قابل اين دوستي بدانيد .
خلاصه كنم و واضح بگويم كه حضور جنابعالي در اين مقطع كوتاه موج مثبت قوي اي را در وجودم ايجاد كرده كه آرزو دارم بتوانم همچنان از وجود جنابعالي هرچند به بهانه دورة ديگري يا به طرق ديگري اين موج مثبت را بگيرم.(باور كنيد كه اينها صرفاً تعارف و از سر سرخوشي قبولي پس از اين آزمون مهم نيست و قطعاً حتي اگر در اين آزمون پذيرفته نميشدم نظرم همين بود كه عرض كردم .) جداً خوشا به حال نزديكانتان كه از اين ظرفيت عظيم به صورت دائمي بهره مندند و اي كاش كه خدا به ما هم اين قابليت بزرگ و عزيز را بدهد . مطمئناً ارزش كار بزرگي كه كرديد بسيار بالاست ولي اجازه دهيد بگويم قطعاً اثر اين تأثير گذاري غير مستقيم كه ناشي از منش و شخصيت جنابعالي است به مراتب بالاتر و والاتر است و يقين دارم كه خداوند متعال به واسطة همين اثر گذاري ، همواره عنايات ويژه اش را نثار جنابعالي و خانوادة محترمتان خواهد نمود.
اي كاش اگر اين عرايضم كه يقيناً از دل برآمده بر دلتان نشست ، آن را به فرزندتان نشان دهيد تا به وجود چنين پدري بيش از پيش افتخار نمايد.
واقعاً از زحماتتان ممنونم و همواره اين دورة سه ماهه را به خاطر خواهم سپرد و از صميم قلب براي خودتان و خانوادة محترمتان آرزو كاميابي و صحت و تندرستي مينمايم . آرزو دارم فرصتي پيش آيد تا بتوان به شكل جدي تري از نزديك خدمتتان باشم.
در پايان لازم است از تمامي همكاران و دوستان بزرگوارم نيز از شركت فرآب كه در اين دوره افتخار همراهي آنها را داشتم نيز تشكر كنم كه يكي ديگر از نكات مثبت اين دوره افتخار همراهي اين عزيزان بود كه براي ايشان نيز آرزوي موفقيتهاي روزافزون را دارم و به دوستي و همكاري با اين عزيزان بر خود ميبالم . اميدوارم همچنان در خدمت اين عزيزان و جنابعالي باشم.
ارادتمند – سيدعليرضا كرمعلي ناظر

سعید پشتان
5 مرداد 1395لایک

سعید پشتان

جناب آقاي مهندس واحدي،
با عرض سلام،
خواستم مراتب تشكر خود را مجددا عرض نمايم و بواقع بنده قبولي خود را مرهون روش و اصول آموزش جنابعالي مي دانم.
به عبارتي بايد عرض كنم كه ويژگي روش آموزش جنابعالي كه منجر به ثمربخشي در آزمون مي گردد (به اعتقاد بنده)، شامل موارد زير است:
– جزوات آموزشي مناسب جهت فهم بهتر استاندارد
– روش مناسب در ارائه و فن بيان
– برنامه زمان بندي منظم و دقيق اجرا
– برنامه و روشهاي مرتب براي آزمونهاي داخلي
– تهيه جزوات تكميلي
– تسلط كامل بر موضوعات و راهنمايي در موضوعات كليدي كه لازم موفقيت در امتحان است
– روشهاي تشويقي و تكليفي درست
با عرض ارادت
پشتان

رامین بهزاد
5 مرداد 1395لایک

رامین بهزاد

استاد گرامي، جناب آقاي واحدي
باسلام و احترام;
از اينكه با قبولي در آزمون موجب خشنودي شما استاد و دوست گرامي شده ام و شايد بخشي از زحمات شما را جبران كرده باشم ، خوشحال هستم. بابت تمام زحمات سپاسگزارم.
با گذشت چهار روز از آزمون PMP در استانبول و قبولي در آزمون و دريافت ايميل تبريك از PMI زمان مناسبي است براي مرور و نوشتن lesson learned و برشمردن علل موفقيت گروهي شركت فراب.
پروژه كوتاه مدت، فشرده، جدي و سخت دريافت مدرك pmp با مصاحبه بمنظور گزينش تيم شركت كننده در دوره آمادگي براي آزمون در هفته پاياني سال 90 شروع شد و دوره آمادگي در 18 روز و طي 7 هفته از 15 فروردين الي 28 ارديبهشت 91 و سپس چند مرحله آزمون آزمايشي اينترنتي و نهايتاً 17 شركت كننده در آزمون و 17 قبولي، حاكي از اجراي يك پروژه 100 درصد موفق! چگونه؟
1- برنامه‌ريزي: برنامه دوره توسط استاد گرامي دوره جناب آقاي واحدي تدوين شده بود كه توسط شركت فراب پذيرفته و به اجرا درآمد. برنامه‌اي مناسب كه با پايبندي همه به برنامه مصوب (schedule baseline)  تا آخر بدون تغيير اجرا گرديد. از ابتداي دوره زمان آزمون نهايي 4 الي 5 روز بعد از آخرين آزمون آزمايشي تعيين شده بود و با توجه به اينكه براي اين آزمون بايد به تركيه مي‌رفتيم، رزرو و ثبت نام در مركز آزمون، تهيه بليط، هتل همه در زمان مناسب و مطابق برنامه و با همكاري خوب شركت‌هاي رستاك و فراب انجام شد.
2- مدرس دوره و محتواي آموزشي: به جرات مي‌توان يكي از علل مهم موفقيت را تسلط به مطالب، تجربه و هنر آموزشي استاد گرامي جناب آقاي واحدي دانست كه از اين بابت سپاسگزاريم.
3- محل برگزاري دوره: دوره در خارج از محيط كار و زندگي شخصي تيم و بصورت اقامت شبانه و شبيه اردوهاي آموزشي اين امكان را فراهم مي‌كرد كه بدور از مسائل كاري، زندگي و …. تمركز بر روي مطالب آموزشي بيشتر شود و يك حركت تيمي تحقق پيدا كند.
4- تلاش همكاران حاضر در دوره: مهم بودن دوره و اخذ مدرك نزد تمام همكاران و ارج نهادن به شرايطي كه شركت فراهم كرده بود. باعث شد كه عليرغم شرايط سني و سالها دور بودن از آموزش‌هاي مدون، زندگي خانوادگي، حضور در محل كار و انجام وظايف شغلي ، كه بدور از هرگونه بزرگنمايي سخت بود ، تلاش همكاران حاضر در دوره بطور مستمر و با يك روند افزايشي از ابتدا تا انتها ادامه يابد. البته بايد از صبر و تحمل خانواده‌هاي همكاران نيز ياد كرد كه فشردگي دوره و زمان مورد نياز براي مطالعه خصوصاً در آخر هفته موجب محدوديت براي حاضرين در دوره و خانواده آنها گرديد.مي‌توان علل ديگري را برشمرد ولي بنظر من دلايل ياد شده بالا از اهميت بيشتري برخوردار بوده است.
با تشكر- رامين بهزاد

علی فرازمند
5 مرداد 1395لایک

علی فرازمند

جناب مهندس واحدی،
با سلام،
از نظر بنده تدریس استاندارد به روش گروه های فرآیندی درک بیشتری از مفهوم و خواسته استاندارد به مخاطب میده و بعد از کلاس با مطالعه مجدد نقشه راه واضح و روشن میشه. شرکت کردن در کلاس شما نکات خوبی رو به بنده نشون داد ( جزئیات مدیریت کردن کلاس ) که برای همیشه در ذهنم خواهد موند.
علی فرازمند

مسعود یوردخانی
5 مرداد 1395لایک

مسعود یوردخانی

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام،
كاري كه جنابعالي در حال انجام آن هستيد يكي از مهمترين كارهايي است كه ميتوان براي پيشرفت يك مملكت در حال توسعه كرد. شما به جامعه مهندسين و مديران پروژه كشور تعلق داريد.لطفاً مواظب خودتان باشيد .
من هم خيلي از دوستي با شما خوشحالم و اميدوارم در آينده بتوانيم با هم همكاري داشته باشيم.
ياد جريمه هايي هم كه شدم گرامي!
با احترام
يوردخاني

آریا عباسی
5 مرداد 1395لایک

آریا عباسی

جناب آقای واحدی،
این افتخاری برای من بود تا در طول سه دوره مختلف افتخار شاگردی شما را داشته باشم. لذتی که از این دوران برای حضورم در کلاس های شما بردم و هر آنچه که از شما آموخته ام سبب شده تا علاوه بر اینکه شاخص و معیاری عالی برای ارزیابی همه جانبه دوره های اموزشی مختلف داشته باشم، عزم خودم را برای ادامه مسیر و تکمیل تحصیلاتم بیش از پیش جزم کنم و شرکت در کلاس های شما را به هر کسی، خصوصا دوستانم توصیه کنم.
شرکتم در کلاس های شما نه تنها دیدم نسبت به آینده کاری ام را تغییر داد و آن را از خشکی و حالت تئوریک در آورد، بلکه بر طرز فکرم، رفتارم و تصمیم گیری های زندگی شخصی ام هم تاثیر گذاشت. هر آنچه که گفتم را به این جمله ختم می کنم که با افتخار از شاگرد شما بودن برای دیگران خواهم گفت.
مرسی از شما که دلسوزانه و پدرانه برای ما وقت گذاشتید.
برایتان یک دنیا شادی و سلامتی از یگانه ترین مدیر پروژه آفرینش آرزو دارم.

زهره حسینی
5 مرداد 1395لایک

زهره حسینی

با عرض سلام خدمت استاد محترم جناب آقای مهندس واحدی،
از اینکه امکان حضور در کلاس شما را پیدا کردم بسیار خوشحالم و از بابت تلاش بسیار در انتقال مفاهیم و موضوعات بسیار گسترده این مبحث سپاسگزارم ، تلاش شما در اینکه مطلبی از قلم نیفتد و مفاهیم بدرستی منتقل شود ستودنی است که در توانایی استاد گرانقدری چون شما ست. امیدوارم که بتوانم ادامه این مسیر را با کمک و راهنمایی شما طی کنم که صد البته به قول خودتان هیچ چیز ارزشمندی بدون تلاش و زحمت بدست نمی آید.
اطمینان دارم این تلاش شما در جهت آموزش، همچنین تلاش افراد شرکت کننده و مصمم به یادگیری در این کلاسها می تواند هم در رشد فردی و هم در رشد صنعت در کشورمان تاثیر بسزایی داشته باشد.
با سپاس فراوان
زهره حسینی

شروین کریمیانپور
5 مرداد 1395لایک

شروین کریمیانپور

با سلام و احترام،
اول از همه تشکر فراوان بابت زحمتهای فراوان آقای مهندس واحدی عزیز و پرسنل خوب رستاک.
نظرات اینجانب جهت استفاده در دوره های بعدی مدیریت ریسک به شرح ذیل میباشد:
• نحوه تدریس: بسیار عالی
• آزمونهای آزمایشی: در کل آزمونهای آزمایشی خیلی شبیه امتحان بود ولی من شخصا فکر کنم 30 سوال رو مارک کرده بودم که حدود 10 سوال برام خیلی سخت بود و در جزوات اشاره ای نشده بود.
• هر داوطلب آزمون با شرکت در دوره مدیریت ریسک رستاک و مطالعه جزوات آموزشی آقای مهندس واحدی و تست زدن آزمون های آزمایشی 100% تضمینی در امتحان قبول خواهد شد. منتهی اگر کسی دنبال اینه که خیلی نمره خوبی بیاره بهتره کتاب ریسک ریتا رو هم خیلی خوب بخونه.
باتشکر و احترام مجدد
شروین کریمیانپور

محمد دانشور
5 مرداد 1395لایک

محمد دانشور

ضمن سپاس از زحمات جناب آقای واحدی,
استاد گرامی بسیار خرسندم که در دوره آموزشی جنابعالی شرکت نمودم, کلاس درس شما نه فقط یک دوره آموزشی تخصصی بلکه یک آموزش تیمی به همراه آموزش اصول اخلاقی , درس زندگی و برخورد مناسب با مسائل و دشواریهای زندگی خصوصی و اجتماعی دانشجویان می باشد.
روش تدریس منحصر بفرد شما میتواند سرلوحه کار بسیاری از مدرسان قرار بگیرد و نظم و انضباط این کلاسها میتواند شروعی باشد برای ساختن آینده ای روشن برای ایران و ایرانیان.
امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشید و در این راه پر زحمت مستدام باشید.
محمد دانشور

مهسا زين العابديني
5 مرداد 1395لایک

مهسا زين العابديني

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام و احترام،
با وجود اينكه اينجانب چندان علاقه اي به حضور در كلاس هاي مديريتي نداشتم ( به دليل خسته كننده بودن مباحث ) ولي بدون اغراق شركت در كلاس آموزشي جنابعالي براي بنده دستاوردهاي بسياري داشت و اكنون احساس مي كنم هم در عرصه ي كاري هم در عرصه ي زندگي شخصي ديد مدون تري پيدا كردم .
با سپاس – مهسا زين العابديني

مهدي سلطاني تفرشي
5 مرداد 1395لایک

مهدي سلطاني تفرشي

جناب آقاي واحدي و سركار خانم گودرزي،
با سپاس فراوان از شما بابت كارگاه سودمند BSC، بايد بگويم با گذراندن اين دوره مباحث “بيانيه ماموريت” ، “بيانيه چشم انداز” و “مضامين استرتژيك” براي من روشنتر و باورپذيرتر شدند. بنظر من كساني كه در شركتها پستهاي مديريتي ندارند، تنها با خواندن بيانيه ها و استرتژيها با اهداف و برنامه هاي مجموعه بطور كارآمد آشنا نمي شوند و در نتيجه همسويي لازم در دستيابي به اهداف كوتاه مدت و بلند مدت سازمان را نخواهند داشت. بنظر من با بررسيهاي موشكافانه اي كه طي دوره بر روي مفاهيم مختلف صورت گرفت تيم شركت كننده در دوره با ديد بازتر و با آگاهي بيشتري در راستاي برنامه ريزي استرتژيك شركت گام برداشت.
مهدي سلطاني تفرشي
سرپرست بخش فرآيند و ايمني

مزدک اسفندیاری
5 مرداد 1395لایک

مزدک اسفندیاری

بنام خدا،
استاد عزیزم جناب آقای مهندس واحدی،
بنده با داشتن مدرک MBA شاخه مدیریت پروژه و گذراندن تک تک فرآیندهای مدیریت پروژه طی 2 سال با داشتن تسلط نسبی به فرآیندهای مذکور و مطالعه چند باره کتاب PMBOK هیچ گاه موفق به درک صحیح و ارتباط بین فصل های PMBOK نگردیدم تا زمانی که در دوره های شما شرکت نمودم و شما از آن آیین نامه بی روح برای من یک راهنمای شیرین و کاربردی ساختید.
با احترام
مزدک اسفندیاری

علیرضا آذرنیا
5 مرداد 1395لایک

علیرضا آذرنیا

سلام بر مهندس واحدي عزيز،
استاد گرانقدر، من خيلي كوچكتر از اينم كه بخواهم در مورد شما حرفي بزنم. ولي واقعا در طول زندگي انسان شريف، خانواده دار، حرفه اي و كامل مثل شما خيلي كم ديدم و اميدوارم روزي بتوانم مثل شما كه نه، حداقل 10 درصد شما بشم. شما مديري هستيد كه از روي تدريس حرفه اي عليرغم ضمخت بودن كتاب مديريت پروژه ،300 نفر به واسطه شما موفق به اخذ اين مدرك شدند و اميدوارم اين آمار روز به روز افزايش پيدا كند و من هم جزو يكي از آنها باشم.
توصيه من به تحصيل كرده ها در تمام رشته هاي تحصيلي اين است كه اگر ميخواهيد در كارتان موفقيت را بيشتر تجربه كنيد حتما در كلاسهاي مهندس واحدي شركت نمايد.
خيلي مخلصيم

حمیدرضا قلعه ای
5 مرداد 1395لایک

حمیدرضا قلعه ای

با سلام و عرض،
لازم قبل از هر چیز این موضوع رو متذکر بشم که این متن کاملا خالی از تعارفات معمول بوده و حاوی نظرات صادقانه من میباشد.
به نظر من این دوره با توجه به اینکه به منظور آمادگی برای آزمون طراحی گردیده بود، بسیار مناسب و مفید فایده بود. تنها ایرادی که میتوان برشمرد نرسیدن به حل تمرین و تست به میزان لازم به لحاظ حجم درس بود. از نظر من چنانچه دوره طولانیتر برگزار گردیده و یا از حجم انتقال مطالب به صورت تدریسی کسر شده و به حجم حل مسائل و نمونه تست افزوده گردد، مفیدتر خواد بود. مجموعا حضور در این دوره از طرف بنده به عنوان تجربه صورت پذیرفته، به کلیه عزیزانی که قصد شرکت در آزمون PMP را دارند موکدا توصیه میشود.
با تشکر بابت کلیه زحمات جنابعالی و همکاران محترم
حمیدرضا قلعه ای

محمد رحیم‌زاده خوئی
5 مرداد 1395لایک

محمد رحیم‌زاده خوئی

استاد ارجمندم جناب آقای واحدی،
با عرض سلام و احترام،
در طول 10سال سابقه کاری و دوره های آموزشی متعدد، بی اغراق دوره آموزشی استاندارد PMBOK و دوره آمادگی آزمون PMP یکی از پربارترین و موثرترین دوره‌های آموزشی بود که بنده افتخار حضور و استفاده از محضر جنابعالی را داشته‌ام.
در وهله نخست تسلط بی بدیل جنابعالی روی مباحث و حجم بالای مطالب که درعین تئوری، بسیار کاربردی می‌باشند از مهمترین مشخصه دوره‌های یاد شده بوده که با توجه به علاقمندی اینجانب به این مباحث، بدون اغراق کامل ترین و جامع ترین دوره آموزشی است که تاکنون گذرانده ام.
به کار بستن شیوه‌های موثر آموزشی مانند مدیریت زمان و تعیین ضوابط نه خشک بلکه شیرین و دلچسب (Ground Rules) از سوی شما جهت حضور منظم و موثر در دوره‌‌ها و ایجاد محیطی کاملا دوستانه و صمیمی برای تبادل اطلاعات، نیز از مشخصه‌های بسیار مهم این دوره‌ها بود.
در خاتمه برای کلیه علاقمندان و متخصصان مدیریت پروژه که به دنبال شرکت در دوره‌های آموزشی هستند، پیشنهاد می‌نمایم حتما در دوره‌های آموزشی شرکت راهبران سیستم رستاک شرکت نمایند.
محمد رحیم‌زاده خوئی

سبحان حنیفی
5 مرداد 1395لایک

سبحان حنیفی

سلام،
مسلما کلاس آمادگی آزمون مذکور “خیر الموجودین” در ایران می باشد و حتما به هر کسی که بخواد در آزمون شرکت بکنه این کلاس رو پیشنهاد می کنم.
فقط چند نکته بسیار مهم:
1. حتما راجع به مضرات شرکت در این کلاس بدون گذراندن دوره pmbok به هرکسی که بخوام این کلاس رو پیشنهاد بدم، هشدار میدم.
2. برنامه ریزی منظم جهت همانگی کامل با کلاس و اطمینان به حرف های مدرس دوره بسیار حائز اهمیت است. ممکن است افرادی شبیه من کمی لجباز باشند و روش خودشون رو ترجیح بدهند که من شدیدا نهی می کنم.
3. فاصله دوره Pmbok و این دوره نیز تا حد ممکن باید کم باشد.
4. برای درک بهتر مطالب حتما با همکارانتان (حتی به صورت فرضی) تمام فرآیندها را در نمونه واقعی اجرا کنید.
با تشکر فراوان

نسيم خليلي
5 مرداد 1395لایک

نسيم خليلي

سلام،
اميدوارم خوب باشيد. من ميخواستم به طور خلاصه نظرم رو در رابطه با دوره آموزشي برگزار شده خدمتتون عرض كنم.
كلاسهاتون واقعا” پر انرژي بود و من فكر ميكنم اين قضيه بيشتر به شيوه تدريس شما مربوط ميشه. كلاسها با اينكه طولانيه ولي من اصلا” احساس خستگي نميكردم. طنزي كه تو آموزش استفاده ميكنيد يكي از نقاط قوت آموزش شماست كه كسالت رو از آدم دور ميكنه.
من فكر ميكنم شما يك پكيج خوب از مهارت هاي تدريس رو دارا هستيد و خوشحالم كه اين تجربه رو داشتم كه در كلاسهاي شما حضور داشته باشم.
ممنونم – نسيم خليلي

غلامرضا متقی
5 مرداد 1395لایک

غلامرضا متقی

با سلام،
ضمن تشکر از برگزاری شیرین دوره بعرض میرسانم تمام لحظات کلاس خاطره شد.
کلاس خوب اداره میشد.
احترام همه حفظ میشد.
مثالهایتان ماندگار بود.
توجه کلاس بالا بود من که ارتروز گردن گرفتم.
تشکر فراوان – متقی

آزاده خاطري
5 مرداد 1395لایک

آزاده خاطري

جناب آقاي مهندس واحدي،
با وجود انجام كار كنترل پروژه براي چندين سال، احساس مي كردم زبان مشتركي با همكاران برنامه ريزي ندارم و هميشه اين موضوع را بعلت داشتن تحصيلاتي غير از رشته صنايع مي دانستم. كلاس PMBOK و PMP نه تنها اين زبان مشترك را به من داد، بلكه اخلاق حرفه اي را نيز به من آموخت و اين بخش تنها بدليل تبلور مطالب كتاب در شخصيت حرفه اي شما برايم كاملا ملموس شد. جهت آماده شدن براي آزمون، بارها فايل صوتي كلاسها را گوش كردم و هر بار بيشتر متوجه سعه صدر جنابعالي بعنوان يك استاد گرديدم.
بسيار خوشحالم كه اين كلاسها را گذرانيدم و بيش از آن خوشحالم كه مطالب با اين حجم و پراكندگي را از شخص شما ياد گرفتم، چون به جرات مي توانم بگويم چنان درس داده ايد كه مطالب ملكه ذهن شده است. امتحان PMP شايد يكي از پر استرس ترين امتحانهايي بود كه گذراندم، تعداد سوالات و زمان امتحان، هزينه بالاي سفر و محيط جديد، تمام مديريت ها را مي طلبد از مديريت هزينه گرفته تا مديريت زمان و استرس.
اما نهايتا از همه اينها خاطراتي خوش به جا ماند از كلاسي پر ارزش و استادي بي نظير.
آزاده خاطري

هادي طهماسبي آشتياني
5 مرداد 1395لایک

هادي طهماسبي آشتياني

ضمن عرض سلام و احترام،
بدون شك در اين موفقيت تلاشها و زحمات مدبرانه و بي دريغ جناب آقاي مهندس واحدي نقش موثر و كليدي را داشته كه از اين بابت بي نهايت از ايشان و مجموعه رستاك سپاسگزارم. نحوه تدريس فوق العاده بود و يكي از بهترين دوره هاي آموزشي بوده كه تاكنون گذرانده ام. آزمونهاي آزمايشي خصوصاً آزمونهاي سوم و چهارم عالي و بسيار نزديك به حال و هواي آزمون اصلي بود و البته كسب موفقيت در اين آزمون بخصوص از نوع سه ويرگول بدون تلاش جدي امكان پذير نخواهد بود.
بهترين ها را براي شما آرزومندم
هادي طهماسبي آشتياني

افشین پناهی
5 مرداد 1395لایک

افشین پناهی

با سلام ضمن تشكر از زحمات جنابعالي و سركار خانم گودرزي،
براي اينجانب كه حدود يكسالي از حضورم در نارديس مي گذرد مشخص شد نارديس در كجاي كار قرار دارد وبه كجا خواهد رسيد ودر شرايط حساس اين روزهاي مملكت احساس مي كنم در انتخاب نارديس اشتباه نكرده ام.
به ديگران نيز توصيه مي كنم در شركت خود و حتي در زندگي خود از B SC به عنوان روشي ايده آل در پيشبرد اهدافشان استفاده نمايند و در شركتها به كليه پرسنل كارشناس به بالا آموزشهاي روش BSC داده شود.
با سپاس – پناهي

رعنا کاظمی
5 مرداد 1395لایک

رعنا کاظمی

سلام استاد،
اميدوارم خوب و خوش باشيد.
“از زمين به آسمون ميباره؟” ما بايد از شما توصيه نامه بخواهيم. شما انقدر توانمند و دانائيد كه توصيه نامه دادن به شما در حد ما نيست.
در برابر همه آن زمان ارزشمندي كه شما در اختيار ما گذاشتيد ، چند دقيقه وقت قابل شما را هم ندارد اما غير از تكرار مكرر توانايي شما در انتقال دانش هيچ حرفي نيست. اگر روزي ،كاري بود كه از دست ما برمي آمد بدانيد كه دريغ نداريم.
با بهترين آرزوها و تبريك پيشاپيش عيد،
كاظمي

سعید فرخی
5 مرداد 1395لایک

سعید فرخی

استاد گرانقدر/ جناب آقای مهندس واحدی،
با سلام،
هر چند که در چند کلمه یا چند خط ساده نمیتوان از زحمات شما استاد عزیز تشکر یا قدردانی نمود ولی میخواهم از شما بابت صرف وقت با انرژی فراوان به همراه دلسوزی هایتان تشکر و قدر دانی نمایم.
ضمنا توصیه بنده به تمامی کسانی که این دوره را سپری ننموده اند این است که برای ارتقای جایگاه خود در هر شغلی که هستند وهم چنین بالا بردن سطح دانش مدیرت که در تمامی مراحل زندگی تاثیر گذار میباشد از حضور در این کلاس آموزشی استفاده ببرند.
با احترام – سعید فرخی

مجيد فرحمند
5 مرداد 1395لایک

مجيد فرحمند

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام،
بدون مقدمه، برخود لازم مي‌دانم از دوره‌اي كه در زمستان 1391 در خصوص كارگاه BSC و محصولات مختص آن براي شركت نارديس برگزار نموده و اينجانب نيز در اين دوره از مطالب ارائه شده جنابعالي استفاده نموده ام، قدرداني نمايم.
بي ترديد چنانچه بارها اين كارگاه در مقاطع زماني مورد نياز شركت برگزار شود (دوره هاي تعيين و تجديد بيانيه ماموريت، چشم انداز، تصوير و شاخص‌ها)، بدون توجه به ميزان تسلط خود، مجددآ در اين كارگاه ها حضور مي‌يابم. چرا كه جنابعالي ضمن راهنمايي هاي به موقع و موثر، نيروي محركه قوي اين اجتماعات بوده و با ايجاد فضاي مناسب و كارگروهي، امكان حصول نتايج دقيقتر و كارا را فراهم مي‌سازيد.
موفقيت بيش از پيش شما را آرزومندم.
ارادتمند – مجيد فرحمند
مدير توسعه بازار – شركت نارديس

مریم آقا محمدی
5 مرداد 1395لایک

مریم آقا محمدی

با سلام و ارادت،
تدريس چنين دوره اي در طي 6 روز فقط نشان از وجدان كاري و توانمندي بسيار بالاي شما ميباشد. اين روزها افرادي مثل شما همچون در كميابند و به جرات ميتوانيم بگوئيم كه اين دوره شايد يكي ازبهترين دوره ها ي آموزشي كاريمان بود.
مریم آقامحمدی

رضا ندافیان
5 مرداد 1395لایک

رضا ندافیان

با سلام،
کلاس بسیار جالب و خوبی برای من بود خصوصا روش تدریس استثنایی شما که مباحث تدریس را جذاب و شنیدنی می کرد. جدا از نکته های مدیریت پروژه ارتباط این مباحث با امور روزمره زندگی و تاثیر گذاری آن بر روابط اجتماعی و خانواده برای اینجانب بسیار مفید و تاثیر گذار بود.
با آرزوی موفقیت برای شما
ندافیان

سميه سعادتمند
5 مرداد 1395لایک

سميه سعادتمند

جناب آقاي مهندس واحدي
با سلام و احترام
قطعا دوره PMBOK يكي از بهترين دوره‌هايي بوده است كه در طول دوران كاري خود در آن شركت كرده‌ام. نوع فعاليت اينجانب در يك شركت پروژه محور و فعاليت در حوزه سيستم و روش باعث شد تا سودمندي مطالب برايم دو چندان شود. عقيده اينجانب اين است كه افرادي كه در حوزه سيستم و روش‌ شركت‌هاي پروژه محور فعاليت مي‌كنند نياز مبرمي به گذراندن اين دوره دارند.
اين نكته را نيز اضافه كنم كه ارائه مطالب مفيد و جذاب در كنار بيان سليس جنابعالي خاطره‌اي خوب از دوره برايم به يادگار گذاشت. قدردان زحمات جنابعالي هستم و برايتان روزهايي شاد آرزومندم.

با سپاس فراوان
سميه سعادتمند
كارشناس سيستم‌ها و روش‌ها- شركت نارديس

سنا ميري آشتياني
5 مرداد 1395لایک

سنا ميري آشتياني

با سلام و احترام،
از زحمات جنابعالي در ارايه دوره آموزشي PMBOK تشكر و قدرداني مي‎نمايم. نكته‎اي كه در اين كلاس توجه بنده را جلب كرد (چيزي كه سالها بود در دوران تحصيلات دانشگاهي و آموزشهاي حين كار نديده بودم و در دوران تحصيلات مقدماتي كم ديده بودم) حساسيت و تلاش شما براي انجام آموزش موثر و ايجاد انگيزه براي يادگيري مباحث استاندارد در كلاس بود كه نشان‎دهنده تسلط و تخصص شما هم در حوزه روشهاي آموزش و هم محتواي استاندارد PMBOK مي‎باشد. از زماني كه براي اين دوره صرف كردم راضي هستم و ان را بسيار مفيد ارزيابي مي‎كنم.
با آرزوي موفقيت روزافزون در راه و مقصدي كه در پيش داريد اميدوارم امكان بهره‎گيري دوباره از دانش و تجربيات شما برايم فراهم شود.
فرشاد ثابت
5 مرداد 1395لایک

فرشاد ثابت

بدینوسیله مراتب تشکر خود را از برگزاری کلاس مدیریت مالی ابراز داشته و شرکت در این کلاس را برای تمامی مدیران توصیه می نمایم.

آنچه من از این کلاس یاد گرفتم: مفاهیم پایه و اولیه در فهم صورتهای مالی، آشنایی با الفبا و ادبیات مالی، دیدگاه بهتر نسبت به کسب سود و مدیریت مخارج و هزینه ها، چگونگی و استفاده از مفاهیم فوق در بهینه سازی عملکرد واحدهای سازمانی.

نکات مثبت کلاس: بیان بسیار خوب مدرس، تسلط مدرس بر مباحث اصلی و مباحث مربوط، ارتباط انسانی مناسب بین مدرس و حاضرین در کلاس، وقت شناسی و دقت مدرس در اداره کلاس، متناسب بودن مباحث با نیازها.

امید است تا مجدداً در راستای فراگرفتن مطالب بیشتر و تخصصی تر در خدمت شما باشیم.

آریا کوچه مشکی
5 مرداد 1395لایک

آریا کوچه مشکی

با توجه به ماهیت کار اینجانب در یک شرکت پروژه محور، دیدی که در این دوره در من ایجاد نموده است باعث می شود تعاملات با سایر واحدها و دپارتمان های وظیفه ای بهتر صورت پذیرد و به نظر من اگر افراد بیشتری در سازمان از این دوره بهره ببرند، به ایجاد یک زبان مشترک در سازمان و انجام شدن کارها به صورت حرفه ای تر کمک می نماید.

محمد صابر آقائی کلوئی
5 مرداد 1395لایک

محمد صابر آقائی کلوئی

مطالب بسیار جامع و کاربردی بود و نحوه ی ارئه مطالب نیز بسیار عالی بود.

سید قاسم حسینی
5 مرداد 1395لایک

سید قاسم حسینی

دوره آموزشی مدیریت پروژه حرفه ای (PMBOK) بمدت 64 ساعت برگزار گردید، مطالب آموزشی در این دوره راهنمای خوبی جهت تجربه و پوزیشن کاری اینجانب بوده است و بسیاری از مطالب از فبیل کلیه فرایندهای مدیریت پروژه که در این مدت بیان شد بسیار کار ساز است.

محمد شاهد
5 مرداد 1395لایک

محمد شاهد

به نظر من دوره های مدیریت پروژه برای هر شخصی لازم می باشد.

وحید زندی
5 مرداد 1395لایک

وحید زندی

جهت شرکت در چنین دوره های آموزشی لازم میدانم به تمامی فراگیران توصیه کنم علاوه بر داشتن حداقل 3 سال سابقه مفید مرتبط، قبل از حضور در دوره مطالعه ای هر چند جزئی از PMBOK داشته باشند.

محسن ولایی
5 مرداد 1395لایک

محسن ولایی

با توجه به توانایی استاد واحدی در ارائه مطالب، فضای مناسب آموزشی، نحوه ی اداره ی دوره و مطالب ارئه شده پیشنهاد می گردد در دوره های آموزشی شرکت رستاک شرکت گردد.

آریسا رستمیان فر
5 مرداد 1395لایک

آریسا رستمیان فر

شرکت مدیران و کارشناسان برای آشنایی با روش های جدید مدیریت پروژه و نحوه تصمیم گیری ها در شرایط متفاوت پروژه و همچنین پرهیز از مدیریت های سنتی لازم می باشد.

محمد امین توتونچی
5 مرداد 1395لایک

محمد امین توتونچی

با توجه به حجم بالای مطلب به نظر می رسد که در این دوره می بایست با نظم مناسب، همراه با مثالهای کاربردی جهت تفهیم بهتر ارائه گردد که موارد مورد نظر کاملا در این دوره رعایت شده بود.

علی ابوالصدق
5 مرداد 1395لایک

علی ابوالصدق

معمولا این نوع دوره ها هیچ دستاوردی نداشته و فقط اتلاف وقت می باشد، ولیکن خوشبختانه این دوره از محدود دوره هایی بوده است که حضور در آن نگاه جزء نگر و کل نگر برای حاضرین به وجود می آورد. هرچند که مباحث مطرح شده بیشتر تئوریک می باشد و به علت زمان محدود دوره چاره ای جز این امر نمی باشد. در مجموع حضور در این دوره به خصوص برای مهندسین فنی که دیدگاه مهندسی صنایع ندارند، بسیار مفید خواهد بود.

مهرداد طیاری آشتیانی
5 مرداد 1395لایک

مهرداد طیاری آشتیانی

با سلام و با تقدیم احترام به فرهیخته عزیزمان آقای مهندس علی واحدی هرگز اولین مرتبه رو که سر کلاس آقای مهندس واحدی در دوره های عمومی PMP شرکت ملی نفت ایران حضور پیدا کردم از یاد نخواهم برد. روش حرفه ای، صمیمی و البته خالصانه که از همون ابتدای حضور شاگردان در کلاس نمود واقعی داشت، جذابیت و عطش فراوانی برای یادگیری و ادامه راه برای من ایجاد کرد همون جا بود که خواسته ، درس اول این استاندارد که همانا نظم در حضور ، حضور واقعی و ارتباط موثر بود به خوبی مشهود و با ادامه نیز مطالب درسی با حس خوب یادگیری منتقل شد. این جمله رو شاید همه ما شنیده باشیم که تنها زمانی که مطلبی رو درک می کنیم که بتوانیم آن موضوع را خوب انتقال دهیم. بدون شک آقای مهندس واحدی با هوش، توانایی و تسلط زیاد برای ما چیزی رو یادگاری گذاشتن که امیدوارم همه کسانی که با ایشان آشنا می شوند و سر کلاس ها حضور پیدا می کنند این حس رو دریافت کنند ودر ادامه وامدار خوبی برای تلاش ها و زحمات ایشان باشند.

امید شفقت
5 مرداد 1395لایک

امید شفقت

علاقه مندی افراد به شرکت در کارگروهی در این کارگاه بسیار چشمگیر بوده است. و حضور استاد بصورت مستقیم در هریک از کارگروه ها باعث امتداد حرکت افراد در انجام وظایف تمرینی بوده و لذا این به نوبه ی خود در تجربه عملی مطالب تاثیر بسیاری دارد. اینجانب تاکید می نمایم که چنین کارگاه هایی با چنین سطح آموزشی کمتر دیده می شود و بدیهی است تمام دوستان را به شرکت در این دوره توصیه می نمایم.

علیرضا وطن پرست
5 مرداد 1395لایک

علیرضا وطن پرست

حضور در روز کارگاه ارزش تمام دوره را دارد.

رضا پاکرو
5 مرداد 1395لایک

رضا پاکرو

کارگاه با توجه به اینکه ترکیبی از صنایع مختلف بوده است، امکان استفاده از تجربیات سایر بخش ها و در یادگیری مطالب آموزش داده شده در کلاس بسیار موثر است. و جهت بکارگیری تمامی تکنیکها در کارگاه بهتر است مدت زمان این کارگاه به دو روز افزایش یابد.

زهرا تورنگ
5 مرداد 1395لایک

زهرا تورنگ

با توجه به اینکه در کارگاه PMBOK مطالب آموخته شده در دوره را به صورت عملی روی یک پروژه پیاده نمودیم، در درک بهتر مطلب و برطرف نمودن ابهامات موجود بسیار موثر بوده است.

سید قاسم حسینی
5 مرداد 1395لایک

سید قاسم حسینی

برگزاری کارگاه PMBOK در آخر دوره آموزشی از نظر اینجانب معادل کل دوره PMBOK برگزار شده است و نکات حائز اهمیتی در این کارگاه در تمامی زمینه ها علی الخصوص در بحث ریسک، WBS، CV،SV، SPI، CPI،EAC و…مطرح شد، پیشنهاد می گردد که مدت زمان این کارگاه بیشتر شود، بین 2 تا 3 روز برگزار گردد.

محمد شاهد
5 مرداد 1395لایک

محمد شاهد

وصیه ی بنده به عنوان یک کارشناس در بخش صنعت به تمام همتایان خودم اینست که اول و آخر باید جهت ارتقاء پایه خود در سطوح مختلف زندگی، نیاز به آموزش الفبای مدیریت می باشد، که این مهم جز آموزش PMBOK میسر نخواهد بود.

وحید زندی
5 مرداد 1395لایک

وحید زندی

توصیه میکنم دوستانی که موفق به گذراندن دوره آموزشی PMBOK با آقای مهندس واحدی شده اند، حتما جهت پیاده سازی آنچه که در طی دوره آموخته اند را در کارگاه ذکر شده تجربه نمایند چرا که با آشنا شدن پروژه های مختلف و همچنین نحوه کار در چارچوب Team Work تجربیات بسیاری را خواهند آموخت.

وحید زندی
5 مرداد 1395لایک

وحید زندی

توصیه میکنم دوستانی که موفق به گذراندن دوره آموزشی PMBOK با آقای مهندس واحدی شده اند، حتما جهت پیاده سازی آنچه که در طی دوره آموخته اند را در کارگاه ذکر شده تجربه نمایند چرا که با آشنا شدن پروژه های مختلف و همچنین نحوه کار در چارچوب Team Work تجربیات بسیاری را خواهند آموخت.

محمد مهدی تعبدی
5 مرداد 1395لایک

محمد مهدی تعبدی

با سلام و احترام خدمت استاد گرامی، در ابتدا از لطف و زحماتی که در آمادگی پیش از آزمون PMP اینجانب متحمل شدید، کمال قدردانی را دارم. در ادامه برای سایر دوستانی که قصد اخذ مدرک PMP را دارند، چند توصیه مختصر دارم: -اول اینکه به نظر من به آقای واحدی اعتماد کنید و هر چیزی را که ازتون میخواد مو به مو اجرا کنید، مطمئن باشید که موفق میشید. چون با تجربه ای که ایشون دارند، طوری شما را هدایت میکنند که موفقیت حتمی است. -دوم اینکه همانطور که مهندس واحدی همیشه تاکید دارند، سعی و کوشش در این راه بایستی مستمر صورت بگیرد به قول جیم ران، \” تلاش منظم، پاداش چند برابر دارد.\” – در مرحله سوم میخوام از نمونه هایی که خودم باهاشون برخورد کردم، توضیحاتی را ارائه کنم: من در آخرین روزهایی که مطابق با PMBOK 4th Edition امتحان میگرفتند، عازم آزمون PMP شدم. در اونجا با چهار نفر از دوستانی که از یک موسسه دیگر در ایران برای آزمون آمده بودند آشنا شدم. در پایان فقط من و یکی دیگر از اونها در تست مزبور قبول شدیم. وقتی علت عدم موفقیت اونها رو جویا شدم، به نتایج زیر رسیدم: 1. مطالعه اونها از روی Reference های اصلی بود، در حالیکه آقای واحدی با تهیه جزوه و نکاتی که سر کلاس اشاره میکنه، کار رو واسه داوطلب خیلی ساده میکنه 2. اونها تا حالا 200 عدد تست را یکجا نزده بودند، لذا با مدیریت زمان واسه تستها آشنایی نداشتند، در حالیکه آقای واحدی با آزمونهای آزمایشی که برگزار میکنه هم سطح شما رو قبل از اعزام به خودتون نشون میده، هم مدیریت زمان و حالت واقعی آزمون را براتون تداعی میکنه که به نظر این موضوع خیلی مهمه. 3. همونطور که گفتم، از اون چهار نفر، فقط یکنفر قبول شد که اون هم به قول خودش برای مطالعه یک ماه مرخصی گرفته بود که موجب شده بود حتی کارش را از دست بده، در حالیکه در سیستم آقای واحدی با مطالعه روزی 3 ساعت در طول 2 ماه میتوان موفق شد ولی به شرطی که مطالعه بصورت پیوسته باشه. در آخر ضمن تشکر مجدد از آقای مهندس واحدی، برای سایر دوستانی که پیگیر اخذ مدرک PMP هستن، آرزوی موفقیت میکنم.

وحید توتونچی
5 مرداد 1395لایک

وحید توتونچی

رویکرد و نگرش افراد را تغییر می دهد و بسیار مفید می باشد.

زهره رجبی
5 مرداد 1395لایک

زهره رجبی

از موسسه رستاک و جناب آقای مهندس واحدی صمیمانه متشکرم، این دوره آموزشی بسیار مفید و کامل برگزار شد. امیدوارم امکان حضور در دوره های بعدی رستاک را نیز داشته باشم. از راهنمایی های جناب آقای مهندس واحدی بسیار سپاسگزارم.

علیرضا اسکویی زاده
5 مرداد 1395لایک

علیرضا اسکویی زاده

با توجه به تجربه مدرس (مهندس واحدی) و تعدد و تکرار دوره های موفقیت آمیز و برخورد منظم گونه ایشان، دوره بسیار مفید ارزیابی می شود.

آریا کوچه مشکی
5 مرداد 1395لایک

آریا کوچه مشکی

با توجه به حجم بالا و محتوای گسترده دوره آمادگی آزمون PMP و همچنین آشنایی با PMBOK تسلط و تجربه ی استاد در انتقال مفاهیم و جلوگیری از آشفتگی ذهنی مخاطبان بسیار تاثیر گذار و برجسته می باشد. اینجانب ضمن قدر دانی از زحمات استاد گرامی، جناب آقای مهندس واحدی، ایشان را به عنوان راهنمایی قابل اعتماد در این مسیر به همگان توصیه می نماییم.

سید احسان الله احسانی
5 مرداد 1395لایک

سید احسان الله احسانی

قبل از حضور در چنین دوره ای ( آمادگی آزمون PMP ) حتما جزوه قبلی و یا کتاب PMP مطالعه کامل گردد و صرفا این دوره را به رفع اشکال و توانایی در تست زنی بنگرند.

محسن ولایی
5 مرداد 1395لایک

محسن ولایی

از آنجایی که مطالب ارئه شده در دوره آموزشی PMP مکمل دوره PMBOK می باشد، در فهم بهتر مطالب دوره PMBOK بسیار مفید بوده و نگاه جامع تری را ایجاد می نماید لذا به کلیه دوستانی که در دوره PMBOK شرکت نموده اند توصیه می گردد که حتما دوره مذکور را تجربه نمایند.

رضا پاکرو
5 مرداد 1395لایک

رضا پاکرو

لازم است بعد از دوره PMBOK و با فاصله زمانی حدودا یک ماه نسبت به گذراندن دوره PMP اقدام نموده تا مطالب ارائه شده مجددا مرور گردد زیرا آمادگی ذهنی نیز وجود دارد. با توجه به تکالیف و تست ها و ارائه مطالب کلیدی جهت PMP بهتر می توان شرایط آمادگی آزمون را کسب کرد.

عبدالله ستوده
5 مرداد 1395لایک

عبدالله ستوده

بهتر است اول آشنایی با PMBOK را گذرانده باشند بعد در این دوره شرکت کنند.

اسماعیل کوچکی
5 مرداد 1395لایک

اسماعیل کوچکی

از کلیه علاقه مندان به مباحث مدیریت پروژه درخواست دارم با ارتقاء سطح معلومات خود در حوزه مدیریت پروژه از طریق شرکت در کلاس های اینچنینی، سطح علمی مدیریت پروژه کشور را بالاتر ببرند. امید است در آینده، تمام یا اغلب مدیران پروژه کشور دارای مدرک مرتبط با (PMP و .. ) باشند و پروژه ها را به صورت اصولی مدیریت نمایند.

آناهیتا باقری
5 مرداد 1395لایک

آناهیتا باقری

به منظور حل و فصل چالش های درون سازمانی و تسریع فرآیند مذاکرات از راهبردهای سیستم ارزش کسب شده بهره گیرند.

نصراله صبری فرد
5 مرداد 1395لایک

نصراله صبری فرد

توصیه اینجانب به همه دانش آموختگان مدیریت، صنایع، عمران و همه علاقه مندان به مدیریت و کنترل پروژه اینست که حتما در کلاس های آموزشی شرکت راهبران سیستم رستاک شرکت نمایند. ضمنا کلاس جناب مهندس واحدی فوق العاده است و ایشان تبحر خاصی در آموزش EVPM دارند خصوصا که خودشان مولف ارزش کسب شده برای اولین بار در کشور می باشند.

الهام برخورداری
5 مرداد 1395لایک

الهام برخورداری

این دوره بسیار کاربردی بوده و جهت اجرا در محیط کار مناسب می باشد.

پونه سليماني نژاديان
5 مرداد 1395لایک

پونه سليماني نژاديان

این دوره به کلیه مدیران و افراد درگیر با مدیریت پروژه به خصوص عوامل مدیریت هزینه های پروژه ( مدیران پروژه، کنترل پروژه، حسابداری و …) توصیه می گردد.

کامیار خسروی
5 مرداد 1395لایک

کامیار خسروی

تسلط مثال زدنی جناب آقای واحدی در ارائه مطالب ، محیط دوستانه و حرفه ای آموزش و خدمات منسجم و جامع مؤسسه برای مراحل مختلف از آموزش ، دوره آمادگی آزمون ، آزمون های آزمایشی و انجام مراحل ثبت نام از نظر بنده گواه این مطلب است که مؤسسه رستاک کماکان در این زمینه پیشروترین ارگان آموزشی است . بنده قویا گذراندن دوره های جامع آموزشی برای اخذ مدرک PMP در این مؤسسه را به تمامی عزیزانی که تصمیم به اخذ این مدرک دارند ، پیشنهاد می کنم.

احمد کرمی زاده
5 مرداد 1395لایک

احمد کرمی زاده

زمانی در کلاس ها حضور پیدا کنند که عزم خود را برای یادگیری مطالب جدید و نحوه نگرش به کار و زندگی گرفته باشند.از برتری این دوره نسبت به سایر موسسات می توان به تسلط بر مطالب، به روز بودن اطلاعات و علاقه مندی مدرس بر پیگیری مطالب اشاره نمود.

نیما رضا زاده
5 مرداد 1395لایک

نیما رضا زاده

جستن، یافتن و آموختن دغدغه همیشگی بشری است و راهبران و مدیران که مسئولیت راهبری را بر عهده دارند همیشه در جستجوی نکات راه بردی و آموختنی های جدید در جهت رساندن تیم به کمال هستند. دوره مدیریت پروژه بر اساس PMBOK که به جمع آوری بهترین پروژه های صنایع جهان پرداخته، بهترین راه را برای انجام مناسب پروژه، در اختیار همگان قرار می دهد.

دامون میرهاشمی
5 مرداد 1395لایک

دامون میرهاشمی

پر انرژی بودن مهندس واحدی و تسلط کامل ایشان ستودنیست. دوستان عزیز این دوره واقعا عالیست، توصیه ی اکید می کنم که این دوره را بگذرانید چون شما را به صورت کاملا برنامه ریزی شده با مقوله مدیریت پروژه آشنا می کند، فقط باید توجه داشت حضور در کلاس به تنهایی مفید نمی باشد و در کنار آن باید به تمرین و مطالعه ی فردی نیز پرداخت.

سینا بابا احمدی
5 مرداد 1395لایک

سینا بابا احمدی

آقای واحدی استاد بسیار مسلط، توانمند و خوش بیانی است که با زبانی ساده تمام مفاهیم استاندارد را به صورت کاربردی بیان می کنند.

الناز سید ایمانی
5 مرداد 1395لایک

الناز سید ایمانی

شرکت در این دوره را برای تمامی مدیران پروژه، مهندسین پروژه و مدیران واحدهای صف شرکت های پروژه محور به شدت توصیه می کنم. امید است با بالا بردن سطح دانش مدیریت از طریق آموزش، پروژه ها با موفقیت بیشتری اجرا شوند

علیرضا اسکندر زاده
5 مرداد 1395لایک

علیرضا اسکندر زاده

تسلط جناب آقای مهندس واحدی به مطالب، نحوه بیان و مثال های ملموس ارائه شده در کلاس توانست یکنواختی مطالب را از بین ببرد و دوره ای بسیار کاربردی و عملی برای افراد بسازد

مقداد حاجی پور
5 مرداد 1395لایک

مقداد حاجی پور

فارغ از بدیهی بودن یادگیری استاندارد مذکور برای افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم درگیر پروژه ها هستند، یادگیری این استاندارد مسلما در بهبود امور عادی زندگی و همراه بودن با علم روز دنیا، بسیار بسیار موثر خواهد بود.

هادی مرادی
5 مرداد 1395لایک

هادی مرادی

با توجه به کاربرد این دوره علاوه بر محیط کاری مطالب مورد آموزش در زندگی شخصی نیز مفید فایده می باشد و تاثیر به سزایی در رفتار اجتماعی و خانوادگی نیز دارد. ضمنا از پذیرایی عالی و ارائه مطالب بصورت کاربردی همراه با امکانات مناسب و همچنین ایجاد محیطی صمیمی و دوستانه از شما کمال تشکر را دارم.

سیامک مجیدی
5 مرداد 1395لایک

سیامک مجیدی

این دوره برای مدیران پروژه و اعضای درگیر در پروژه الزامی و بسیار کاربردی می باشد. از برتری های این موسسه نسبت به بقیه جامعیت، به روز بودن و کاربردی بودن مطالب می باشد.

حمید مرادی تبریزی
5 مرداد 1395لایک

حمید مرادی تبریزی

به تمامی دوستان و همکاران که خواهان پیشرفت و ارتقاع علم مدیریت پروژه خود و سازمانشان و همچنین پیشرفت کشور عزیزمان می باشند، توصیه می کنم این دوره و دوره های تکمیلی مربوطه را بگذرانند. ضمنا این دوره یکی از بهترین و کاربردی ترین دوره ی مرتبط با مدیریت و انجام پروژه می باشد.

مهدی حیدری
5 مرداد 1395لایک

مهدی حیدری

به دوستان و همکاران عزیز توصیه می کنم که به دلیل تسلط بسیار عالی مدرس (جناب آقای مهندس واحدی) و نظم موجود در دوره های آموزشی و نحوه ی برگزاری دوره، اگر اقدام به گذراندن این دوره و یا دوره های مرتبط می نمایند، حتما در شرکت راهبران سیستم رستاک اقدام به این موضوع نمایند.

علی کاشانی
5 مرداد 1395لایک

علی کاشانی

با توجه به موفقیت شغلی/ کاری و نیاز خود قویا توصیه می کنم بخشی از زمان گرانبهای خود را به این دوره های بسیار ارزشمند اختصاص دهید، به عبارتی 80-20 فراموش نشود.

حمید کمالی فر
5 مرداد 1395لایک

حمید کمالی فر

در مجموع دوره کاربردی، جذاب و نو بود.

حامد تجملیان
5 مرداد 1395لایک

حامد تجملیان

دوره به طور کلی کاربردی و مفید بود. نحوه ی برگزاری جذاب بود و خسته نمی شدیم. قدرت بیان مدرسین خیلی خوب بود. شرکت در این دوره را به همکاران خود توصیه می کنم.

مسعود صفوی
5 مرداد 1395لایک

مسعود صفوی

این دوره کاربردی است و با مفاهیم روز مدیریت پروژه آشنا خواهید شد.

محمد باقر غلام زاده
5 مرداد 1395لایک

محمد باقر غلام زاده

این دوره برای انجام پروژه های کشورمان می تواند بسیار مفید باشد و موجب می شود شرکت کنندگان با محتوی PMBOK، PMP و … آشنا شوند، که در صورت یادگیری صحیح دوره، آموزش های مربوطه و بکارگیری آن در زمان واقعی، حین تکمیل پروژه ها، باعث عملکرد خوب، تسهیل در اجرا و … در پروژه می گردد.

سید مجید علوی زاده
5 مرداد 1395لایک

سید مجید علوی زاده

با شرکت در این دوره لذت مدیریت پروژه را احساس کنید. خواهید آموخت که مدیریت پروژه فقط یک دانش نیست. از برتری های این دوره تسلط اساتید به مباحث و برنامه ریزی انجام شده برای اجرای دوره می توان نام برد.

علی شایگان
5 مرداد 1395لایک

علی شایگان

با توجه به نقاط قوت بسیار برجسته در ارائه و برگزاری این دوره (هماهنگی در ارائه مطالب و جذابیت، نتیجه گیری و تشویق به کار گروهی)، شرکت در این دوره را به تمامی افرادی که در مشاغل خود درگیر با فعالیت های پروژه هر چند کوچک می باشند توصیه می نمایم.

مهدی میربد
5 مرداد 1395لایک

مهدی میربد

کلاس آقای واحدی بغیر از مطالب جامع آموزشی که ارائه می نمایند،دارای جنبه های پرورشی هم می باشد یعنی در کنار این موضوع که آموزش را اصل قرار داده اند، به پرورش اخلاق حرفه ای دانشجویان می پردازند. کلاس های ایشان سرشار از انرژی و سراسر دوره را با مثال های کامل و جامع پوشش می دهند.

علی موسوی
5 مرداد 1395لایک

علی موسوی

تسلط و به روز بودن استاد دوره بسیار عالی بود.

دانشجوی دوره
5 مرداد 1395لایک

دانشجوی دوره

دوره ای است در سطح بین المللی و با استانداردهای بین المللی از هر نظر. شرکت در این دوره دید همه جانبه و هوشمندانه ای را در برخورد با چارچوب PMBOK در اختیارتان قرار می دهد. از نقاط مثبت بسیاری که این دوره آموزشی نسبت به سایر موسسات آموزشی دارا می باشد، نحوه ی تدریس، تسلط استاد محترم و نظم برگزاری کلاس بسیار قابل توجه می باشد. در دوره های داخلی تقریبا در این حد از نظم، برخورد حرفه ای، احترام و بزرگ نظری ندیده ام. حضور در این دوره را به دوستان توصیه می نماییم.

مجیدحبیبی
5 مرداد 1395لایک

مجیدحبیبی

نحوه ی ارائه و تدریس استاد، کلاس با نشاط و پر انرژی، تسلط استاد به تقریبا تمامی صنایع، جزوات جامع و کاربردی از جمله نقاط قوتی بود که بنده در این دوره مشاهده نمودم.

دانشجوی دوره
5 مرداد 1395لایک

دانشجوی دوره

مفاهیم PMBOK به صورت مفهومی و قابل لمس در طول دوره ارائه شد، که در آموزش PMBOK بسیار موثر و مفید بود. دانشی که بدون کمک از این کلاس و تنها با استفاده از Hand book PMBOK قابل دستیابی نبود.

یکی از مدیران شرکت مگفا
5 مرداد 1395لایک

یکی از مدیران شرکت مگفا

طی نمودن این دوره برای هر مدیر پروژه یک ضرورت است. که در این موسسه در سطح بسیار بالایی برگزار می گردد. در مقایسه با دوره های مدیریتی مشابه که اینجانب در موسسات اروپایی طی کرده ام هیچ چیز کم نداشت. تسلط مدرس بر مفاهیم که با تجارب ایشان همراه است، دوره آموزشی بی نظیری را برای اینجانب به همراه داشت.

نغمه گل کار مقدم
4 مرداد 1395لایک

نغمه گل کار مقدم

برای کلیه افرادی که در زمینه مربوطه مشغول فعالیت هستند بسیار قابل استفاده می باشد، پس حضور در این دوره جهت انجام وظیفه ی کامل و جامع الزامی است.

کارشناس شرکت ناردیس
4 مرداد 1395لایک

کارشناس شرکت ناردیس

اگر تمایل به یادگیری آسان مدیریت پروژه دارید. حتما در این کلاس شرکت نمایید.

کارشناس شرکت ناردیس
4 مرداد 1395لایک

کارشناس شرکت ناردیس

با توجه به انجام عملی یک پروژه در کوتاه مدت و اجرای آن بصورت کاملا واقعی و جذاب، حضور در این دوره را به دوستان توصیه می کنم.

کارشناس شرکت ناردیس
4 مرداد 1395لایک

کارشناس شرکت ناردیس

دوره بسیار جالب و کاربردی بود. کار تیمی، برنامه ریزی و زمانبندی از نظر اهمیت کاملا قابل لمس بود. جداََ به جناب آقای کتب زاده به خاطر ایده ی جالب و کاربردیشان تبریک می گوییم.

کارشناس شرکت ناردیس
4 مرداد 1395لایک

کارشناس شرکت ناردیس

شرکت در دوره های آموزشی این موسسه با توجه به نیاز شغلی و مهارت های مورد نیاز شخص، بسیار مفید و آموزنده می باشد. تلاش مدرسان نیز در راستای جذب دانش آموختگان به کلاس و مطالب ارائه شده بسیار چشمگیر و بود. وجود کار عملی مطابق با دروس ارائه شده نیز در لمس مطالب کمک بسیاری نمود. با تشکر از زحمات شما

کارشناس شرکت ناردیس
4 مرداد 1395لایک

کارشناس شرکت ناردیس

حضور در دوره های کاربردی و خوب می تواند دیدگاه خوبی برای شما در محیط واقعی کار مرتبط ایجاد نماید. از ویژگی های بارز این دوره می توان به تسلط استاد به مطالب بیان شده، رعایت پیوستگی مطالب، برگزاری کارگاه آموزشی جذاب، نظم و ترتیب در شروع و پایان کلاس اشاره نمود.

بهاره جعفری
4 مرداد 1395لایک

بهاره جعفری

این دوره کاملا کاربردی و جذاب بود و مانند کلاس های دیگر خسته کننده نبود. شرکت در این دوره را به افرادی که در پروژه ها شرکت دارند توصیه می کنم.

دانشجوی دوره
4 مرداد 1395لایک

دانشجوی دوره

ی شک شرکت راهبران سیستم رستاک ، یکی از بی نظیرترین موسسات آموزشی در خصوص مدیریت پروژه است که یکی از دلایل موفقیت هایش ، تدریس خوب آقای مهندس واحدی بوده و هست. کلاس PMBOK یکی از بهترین کلاسهایی بوده که تاکنون گذرانده ام. نه تنها به خاطر خوش بیانی و نشاط مدرس، اصلا خسته کننده نبود بلکه فکر می کنم تمامی افرادی که با پروژه ها درگیر هستند باید در اینگونه کلاس حضور یابند. از صمیم قلب به آقای مهندس واحدی خسته نباشید عرض می کنم و موفقیت ایشان را از خداوند خواستارم. چرا که ایشان نقطه عطفی در دانش مدیریت پروژه در ایران پدید آوردند.

سیامک مجیدی
4 مرداد 1395لایک

سیامک مجیدی

کاربردی بودن از نکات برتر این دوره بود.

دامون میرهاشمی
4 مرداد 1395لایک

دامون میرهاشمی

ایجاد کار عملی، Work Shop، انجام کار به صورت تیمی و تهیه مدارک در یک فضای واقعی از نقاط قوت بود، همچنین سر زدن استاد به صورت میز به میز و رفع اشکال هم کاملا مفید بود. حضور در این دوره فرصتی را برای دوره کردن فرآیندهای مدیریت پروژه است و کمک شایانی در جا افتادن مطالب در ذهن می نماید.

علی موسوی
4 مرداد 1395لایک

علی موسوی

آموزش نکات به صورت عملی می باشد و بسیار موثر است به همین جهت به کلیه مدیران پروژه توصیه ی حضور در این کلاس ها را دارم.

مزدک اسفندیاری
4 مرداد 1395لایک

مزدک اسفندیاری

به تمامی دوستان عزیزم که دروه PMBOK را با استاد واحدی گذرانده اند توصیه می کنم که در این دوره به منظور انجام کار عملی نیز شرکت کنند.

الینا باقری
4 مرداد 1395لایک

الینا باقری

تمرین عملی رئوس PMBOK و تمرین کار گروهی بسیار عالی و لذت بخش بود. ضمن اینکه حضور دوباره در کلاس های مهندس واحدی و افتخار دیدار مجددشان، کلاس را دوچندان جذاب می کرد.

هادی مرادی
4 مرداد 1395لایک

هادی مرادی

تمرین گروهی و رفع اشکال با همفکری اعضای گروه و بیان نظرات متفاوت از نقاط قوت کلاس بود. به لحاظ تاثیر در زندگی اجتماعی و درک مفاهیم حتما در این کلاس ها شرکت فرمایید.

سینا سالاری
4 مرداد 1395لایک

سینا سالاری

به دلیل کاربردی بودن مطالب ارائه شده در دوره و انتخاب یک پروژه متناسب با شرایط کاری و شغلی، این دوره را به دیگران توصیه می کنم. در زمان آموزش دوره PMBOK و آمادگی آزمون PMP عموماٌ توجه دانشجویان معطوف به موفقیت در آزمون است و به نکات اجرایی و کاربردی کمتر توجه می کنند، ولی این دور با توجه به کاربردی و اجرایی بودن، این اشکال را برطرف می کند.

علیرضا اسکندر زاده
4 مرداد 1395لایک

علیرضا اسکندر زاده

بعد از اتمام دوره تئوری، دانشجو فکر می کند که همه چیز را متوجه شده اما غافل از اینکه تازه دوران آغاز ندانسته هاست. ولی این دوره کمک می کند تا آموزش ها در ذهن ثبت شود. از نقاط مثبت این دوره می توان، صمیمی بودن جو کلاس و امکان مطرح کردن سوال ها، گروهی بودن فعالیت های کلاس و منطبق بودن کارگاه با مطالب ارائه شده در دوره ی تئوری PMBOK نام برد. لذا به دوستانی که در دوره ی تئوری شرکت می کنند توصیه می کنم حتما در دوره کارگاه نیز شرکت کنند.

آرمان رئوفی
4 مرداد 1395لایک

آرمان رئوفی

با سلام خدمت همه ی دوستان و همکاران گرامی این دوره با حضور موثر و پر از انرژی جناب آقای مهندس واحدی، همچنین انجام فرآیندهای اصلی و کاربردی در پروژه های پیشنهادی خود شرکت کنندگان، می تواند برای کسانی که دوره PMBOK را گذرانده اند، بسیار مفید و تجربه ای ارزشمند و پر از چالش از اجرای آن داشته باشند.

هومن پورنبی
4 مرداد 1395لایک

هومن پورنبی

با توجه به اهمیت مباحث مدیریت پروژه به تمامی دوستانی که در صنعت مشعول به فعالیت می باشند، توصیه می کنم در این چنین سمینارهایی که باعث آشنایی و رشد مباحث مدیریتی در دوستان خواهد شد شرکت نمایند.

عبدالله کامران
4 مرداد 1395لایک

عبدالله کامران

از نقاط برتری این دوره خلاقیت، تسلط آقای مهندس واحدی و همچنین نحوه ی ارئه مطالب بود که بسیار تاثیر گذار بود.

محمد معمار
4 مرداد 1395لایک

محمد معمار

نحوه ی تدریس و شیوه ی انتقال مفاهیم بسیار نو بوده و با کلاس های معمول که باعث خستگی دانش پذیران می شود، متفاوت می باشد.

محمد رحیم زاده خوئی
4 مرداد 1395لایک

محمد رحیم زاده خوئی

حضور تمامی دوستانی که در زمینه مدیریت و برنامه ریزی پروژه ها فعالیت می نمایند، در دوره های یاد شده بسیار ضروری به نظر می رسد.

سارا اعظمی
4 مرداد 1395لایک

سارا اعظمی

از برتری های این شرکت نسبت به سایر موسسات به کار گیری ایده های نو و خلاقانه است که امیدوارم کیفیت خود را همواره با خلاقیت های خاص خود حفظ و گسترش دهید و از اینکه محیطی ایجاد کرده اید که با اطمینان خاطر نیازهای علمی دوستان برآورده می شود کمال تشکر را دارم.

سینا سالاری
4 مرداد 1395لایک

سینا سالاری

با توجه به تغییرات قابل توجه استاندارد 2012 نسیت به 2008، گذراندن این دوره برای افرادی که استاندارد 2008 را آموزش دیده اند و یا مدرک PMP دریافت نموده اند ضروری می باشد.

دانشجوی دوره
4 مرداد 1395لایک

دانشجوی دوره

تسلط استاد بر استاندارد و پاسخگویی بسیار مناسب به سئوالات، جامع بودن دوره به طوری که نیاز به هیچ گونه منبع مکملی نمی باشد و برخورد بسیار خوب همکاران آموزش شرکت از نقاط قوت شرکت رستاک نسبت به سایر موسسات می باشد و ضمن اینکه با توجه به تغییرات اساسی ورژن 2012 استاندارد PMBOK نسبت به ورژن قبلی، شرکت در این کلاس جهت آگاهی از این تغییرات بسیار الزامی می باشد.

مهدی خیری
4 مرداد 1395لایک

مهدی خیری

آموختن یک نیاز همیشگیست. به نظر من با برنامه های رستاک می توان نیازهای مرتبط با آموزش مباحث مدیریت پروژه را تا بخش زیادی ارضا نمود. ضمن اینکه از موارد برتری این شرکت می توان به استفاده از مدرسین با کیفیت و فضای آموزشی مناسب اشاره نمود.

ایرج هواسی
4 مرداد 1395لایک

ایرج هواسی

شرکت راهبران رستاک در ارائه مطالب به روز و ایده آل نسبت به سایر موسسات آموزشی برتر می باشد. و اساتید آن با علم روز آشنا و در انتقال مطالب به ساده ترین و رساترین وجه مسلط می باشند، به قول انیشتن، هیچ کس هیچ مطلبی را به سادگی نمی تواند توضیح دهد مگر بر آن احاطه ی کامل داشته باشد.

سید آرمان رئوفی
4 مرداد 1395لایک

سید آرمان رئوفی

برای ارتقای دانش مدیریت پروژه در ایران و آشنایی با دانش روز دنیا راههای مختلف و دشواری وجود دارد که بنده به تمام کسانی که در سازمان های پروژه محور و یا دوستانی که در زمینه مدیریت پروژه فعالند، توصیه می کنم که آسان ترین راه آن یعنی شرکت در دوره های آموزشی استاد محترم آقای واحدی را داشته باشند. برای ایشان آرزوی شادی، تندرستی و عاشق بودن را دارم.

الهام برخوردار
4 مرداد 1395لایک

الهام برخوردار

از نکات قوت این دوره می توان به تسلط اساتید ونحوه ی مناسب ارائه ی مطالب اشاره نمود. شرکت در دوره های موسسه رستاک تضمینی جهت قبولی در آزمون های بین المللی می باشد.

مسعود بهنود فرد
4 مرداد 1395لایک

مسعود بهنود فرد

این دوره با توجه به جدید بودن نوع مدرک SP در ایران، بسیار خوب و پربار برگزار شد و تخصص مدرس این دوره جناب آقای مهندس کتب زاده شایسته ی تقدیر و تشکر است.

آزاده خاطری
4 مرداد 1395لایک

آزاده خاطری

دوره SP به برنامه ریزان پروژه یک زبان مشترک، استاندارد و قابل ارجاع می دهد. همانطور که دانستن استانداردهای مهندسی برای سایر مهندسان الزامی است، دانستن SP نیز برای برنامه ریزان مورد نیاز است.

رضا فروزش فر
4 مرداد 1395لایک

رضا فروزش فر

آشنایی با استاندارد SP و بکارگیری مفاهیم آن به برنامه ریزان پروژه این امکان را می دهد تا خطاها و اشتباهات رایج در این دانش را به حداقل رسانده و به یک درک و فهم مشترک دست یابند. با تشکر از اساتید محترم که صبورانه پاسخگوی سوالات دوستان بودند.

آیدین غفارنژاد مهربانی
4 مرداد 1395لایک

آیدین غفارنژاد مهربانی

با سلام دوره مقدماتی PMBOK را در حضور استاد بزرگوار جناب مهندس واحدی بودیم . دوره مذکور توسط شرکت برنامه ریزی شده بود و علی رغم علاقه ای که به شرکت در دوره داشتم قبل از شروع کار ، از ثمر بخش بودن آن زیاد مطمئن نبودم . شاید باورش برای کسانی که تجربه مشابه را نداشته اند آسان نباشد که پس ار برگزاری این دوره ها ، زبان مشترک و استاندارد PMBOK ، زبان رسمی بیشتر ارتباطات سازمانی ما گردیده است و با توجه به تعریف صحیح و دقیق استاندارد که به زیبایی توسط استاد واحدی ارائه شده و آموزش داده می شود ، بسیاری از برداشت های سلیقه ای و یا سوء تفاهم در برداشت از مدارک پروژه کاهش یافته . همچنین در تعرف و تکوین پروژه های جدید ، مسیر مشخص و روشنی تصویر گردیده است که با درک درست ایجاد شده از اهمیت هر یک از مستندات ، قرار گیری نفرات در قالب پروژه ها با راحتی بیشتری امکان پذیر گردیده است . امیدوارم امکان شرکت در کلاس های پیشرفته تر این استاد را نیز داشته باشم .

امید قنبری
4 مرداد 1395لایک

امید قنبری

با سلام و احترام خدمت استاد گرامی مهندس واحدی عزیز چیزی که برای من در طول تدریس جنابعالی جالب بود،‌گذشته از تسلط بر ارائه مطالب که از تجربه فراوان شما حکایت دارد،‌ نوع برخورد شما با فراگیران بود که در حین احترام . مهربانی ،‌با اقتدار و بسیار جدی و محکم انجام شد. بعنوان مثال هنگام دریافت جریمه های دیرکرد با قاطعیت فراوان ولی با لبخند و احترام این کار را انجام میدادید.این بخش اول نظر من راجع به شما و اما بخش دوم آن اینکه واقعا فکر نمیکنم نحوه تدریس و عمق تسلط شما برمطالب مرتبط دوره( و البته بسیاری مسائل دیگر) نمونه ی دومی داشته باشد چون به نظر من شما تا انتهای کار را نه یکبار بلکه چند صدر بار طی نموده اید و از این بابت تسلط شما مثال زدنی است و البته این سخنان کسی است که در بیش از 60 دوره اموزشی مختلف و البته مرتبط در طول مدت 20 سال سابقه کاری شرکت نموده است که از این بابت شما سرامد هستید. توصیه من به شرکت کنندگان آتی در دوره های بعدی جنابعالی این است که : با توجه به اینکه 99% سوالاتی که برای دوستان شرکت کننده در طول برگزاری دوره پیش می آید ،‌سوالاتی است که شما بر اساس تجربه والایتان ،‌آنها را پیش بینی و برای آنها پاسخ دارید، به دوستان توصیه میکنم با پیشه گرفتن صبر،‌ و استفاده حد اکثر از زمان محدود کلاسها ،‌سوالات را به جلسات آخر موکول کنند که مطمئنم در طول دوره با آنها پاسخ داده خواهد شد چرا که شما با یک شخص و مدرس حرفه ای طرف هستید و ایشان به سوالاتی که برای شما پیش می آید آشنا و از قبل آنها را پیش بینی کرده اند. لذا دوباره تاکید میکنم در طرح سوالات،‌صبر پیشه فرمائید. در خاتمه امیدوارم جناب استاد مهندس واحدی این فرصت را برای ادامه دوستی و نگه داشتن ارتباط فی مابین به ما بدهند که از افتخار همراهی و دوستی با ایشان همچنان بهره مند باشیم هر چند میدانم برنامه فشر ده ای دارند. برای شما استاد گرامی آرزوی سربلندی و پیروزی و موفقیتهای بسیار دیگر ،‌در زندگی آرزو میکنم.

مجتبی محمدخان
4 مرداد 1395لایک

مجتبی محمدخان

ه نام یگانه هستی بخش آفریدگار بی همتا استاد گرامی جناب آقای واحدی دیز سلام ابتدا بر خود واجب دیدم که مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات بی دریغ جنابعالی در تربیت مفید و اثربخش شاگردانتان به حضور تقدیم بدارم و از خداون بزرگ موفقیت روزافزون و دلخوشی پایدار برایتان آرزو نمایم . وبعد اینکه : در طول بیست و هفت سالی که از عمرم گذشته است معلمین و اساتید بسیاریرا تجربه کرده ام ، مطمعناهمگی آنها در تربیت من نقشی از خود بر جای گذاشته اند ، اما خوب یا بد همه ی آنها را بهیاد نمی آورم مگر کسانی که دلسوزانه و عاشقانه رسالت خود را انجام داده اند و به جز آموزش مطالب علمی راه و روش چگونه زیستن را نیز به خوبی تدریس کرده اند ، بسیار خوشحال و خرسندم از اینکه بگویم شما هم به مانند این عزیزان جایگاهی ابدی در ذهن من ساخته اید و تا عمر دارم فراموشتان نخواهم کرد. مردانی چون شما که در این روزگار پر از نیرنگ و فریب و چاپلوسی و پولدوستی هنوز با عشق تدریس می کنند و واقعا خوب آموزش می دهند را باید ستود و قدر دانست . نمی خوام خیلی پرچونگی کنم ، توصیه ی خاصی هم برای خود شما ندارم جز اینکه خواهش می کنم که این رویکرد عاشقانه درس دادن رو هر روز بهتر از دیروز توی خودتون تقویت کنید و تا همیشه با همین شور و هیجان کار کنید تا شاگردانی که تربیت می کنید ایران قشنگ ما رو بسازند و بسازند و بسازند . . . برای دوستان دیگری که می خوان یه مدرس کم ایراد پیدا کنند هم توصیه می کنم که تجربه ما رو تکرار کنند و مطمئن باشند که آقای واحدی یکی از بهترین معلمین زندگی شما خواهد شد و مطالب رو خیلی خوب براتون تفهیم خواهد کرد . من فعلا فقط دوره 13 روزه ی استاد رو سپری کردم و قراره دو هفته ی دیگه یه آزمون انتخابی بین من و همکارام برگزار بکنند تا بهترین های ما رو برای ادامه ی راه و گرفتن مدرک انتخاب کنند . امید که من هم جزء بهترین ها باشم و دوباره فرصت شاگردی ایشون رو به دست بیارم

مهدی سید حسینی
4 مرداد 1395لایک

مهدی سید حسینی

دوره ای که علاوه بر آموزش و توضیح جزئیات مدیریت پروژه به جمع بندی اطلاعات گذشته کمک شایان توجهی می نماید.

الناز سید ایمانی
4 مرداد 1395لایک

الناز سید ایمانی

به نظر می رسد برای فهم عمیق تر مطالب PMBOK شرکت در دوره آمادگی آزمون حتی اگر قصد شرکت در امتحان PMP را نداشته باشیم نیز ضروری است.

علی کاشانی
4 مرداد 1395لایک

علی کاشانی

به منظور دریافت آگاهی مناسب و البته متناسب با انتظار خود از عنوان های مختلف (در حیطه آموزشی موسسه) حتما از موسسه رستاک و آقای مهندس واحدی کمک بخواهید.

دانشجوی دوره
4 مرداد 1395لایک

دانشجوی دوره

مطالب کتاب PMBOK و همچنین نکات آزمون PMP به خوبی بسته بندی شده است و ارئه می گردد که این امر به فراگیری مطالب کمک شایانی می کند.

دامون میرهاشمی
4 مرداد 1395لایک

دامون میرهاشمی

دوره واقعا مفید بود، عشق وعلاقه مهندس واحدی به تدریس ستودنیست، از نقاط قوت دوره می توان به جزوات آموزشی کامل، گویا و روش تدریس خوب اشاره نمود. به دوستان و همکاران توصیه می کنم حتما در صورت علاقه مندی به PMBOK در این کلاس ها شرکت کنند، فقط باید با برنامه ریزی مناسب حضورشان در زمانی باشد که آرامش روحی و همچنین وقت آزاد جهت همراهی با کلاس و انجام تمرینات را داشته باشند.

ناصر براتی
4 مرداد 1395لایک

ناصر براتی

حضور در دوره مدیریت پروژه، صرفا توانمندی در موضوع تخصصی دانش مدیریت پروژه نیست و شرکت کنندگان در این دوره با مفاهیم کلیدی مدیریت و الگوهای مختلف توسعه سازمانی آشنا شده و در بکارگیری این الگوها در مدیریت اثر بخش تر سازمان های متبوع خود تمایل و رغبت خواهند داشت.

مهدی آقالو
4 مرداد 1395لایک

مهدی آقالو

جدا از اینکه برای بدست آوردن سطح علمی و کاربردی قابل استفاده می باشد برای زندگی عمومی نیز بسیار موثر و کاربردی می باشد که قابل استفاده برای عموم می باشد.

فواد فروزانفر
4 مرداد 1395لایک

فواد فروزانفر

برای هر هدفی یک نقطه شروع است. این کلاس شروع خوبی برای اهداف مدیریت پروژه می‌باشد.

محمد رضا بیرجندی
4 مرداد 1395لایک

محمد رضا بیرجندی

نحوه درست اداره کلاس و تسلط استاد بر مطالب موجب می شود که علی رغم حجم بالای مطالب، این دوره مفید واقع گردد و با اشتیاق تا آخر دوره در جلسات حضور پیدا نماییم.

مهدی ذاکر حسین
4 مرداد 1395لایک

مهدی ذاکر حسین

تسلط کامل استاد واحدی، توجه و پافشاری ایشان به فهم درست مطالب (و نه حفظ آنها) کمک بسیار زیادیست به کسانی که می خواهند PMBOK را درک کنند و در کار خود استفاده نمایند

امین جعفری
4 مرداد 1395لایک

امین جعفری

با سلام مطالب و نکاتی که در این دوره آموختم نه تنها در اجرای پروژه ها کاربردی بوده بلکه در زندگی روزمره و تعاملات اجتماعی نیز بسیار سودمند می باشد. از وجدان کاری، حساسیت و وسواس جناب آقای مهندس واحدی در انتقال آموزه های مفید ایشان سپاسگزارم.

حامد حبیبی
4 مرداد 1395لایک

حامد حبیبی

با توجه به توانمندی و تسلط جناب آقای واحدی بر مطالب ارائه شده و همچنین کاربردی بودن می تواند در اجرای پروژه ها بسیار موثر و کارآمد باشد. و همچنین می تواند رویه ها و فرآیندهایی که شاید در طول پروژه با توجه به تجربه بدست می آید، را در این دوره آنرا کسب کرد.

رضا محی الدین راد
4 مرداد 1395لایک

رضا محی الدین راد

بصورت خلاصه این دوره یکی از بهترین دورهای آموزشی بوده که بنده در طول عمر خود طی کردم و عملکرد استاد در این دوره در ظاهر ساده ولی در باطن بسیار دقیق، حرفه ای و نمونه بود. همانطور که قبلا شنیده بودم این دوره بهترین دوره PMBOK است که در ایران برگزار می گردد. در پایان از زحمات استاد محترم دوره بسیار سپاسگزاری می گردد.

نوشین رضایی
4 مرداد 1395لایک

نوشین رضایی

بهترین دوره ای بود که تاکنون در آن شرکت کرده بودم مطالب بسیار جذاب و ارائه آنها عالی بود. شرکت در این دوره برای تمام سطوح فعال در پروژه از بخش مالی و تامین تجهیزات تا کارشناس فنی، مدیران میانی و ارشد توصیه می گردد. آشنایی با مفاهیم این استاندارد در سطح سازمان ها و شرکت ها به تسهیل امور جاری پروژه ها کمک خواهد نمود.

سیامک مجیدی
4 مرداد 1395لایک

سیامک مجیدی

به کلیه افراد درگیر در پروژه ها خصوصا مدیران ارشدو مدیران پروژه حضور در دوره های رستاک توصیه می شود.

کارشناس شرکت ناردیس
4 مرداد 1395لایک

کارشناس شرکت ناردیس

علیرغم عدم علاقه ی مهندسان به شرکت در کلاس های مدیریتی (با مباحث خسته کننده) شرکت در این کلاس ها بسیار اثر بخش و کارا می‌باشد. ضمن اینکه نظم کلاس، نوآوری در برگزاری کلاس ها و توانایی مدرسان برای ارائه مطلب بسیار عالی بود.

دانشجوی دوره
4 مرداد 1395لایک

دانشجوی دوره

به نظر من شرکت در این دوره دید افراد را در حوزه فعالیت خود حرفه ای تر می سازد و تاثیر به سزایی در شکستن ساختارهای نادرست ذهنی گذشته و تعصبات دارد. از نقاط قوت این دوره جزوات و اسلایدهای بسیار پر باری است که و با ظرافت و جذاب طراحی شده اند، ضمن اینکه مدرس محترم علاوه بر تسلط به موضوع دوره، روش بسیار کارآمدی را پیش می برند.

امین جعفری
4 مرداد 1395لایک

امین جعفری

دوره فوق العاده سودمند و کاربردی بود که داوطلبان را از سردرگمی و پراکندگی منابع نجات می دهد. قطعا پیروی از دستورالعمل های جناب آقای مهندس واحدی و استفاده از جزوات و تمرینات ایشان کلید موفقیت در آزمون PMP خواهد بود. تسلط اساتید و به روز بودن مطالب، از عوامل برتری شرکت رستاک نسبت به سایر موسسات آموزشی می باشد.

علی کشفی
4 مرداد 1395لایک

علی کشفی

حضور در دوره آموزشی آمادگی آزمونPMP فرصت بسیار مناسبی برای افزایش سطح دانش مدیریت پروژه، آشنایی با نحوه ارائه سوالات و برگزاری آزمون بود. برگزاری یک دوره پویا و روش تدریس جذاب و موثر جناب آقای مهندس واحدی به همراه استفاده از ابزارها و تجهیزات بسیار مناسب کمک آموزشی و ارائه نکات مهم برای شرکت در آزمون توسط ایشان، از دلایل اصلی موفقیت اینجانب در امتحان PMP بوده است. امیدوارم مجدداً فرصت این را داشته باشم تا در دیگر دوره های آموزشی ایشان شرکت نمایم.

آرش حسینچی
4 مرداد 1395لایک

آرش حسینچی

احتراما وظیفه ی خود می دانم که مراتب تقدیر و سپاس صمیمانه خود را از زحمات بی دریغ شما ابراز دارم و در جهت بهبود مستمر و اثر بخش دوره آموزشی به کلیه عزیزان شرکت کننده در دوره آمادگی آزمون PMP اکیداََ توصیه می نمایم، جهت بهره مندی از تجربیات، دانش فراوان و روش تدریس منحصر بفرد شما سرور گرامی، مطالعه مفید و موثر مرجع اصلی (کتاب PMBOK ) قبل از شرکت در دوره آمادگی آزمون، الزامی است و سطح اثر بخشی و کارایی دوره را به شدت افزایش می دهد. آنچه که موجب برتری شرکت رستاک نسبت به سایر رقبایش گردیده است، وجود اساتید برجسته ای همچون مهندس واحدی عزیز می باشد که به حق برازنده ی نام استادی است و با تسلط وافر نسبت به محتوای دوره آموزشی، بیان شیوا و روش جذاب در ارائه ی متون، آنچنان جذابیتی به دوره آموزشی بخشیده اند که علی رغم سنگینی و حجم کثیر محتوای آموزشی، گذراندن 8 ساعت مستمر تدریس و حضور در کلاس، به سرعت هر چه تمام تر سپری می گردد.

کمال ساجدیان فرد
4 مرداد 1395لایک

کمال ساجدیان فرد

به جرات می تونم بگم با برنامه ترین و با هدفترین دوره ای بود که گذراندم.جزوه ها که بسیار استادانه طراحی شده و مرحله به مرحله که مطالعه می کنی خلاصه تر شده است. طوریکه هیچگونه نیازی به کار اضافه و خلاصه کردن و تهیه جزوه سفارشی شخصی که معمولا برای امتحان انجام می دهیم،نیست.

آزمون ها بسیار حرفه ای طراحی شده و دقیقا سخت تر شدن سطوح آن بتدریج احساس می شود. برای بنده که این آزمونها بسیار مفید بود چون اولا بدلیل تشابه ،در امتحان اصلی استرس نداشتم ضمنا از نظر عادت کردن به زمان محدود نیز بسیار عالی بود.آقای واحدی عزیزهم که نیاز به تعریف ندارند. ‏و خداوکیلی برای کسیکه پابه پای توصیه هاش جلو می روند و گوش فراگیر دارند واقعا هیچ نقطه ی مبهمی نمی ماند.

ضمنا زحمات سرکارخانم گودرزی نیز در اطلاع رسانی بموقع و پیگیری ها برای عضو شدن وثبت نام برای امتحان بدون هیچگونه اتلاف زمان قابل تقدیر بود. بنده برای کامل تر شدن پک این دوره پیشنهاد می دهم یک دفترچه کوچک واژه نامه برای اصطلاحات فنی پروژه ای به مجموعه اضافه گردد بنده تنها کاری بود که خودم انجام دادم. با تشکر فراوان و به امید دیدار مجدد.

امید نجارباشی
4 مرداد 1395لایک

امید نجارباشی

با سپاس فراوان بابت زحمات دلسوزانه و بی‌دریغ شما در آموزش و راه‌بری هنرآموزان مدیریت پروژه، افتخار دارم به اطلاع آن بزرگوار و همکارانتان برسانم، اینجانب در آزمون PMP به تاریخ 31 مارچ 2014 در شهر دبی، موفق شدم.
این موفقیت را بیش از خود به شما تبریک می‌گویم که در تمام لحظات مطالعه جزوات و آمادگی برای این آزمون لحظه‌ای تصویر شما و نصایحتان و هشدارهای علمی و … از خاطرم دور نبود.
در خاتمه می‌خواستم به عنوان ثبت درس آموخته‌های این پروژه، چند نکته را که شما فرموده بودید، مجددا تاکید کنم، باشد تاکید مضاعف آن سبب موفقیت بیشتر همراهان شود:
1- امتحان به هیچ وجه آسان نبود، نفس گیر و طاقت فرسا بود. از سوال 100 به بعد میزان تمرکز به نصف و از 150 به بعد شاید به 1/0 تقلیل می‌یابد. حال آنکه بعضی از سوالات کوتاه، حفظی و نسبتا آسان از سوال 150 به بعد هستند. پس نظریه 2-pass که مورد سفارش شما بود جواب می‌داد که من متاسفانه غفلت کردم و کل آزمون را در یک گذر طی کردم.
2- سوالات tricky، ایهامی (بین دو حوزه دانش یا دو گروه فرایندی) بیش از حد انتظار بود. سوالاتی وجود داشت که ظاهرا همه جواب‌ها درست ویا همه جواب‌ها غلط بودند. یا سه گزینه به هیچ وجه درست به نظر نمی‌آمد و چاره‌ای جز انتخاب گزینه چهارم که لحنی مضحک داشت نبود: (مثلا “در این وضعیت مدیر پروژه کاری نمی‌تواند بکند”، یا “این کار خارج از مسئولیت‌های مدیر پروژه است”)
3- تست‌های آزمایشی! تست‌های آزمایشی! تست‌های آزمایشی! حداقل 3 بار و تا 10 بار هم ملامت شده نیست. یکی از اشباهات من این بود که به خاطر ضیق وقت و مشکلات کاری-خانوادگی (البته که دارم بهانه می‌آورم) قبل از امتحان هیچ تست آزمایشی غیر از آن‌هایی که در دوره نزد شما زده بودیم، نزدم. و شاید به همین خاطر دو نتیجه بد گرفتم: یکی این که نتیجه حوزه های دانش بالانس نبود و دیگر این که فقط یک proficient داشتم، آن هم M&C.

امین جعفری
4 مرداد 1395لایک

امین جعفری

نکته متمایزکننده رستاک از سایر موسسات آموزشی، وجدان کاری، دلسوزی ، عِرق، حساسیت و احساس مسئولیت  تیم این مجموعه در قبال شاگردان و همچنین بروز و مُدرن بودن مطالب آموزشی ارائه شده است .

از نظر حقیر تعداد این قبیل موسسات در حال حاضر در شهر تهران تک رقمی است که چشم انداز روشنی از آینده حرفه ای مجموعه رستاک به تصویر می کشد. امیدوارم سایر موسسات آموزشی نیز به عنوان الگو، خط مشی و روال مجموعه موفق شما را در پیش بگیرند. چنانچه قابل بدانید باعث افتخار خواهد بود که مشتری سایر خدمات آمورشی شما باقی بمانم. توفیق روز افزون شما و مجموعه رستاک را از خداوند منان خواستارم.

علی جعفری
4 مرداد 1395لایک

علی جعفری

اينجانب تنها در دوره آمادگي آزمون مديريت پروژه موسسه رستاك شركت نموده و بدون شك موفقيت خود در آزمون پي ام پي را شركت در اين دوره مي دانم. جناب آقاي مهندس واحدي- مدرس دوره- بسيار مسلط بر محتواي دوره بوده و به شكل بسيار موثري دوره را تدريس مي نمايند. همچنين مطالب در اختيار گذاشته شده بسيار جامع و مناسب بوده است.

لذا جهت موفقيت در آزمون پي ام پي شركت در دوره هاي آقاي مهندس واحدي را جدا توصيه مي نمايم.

سعید شفیعی
4 مرداد 1395لایک

سعید شفیعی

صبر و حوصله مربیان در خصوص پاسخگویی و نیروی جوان تیم حاضر از نقاط قوت این دوره بود.

به عنوان یک تجربه عملی پیشنهاد می شود تمامی افراد درگیر در پروژه در این دوره شرکت نمایند

محمد حسن امینی
4 مرداد 1395لایک

محمد حسن امینی

مطلوببیت ارائه و جذابیت در نوآوری آموزشی از موارد قابل توجه این دوره می باشد.

بسیار جالب بود. برای تقویت دید عینی و کار تیمی بسیار تاثیر گذار است.

بابک دارابی
4 مرداد 1395لایک

بابک دارابی

ارتباط دوستانه جناب آقای مهندس واحدی و همکاران و نیز انتقال مطالب به صورت ساده و تاثیر گذار به بهمراه کارگاه عملی جهت بهره برداری بهتر صورت گرفت. که از نقاط قوت دوره بود.

مزایایی دوره:

1- استفاده بهینه از امکانات پروژه شامل: محدودیت ها، بودجه، زمان، نیروی انسانی و ..

2- استفاده از نیروهای توانمند در پروژه ها و مسئولیت پذیری افراد در مقابل وظایف محوله

3- دانستن شرح وظیفه مدیر پروژه و نقش آن در راهبری گروه بمنظوررسیدن به اهداف پروژه

دانشجوی دوره
4 مرداد 1395لایک

دانشجوی دوره

یکی از موارد برتری این دوره با سایر دوره هایی که بنده قبلا در شرکت ملی نفت گذرانده ام، متفاوت بودن و جذابیت دوره بود. همچنین بنده قبلا با توجه به رشته ی تحصیلی که مهندسی صنایع بود، دروس مرتبط با کنترل پروژه را گذرانده بودم و تفاوت این کارگاه با پروژه های درسی مرتبط این است که در این کارگاه به طور عملی با ضعف ها، مشکلات و موانع پیش روی یک فرایند مدیریت پروژه در مقیاس واقعی روبرو شده و سبب کسب تجربه می گردد.

دانشجوی دوره
4 مرداد 1395لایک

دانشجوی دوره

برگزاری کارگاه هایی از این دست در تعمق دانش عملی مدیریت پروژه موثرتر خواهد بود و صرف دانش تئوری راهگشای حل معضلات پروژه های واقعی نخواهد بود. ایجاد بستر فرهنگ کاری و عملی در رابطه با مدیریت پروژه با این نوع دوره ها سریعتر ایجاد خواهند شد.

حامد تاجیک
4 مرداد 1395لایک

حامد تاجیک

Practical و جذاب بودن نحوه برگزاری دوره و پرهیز از مطالب تئوری صرف از نقاط قوت دوره بود. با توجه به اینکه این دوره به صورتی نوین و در قالب یک پروژه عملی برگزار می شود، لذا شرکت در دوره به کلیه مدیران، کارشناسان ارشد و کارشناسان پروژه توصیه می شود.

محمد جواد قلی پور
4 مرداد 1395لایک

محمد جواد قلی پور

دوره ای که طی شد بسیار خلاقانه بود و امیدوارم شاهد ادامه این چنین دوره هایی باشیم

اگر قرار باشد یک دوره آموزشی اثر گذار باشد، این دوره بسیار مفید است و اکیدا توصیه می کنم. خصوصا مدیران جوان آینده دار باید در این دوره شرکت نمایند.

عبدالکریم اسد پور
4 مرداد 1395لایک

عبدالکریم اسد پور

این دوره بسیار خوب بود و در ارتقا سطح علمی اینجانب تاثیر فراوان داشت.
روش ارائه دوره بسیار مناسب و با نظم بود، که از روش های نوین آموزشی استفاده شده بود.

سارا مشکی زاده
4 مرداد 1395لایک

سارا مشکی زاده

خیلی جالب بود و لذت بردم. با توجه به اینکه اولین دوره ای بود که در زمینه مدیریت پروژه می گذراندم و کار اصلی این جانب کنترل پروژه می باشد، بسیار مفید بود.

 

عبدالمجید اسفندیار پور
4 مرداد 1395لایک

عبدالمجید اسفندیار پور

دوره برگزار شده مراحل اجرایی یک پروژه را به شکل قابل درک و قابل ثبت در حافظه به نحوه ای بسیار زیبا و شاداب ارائه می دهد و محیطی دوستانه و صمیمی را بین اعضای گروه و همچنین مدرسین بوجود می آورد.

ابراهیم ظاهری عبده وند
4 مرداد 1395لایک

ابراهیم ظاهری عبده وند

جدیت، هماهنگی، برنامه ریزی خوب در حین انجام آموزش، بیان خوب (انتقال مطالب) و برخورد خوب از موارد برتری شرکت راهبران سیستم رستاک می باشد، که توصیه می گردد در دوره های آموزشی این مجموعه شرکت نمایید.

 

سیامک عباسی شهنی
4 مرداد 1395لایک

سیامک عباسی شهنی

با توجه به همجان و ارائه ملموس مطالب مدیریت پروژه، شرکت در این دوره را به کلیه همکاران و اول به مدیران و کارشناسان برنامه ریزی شرکت ها توصیه می کنم.

امید نظری
4 مرداد 1395لایک

امید نظری

استفاده از کارگاه آموزشی و آموزش گام به گام، نحوه اجرا و تکمیل پروژه، از برتری های آشکار نوآوری ارائه شده این دوره نسبت به سایر دوره ها است
در کل بسیار مفید می باشد، توصیه می شود که شرکت نمایید.

 

محمد حسن خجسته فر
4 مرداد 1395لایک

محمد حسن خجسته فر

با توجه به اینکه دوره کاملا کاربردی/کارگاهی است مفاهیم تئوری مدیریت پروژه نمود بیشتری خواهد داشت

علیرضا مروجی هاشمی
4 مرداد 1395لایک

علیرضا مروجی هاشمی

شرکت راهبران سیستم رستاک، مفاهیم مدیریت پروژه را به نحو احسنت به مخاطبین خود منتقل می کند.

محمد کاظم باطنی
4 مرداد 1395لایک

محمد کاظم باطنی

با توجه به این دوره که احتیاج به برنامه ریزی دقیق برای اجرای پروژه در گرفته شده است، می توان گفت که مفهوم اجرای یک پروژه را از ابتدا تا انتهای دوره آموزش می بینید.
بطور کل دوره جالب و آموزنده بود، نظم، برنامه ریزی دقیق و اجرای خوب آن از نقاط قوت این دوره می باشد
لذا توصیه می گردد که در این دوره شرکت نمایید.

یوسف خزائی
4 مرداد 1395لایک

یوسف خزائی

حضور در دوره های مدیریت پروژه، انجام یک کار تیمی، و آشنایی با مفاهیم مدیریت پروژه برای کارشناسان و مدیران پروژه لازم است و درک خوبی به آنها می دهد.

بروشورها و مطالب آموزشی از نوع آوری خوبی برخوردار بود خصوصا تک برگ رنگی که تمام فرآیندهای مدیریت پروژه را به صورت خوب و جامع ارائه می کند.

امیر منصور حق وردی
4 مرداد 1395لایک

امیر منصور حق وردی

برای نگرش کامل مدیر پروژه و همچنین کارشناسان پروژه حضور در دوره های PMP، آزمون PMP و همین طور کارگاه PMigloo ضروری است و باعث دید خوب و کاملی از پروژه و نحوه تعامل واحدهای گوناگون با مدیر پروژه خواهد شد.

محمد حسن موحدی
4 مرداد 1395لایک

محمد حسن موحدی

با عنایت به اینکه تمام مراحل پروژه شبیه سازی شده بود، تمام مفاهیم اجرای یک پروژه توسط شرکت کنندگان به خوبی تجربه شد.

می توان مدعی شد یک دوره منحصر به فرد و متفاوت بود.

آموخته های کارآموزان شامل : کارتیمی، رعایت برنامه ریزی، استفاده از نظر کارشناسان (مشاوره) و همفکری و همکاری بود.

محمد علی سها
4 مرداد 1395لایک

محمد علی سها

علم مدیریت پروژه جهت شرکت هایی که نقش کارفرما را دارند برای مدیران ارشد و مدیران میانی حیاتی می باشد و پس از 12 سال کار توصیه می‌کنم یکی از مهمترین دوره هایی که شرکت در آن الزامی می باشد این دوره است.

 

علی سلمانی پور
4 مرداد 1395لایک

علی سلمانی پور

ارائه مطالب علمی و فنی به زبان بازی و شاد و استفاده از مدل جدید آموزشی بارش افکار از نقاط قوت قابل توجه دوره بود.
استفاده بهینه از زمان در تفسیر موضوعات و درس و استفاده از شیوه های نوین آموزشی راه های انتخاب را کم می کند، لذا انتخاب یک موسسه شاید وقت شما را بگیرد، ولی اثر بخشی دوره ها را برای شما بالا می برد.

عبدالمجید محمدی
4 مرداد 1395لایک

عبدالمجید محمدی

آنچه که این دوره را متاثر می سازد، مشکل واقعیت ها موجود در ادارات هست و عدم باور به اینگونه برنامه ریزی های علمی، بهتر است ابتدا شرکت به این باور برسد که مدیران ارشد به درک واقعی از علمی بودن کارها ببرندتا زیر مجموعه آنها که ما باشیم هم ترغیب شویم و هم بتوانیم آموخته ها را در عمل بکارببریم.

دانشجوی دوره
4 مرداد 1395لایک

دانشجوی دوره

دوره آموزشی بسیار عالی با تدریس مهندس واحدی و مهندس کتب زاده بود. بسیاری از ایرادات عملی کار در حین اجرای پروژه مشخص می گردید که در واقعیت به دلیل اینکه زمان و حجم کار بالاست این دقت در پروزه ایجاد نمی گردد.

دوره تمامی نقاط قوت یک تیم خوب را آموزش می داد و هر گروهی می توانست خود را ارزیابی کند.

محسن سلیمانی فر
4 مرداد 1395لایک

محسن سلیمانی فر

جذابیت دوره را دوست داشتم و اگرچه در زمان و حین اجرای کار خسته شدیم، اما پس از پایان کار و توفیق نسبی در انجام آن بسیار خوب بود، توصیه می کنم حتما شرکت کنید.
ضمناً روش های فائق آمدن بر تغییر در شرایط را یاد می گیرید.

محمد کاظم اسدی
4 مرداد 1395لایک

محمد کاظم اسدی

یک دوره عملی خوب و کم نظیر که من قبلا مشابه اش را ندیده بودم و به صورت شبیه سازی یک پروژه واقعی امکان فرا گرفتن مفاهیم PMBOK را فراهم می آورد.
باعث تقویت مهارت کار تیمی و همکاری با جمع، لمس کردن استرس های پروژه، توجه به زمانبندی و بودجه بندی و در نظر داشتن کیفیت در طول پروژه را مرور می کند.

رضا پور مجیدی
4 مرداد 1395لایک

رضا پور مجیدی

کلا مطالب PMBOK هم به جهت مفهوم و هم بدلیل زبان آن که انگلیسی می باشد، آموزشش دشوار می باشد، ولی بیان آقای واحدی بسیار مناسب بود و کمک بسیاری کرد.

حسین شاهی
4 مرداد 1395لایک

حسین شاهی

به نظر من بی نظیر بود و قابل مقایسه با دیگر موسسات نمی باشد.
توصیه می کنم که اگر قرار است در دوره های PMI شرکت کنید حتما از کلاس های آقای مهندس واحدی بدلیل اشراف کامل به موضوعات مطروحه کمال بهره را ببرید، که به نظر من کم نظیر است.

 

کیارش یزدان فر
4 مرداد 1395لایک

کیارش یزدان فر

واقعا احساس شد که فهمیدن و درک مطالب برای استاد اهیمت دارد و با لذت هر چه تمام تر می توان از محتویات این دوره استفاده کرد.

 

اشرف الهامی
4 مرداد 1395لایک

اشرف الهامی

شاید به نظر برسد با توجه به گسترده بودن حوزه های دانش و اطلاعات در این عصر، جهت ارتقا سطح دانش و فضل، تحصیلات کلی دانشگاهی کفایت رقابت دنیای کاری امروز رانداشته باشد. بهتر است با دیدن دوره های تخصصی مرتبط با شغل خود، نسبت به بروز رسانی دانش خود و ارتقاء سطح شغلی خود و موفقیت در شغل احترام نماییم.

فرزاد درویش
4 مرداد 1395لایک

فرزاد درویش

با توجه به نحوه تدریس جناب آقای واحدی به تمامی کارشناسان و مدیران پروژه در کشور توصیه می گردد که در کلاس های تعالی مدیریت پروژه (و یا هر کلاس مرتبط با مدیریت پروژه) شرکت نمایند که نه برای فقط قبولی در آزمون PMP بلکه برای ارتقای عملکرد و اثر بخشی پروژه های در اختیار. لذا پیشنهاد می گردد جناب آقای واحدی را به عنوان یک استاد مدیریت پروژه نگاه نکرده بلکه یک استاد مسلم مدیریت زندگی هستند.

محمد علی سها
4 مرداد 1395لایک

محمد علی سها

بی تردیدموفقیت در کسب مدرک مدیریت پروژه حرفه ای بدون آموزشهای موثر جناب آقای مهندس واحدی امکان پذیر نمیگردید. ایشان با تکنیکی هنرمندانه مباحث استاندارد را با ترتیبی خاص و با استفاده از ابزارهای مختلف طوری در کنار یکدیگر قرار داده اندکه جدای از مبحث آزمون آن موضوعات را با استفاده از فن بیان موثر به مباحثی شیرین و جذاب تبدیل نموده و اشتیاق یادگیری را در شخص ایجاد میکند و در طی مدت زمانی کاملا برنامه ریزی شده شما را به آمادگی لازم میرساند. باز هم از جناب آقای مهندس واحدی و گروه رستاک کمال تشکر و قدردانی را دارم.

زینب حسن زاده
4 مرداد 1395لایک

زینب حسن زاده

دوره PMBOK برای من بسیار یاد گیری به همراه داشت به خاطر استاد توانمند و بی نظیری  که در این دوره با شوق و انرژی فراوان به ما آموخت آنچه را که می بایست می آموختیم.

 

کیارنگ تهرانچی
4 مرداد 1395لایک

کیارنگ تهرانچی

علم وفن مدیریت واژه ایی است که افراد بیشماری ادعای آگاهی و تسلط بر آن را دارند، و نیک می دانیم ، ع