مشکورمنش

با سلام خدمت استاد گرامي آقاي مهندس واحدي
اينجانب موارد زير را بطور خلاصه و شفاف بيان مينمايم.
1- بنده در دوره هاي مختلف عمومي جهت تدريس شركت نموده بودم. در اينجا اظهار مينمايم كه كساني قصد جدي براي قبولي دارند بايد بطور خصوصي در كلاس شركت نموده و تيمي با دوستان بحث كرده و درس بخوانند.
2-به نظر بنده تلفيق آموزش اوليه و دوره آموزشي بسيار ايده آل ميباشد و نبود هر يك تضمين قبولي نخواهد داشت.
3-به نظر بنده دوره آموزش اوليه را ميتوان كمي كاهش داد و به زمان دوره آمادگي افزود.
4- من عوامل قبولي خودم را به دلايل ذيل تقسيم نموده ام.
الف) 15 درصد به دليل مطالعات حين دوره
ب) 30 درصد حضور مستمر در دوره آمادگي آزمون و تمركز بر نحوه تست زني كه شما ياد ميداديد( متاسفانه به علت كمي وقت اين قسمت مهم ناقص انجام شد) ولي تكنيكي كه شما تست ميزديد فوق العاده بود و اموزنده.
ج)30 درصد درس خواندن تيمي گروه ما ( مشكورمنش – نبي زاده-محرابي- الياسي) و از همه مهمتر و مهمتر و مهمتر و…. زدن تستهاي ريتا و آزمونهای آزمایشی شما در 3 مرحله كه واقعا ما را با شرايط سخت امتحان آشنا كرد.
د) 25 درصد اراده و خواست قلبي براي امتحان دادن و قبول شدن و نه صرفا حضور در دوره و
ه) اينكه بلافاصه امتحان داديم

پيشنهاد: به نظر بنده شما بهتر مي بود براي كساني كه مايوس هستند يا ترس از امتحان دارند با روش تشويق و اميد دادن دوستان را در مسير مهيا نمائيد. در بعضي مواقع شما ما را بطور جدي از امتحان ميترسانديد. مورد ديگر به نظر بنده كساني كه تست شما را ميزنند خوب است اگر هم شده 2 ساعت بصورت رايگان شخص شما حضور داشته باشد تا رفع اشكال گردد. بند شرط مالي ممكن است دوستان را صرفا به زدن تست شما قانع نمايد.
در انتها ضمن تشكر از شما به خاطر دروه بسيار عالي و آموزش بسبار مفيد شما و ارائه تستهاي شبيه امتحان اميدوارم ما را از دوره هاي تكميلي براي امتحان حوزه هاي ديگر دانش مديريت مطلع نمائيد. در ضمن از آقاي دكتر خسرو شاهي جهت تدارك دوره و تشويق دوستان بسيار تشكر مينمايم اميد است كه فرصتي يابم كه جبران زحمات ايشان نمايم.
با تشكر هميشه دوست شما

مشکورمنشمدرس: علی واحدی دیزشرکت: ایمیلتهران - ایران-1389-03-20