محمد احمدی

در طی تمام مدت تحصیل و دوره های آموزشی آزاد و ضمن خدمت خودم، دوره PMBOK و آمادگی آزمون PMP بهترین دوره ای بود که تاکنون گذرانده بودم و به همین دلیل گذراندن این دوره را به همه افراد که مفاهیم آن را برای خودشان مفید می‌دانند، توصیه می‌کنم. برای این صحبت دلایل زیادی را می‌توانم بگویم که اهم آنها به شرح زیر است:

–  مفاهیم این دوره برای تمام فعالیت‌های کاری و حتی زندگی بسیار مفید است.

–  دوره بسیار کاملی طراحی شده است.

–  استاد واقعاً به مطالب تسلط دارند و به نحوی بیان میکنند که ساده و قابل فهم است.

–  استاد با افراد روابط دوستانه و صمیمانه‌ای را توأم با احترام متقابل ایجاد کردند که واقعاً به یادگیری و راحت بودن افراد کمک بسیار زیادی کرد.

–  برای تمام زمان‌های دوره آموزشی برنامه‌ریزی وجود دارد به طوری که اگر طبق برنامه ارائه شده توسط استاد پیش بروید بدون مشکل در آزمون پذیرفته خواهید شد.

–  مطالب بیان شده جامع و کامل است و نیاز به هیچ جزوه اضافه ای نیست و جزوات و تستهایی که استاد معرفی می‌کنند، کامل و جامع است و بنده به شخصه در هیچ کدام از سوال‌ها مطلبی ندیدم که تدریس و تکرار نشده بود.

–  آزمون‌های فصل به فصل و آزمون‌های جامع واقعاً به لحاظ نوع، تنوع و همچنین میزان دشواری سوالات به گونه ای طراحی شده است که شما را کاملاً برای آزمون اصلی آماده می‌کند. به نظر من حتی سوالات آزمون از سؤالات استاد بعضاً ساده‌تر بودند.

–  میزان مشارکت فعال افراد در جلسات درس و تست واقعاً خوب و مفید است.

–  میزان پاسخگویی استاد به سوالات حتی در ساعات و روزهایی غیر از تشکیل کلاس نیز بسیار عالی است و هیچ سؤالی برای شما باقی نخواهد ماند.

–  تمام مفاهیم مورد نیاز برای مدیریت پروژه را، به سادگی هر چه تمام‌تر و به صورت جامع خواهید آموخت.

در انتها باز هم لازم است که از شما استاد گرامی تشکر کنم که بدون اغراق بهترین دوره آموزشی و همچنین بهترین استادی هستید که بنده به شخصه تا حالا داشتم.

محمد احمدیمدرس: علی واحدی