سعید رضایی

استاد گرامي جناب آقاي مهندس واحدي:
با سلام
بنده  مي خواستم ظرف چند روز اخير چند خطي خدمت شما بنويسم متاسفانه بدليل جمع شدن كار هاي اداري و مشغله زياد موفق نشدم.
به نظر بنده دوره آموزشي كه برگزار گرديد از ويژگي هاي منحصر به فرد زير برخورد ار بود كه من بر خود لازم مي دانم از جنابعالي و آموزش گروه مپنا تشكر نمايم:
1- فضاي پر انرژي و مثبت كلاس آموزش، به فهم بهتر مطالب كمك شاياني مي كرد.
2- فعال بودن جنابعالي در ارائه مطالب باعث مي شد كه شش دانگ حواس ما سر كلاس به مطالب باشد.
3- اسلايد هاي جنابعالي به خوبي طراحي شده بود كه در درك بهتر مطالب خيلي موثر بود. بعنوان مثال حلقه change و ارتباط آن با فرآيند هاي Direct & Manage Execution works-ICC & monitor & control project works و شش قدم طلايي تغيير در فهم بخش عمده اي از مطالب به ما كمك  زيادي كرد.
به عقيده بنده با حفظ كردن مطالب نمي توان در اين دوره به توفيق چنداني رسيد البته بنده منكر اين مطلب نيستم كه از بر كردن بخشهايي مانند تئوري هاي سازماني و برخي تعاريف اجتناب ناپذير است.
من به تمامي همكارانم توصيه كردم glossary انتهاي كتاب را بخوانند كه خيلي مفيد بود. همچنين در دو روز آخر در تركيه تمامي وروديها و خروجي ها و ابزار ها و تكنيك هاي فرآيند ها را از روي كتاب اصلي دوباره خواندم (با شرح دقيق آنها) كه برايم بسيار مفيد فايده بود.
از فلش كارتهايي كه جنابعالي داده بوديد نتوانستم بصورت مفيد استفاده كنم. شايد علت آن حجم زياد مطالب بود. به نظرم اگر فلش كارت ها به صورت فايل   Audio در آيد مي تواند خيلي مفيد تر باشد.
نكته اي كه به نظرم مي رسد با يد حتما عنوان كنم اين است كه من در طول دوره و موقع امتحان استرس و اظطراب شديدي داشتم. به عقيده بنده بد نيست در مورد را ههاي  كاهش استرس دوره نيز فكرشود.
در پايان دوباره تاكيد مي كنم قطعنا بنده بدون شركت در دوره آموزشي نمي توانستم در آزمون موفق شوم لذا مجددا از حضرتعالي تشكر مي نمايم. انشالله سلامت و پيروز باشيد.

سعید رضایی مدرس: علی واحدی دیزشرکت: ایمیلایران - تهران-1388-03-20