رضا رضایی تهرانی

جناب آقای مهندس علی واحدی
با سلام
ضمن قدر دانی از تلاشه بی وقفه و مسئولانه شما در دوره، موارد زیر را بعنوان بخشی از آموخته ها عرض میکنم:
1- با فضا و الفبای مدیریت پروژه در مقیاس استاندارد قابل قبول بین المللی آشنا شدم
2- به اهمیت اساسی برنامه ریزی بعنوان ستون فقرات پروژه آشنا شدم
3- متوجه شدم میتوانیم افقهای بزرگتری را در کار در نوردیده و فرصتهای طلایی پیش رو استفاده بهینه ای نمایم و محدود به افکار محدود نشوم (در یک کلام تقویت اعتماد به نفس)
4- علیرغم آشنایی با فرایندهای لازم در پروسه شکل گیری تا انتهای پروژه متوجه شدم Communication مهمترین رکن کار مدیر پروژه میباشد. ولی مهم تر از آن آموختن راه درست و متناسب آن در شرایط مختلف است.
5- پایبندی به اصول حرفه ای با زیر بنای مسئولیت اجتماعی اخلاقی
6- تعهد به آموختن  و آموزش روشهای نوین مدیریت پروژه و شناخت مسئولیت سنگین پیاده کردن آموخته ها در شرایط واقعی کار در ایران!

توصیه نامه:
1- گذراندن دوره جز با با تکیه بر اصل تمرکز نمیتواند مفید وآموزنده باشد. قبل از ورود به دوره همه کارهای وقت گیرتان را خاتمه داده یا محدود نمایید با فراغ بال دوره را و با تمرکز کامل دوره را در مدت کوتاهی (حدود 2 ماه) بگذرانید. این باعث لذت بردن در طول دوره و نتیجه گیری بهتر خواهد بود.
2- با تقسیم انرژی (مثل یک دونده) با سرعت متناسب از ابتدا تا انتهای دوره مطالعه نمایید.
3-بسیار مطلوب خواهد بود که قبل از آغاز دوره یک بار  کتاب مطالعه شود.
4- بسیار مطلوب خواهد بود کسانی که مثل من با این مباحث آشنایی قبلی نداشتند با مطالعه قبلی با منابع مدیریت پروژه آشنا شوند.
5- آخرین توصیه به خود و دیگران تداوم مطالعه و کار در این زمینه است. هر چه تعداد افراد مسلح به ابزار های نوین مدیریتی بیشتر شود پیاده کردن آنها ساده تر خواهد نمود و بنده معتقدم شرکت بجای پرداختی به چند استاندارد اروپایی، امریکایی و …یک روش را بعنوان محور کار برگزیند و آنرا توسعه دهد.
و اما در خاتمه خدمت استاد عزیزم خسته نباشید عرض میکنم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید و بیش از پیش به مسئولیتهای اجتماعی و انسانی خود اندیشیده و عمل کنید و عمل کنم.
انشالله در فرصت مناسبی دور هم جمع شویم
به امید دیدار  و مشتاق تداوم دوستی

رضا رضایی تهرانیمدرس: علی واحدی دیزشرکت: ایمیلتهران - ایران-1388-06-30