ایرج شیرواندهی

حضور استاد ارجمند جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و عرض ادب

آموخته ها:
1- من در دوره های فراوانی شرکت و آموزشهای گوناگونی را پشت سر گذاشته ام ولی در هیچیک از این موارد ارتباط صمیمانه ای که بین خود و جنابعالی احساس کردم برقرار نشده بود که مطمئنا قبولی ناپلئونی خود را مدیون این موضوع هستم.
2- جو دوستانه و صمیمی که شما در کلاس برقرار نمودید باعث شد که بدون هیچ واهمه ای از بیان حقیقت ، ضعف های خود را شناسایی ، بیان و با راهنمایی های جنابعالی در پوشش این ضعفها تلاش نمایم.
3- بنده در این حد نبودم و نیستم که در مورد کیفیت مطالب بیان شده در کلاس اظهار نظر نمایم ولی به جرات میتوانم بیان نمایم که با بیش از 15 سال کار در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه های مختلف (اگرچه در این زمینه آموزش آکادمیک نداشته و رشته تحصیلی بنده نیز نبوده است)، مطالبی را در نزد جنابعالی و با تلاش بیدریغ شما آموختم که اطمینان دارم در هیچ مکان و شرایط دیگری نمیتوانستم تمامی این آموخته ها  را یکجا داشته و فرابگیرم.
4- موضوع یادگیری به طرز تفکرافراد، توانایی های ایشان، سن ایشان و … بستگی دارد ولی روش تدریس جنابعالی به ترتیبی بود که به جرات میتوان ادعا نمود که  آنچه میشد در یک جمع با گوناگونیی که خود شاهد آن بودم (حمل بر جسارت بنده به دوستان دیگر نشود زیرا با شهامت بیان میدارم که بنده کند ذهن ترین ایشان بودم)، جنابعالی انجام دادید و مطمئنا بیش از این نمیشد در این زمان کوتاه و با این حجم مطالب انتظار داشت. بعلاوه بدلیل فشار روانی، نیاز به انجام وظایف کاری و زندگی روزمره و … شخصا میدانم که شاید به نحو مطلوب نتوانستم از زمان و توانایی های خود به نحو احسن بهره جسته و نتیجه ای بهتر کسب نمایم و این ضعف را صرفا متوجه خود میدانم و نه هیچ عامل دیگری.
5- و در انتها اگر هم موضوعی در رابطه با مطالب و … در تضاد و یا عدم تطابق با موضوعات کتاب مشاهده میشد صرفا به دلیل تغییر ورژن PMBOK و نبود زمان کافی برای تطبیق موضوعات آماده شده قبلی با ورژن جدید بوده و مطمئن هستم دوستانی که در دوره های بعدی افتخار شاگردی شما را خواهند یافت با هیچ موردی مواجه نخواهند شد.
در انتها مایلم از جنابعالی درخواست نمایم تا در صورت امکان گردهم آیی را با حضور جنابعالی داشته باشیم تا بتوانیم رو در رو نیز از جنابعالی به خاطر زحماتی که کشیدید و ما را تحمل فرمودید تشکر نماییم. اینکه از جنابعالی درخواست انجام این هماهنگی را نمودم این بود که اوقات شما بسیار فشرده و مشغول است و لذا اوقات آزاد شما میتواند مرجع هماهنگی قرار گیرد.
با تشکر فراوان از بابت زحماتی که برای بنده و کل افراد این گروه کشیدید و با آرزوی سلامتی ، شادکامی و موفقیت های روزافزون ، شما را به خدا می سپارم.
با احترام و ادب

ایرج شیرواندهیمدرس: علی واحدی دیزشرکت: ایمیلتهران - ایران-1389-04-20