امير باقرپور

به نام او
حضور محترم استاد ارجمندم آقاي واحدي عزيز
سلام عرض ميكنم و در همين ابتدا از اينكه در اين نوشته اصول نوشتاري را رعايت نمي‌كنم عذرخواهي مي‌كنم.
در ابتدا موفقيت همه همكاران را در آزمون PMP به دوستان ، شما و شركت مپنا تبريك عرض مي‌كنم و اميدوارم در دوره‌هاي آتي نيز به همين منوال باشد , قبولي 100% داشته باشيم و به جرأت مي‌تونم بگم سهم بزرگي از اين موفقيت حاصل اجراي منحصر بفرد شما مي‌باشد.
يكي از نكاتي كه بسيار با ارزش بود همدلي تمام دوستان بود كه پس از امتحان اين مسئله كاملاً مشهود بود.
اين كلاس براي شخص اينجانب از 2 نظر مفيد بود. يكي خود مطالب، كه با توجه به ارائه فوق‌العاده شما ديد من به مبحث PMBOK به صورت كلي عوض شد و سعي خواهم كرد در آينده كاري خودم و سازمان اين مطالب را به كار بندم. جنبه ديگر كه براي من بسيار بسيار مفيد بود و در بالا عنوان كردم نحوه اجراي كلاس بود كه كاملاً بي نقص بود و با روشي كه پياده نموديد براي من درسي فوق‌العاده با ارزش مي‌باشد. با توجه به اينكه چندين دوره تدريس در جمعي مشابه اين دوره داشته‌ام مي‌دونم كه خيلي سخته دانشجويان با اين سابقه رو به كار واداشت و طوري كلاس رو اجرا كرد كه بعد از كلاس دوستان جزوه خود را مرور كند و يا اينكه تمام‌وقت به مطالب گوش دهند و اصول مورد نظر استاد را رعايت كنند. اميدوارم با اين تجربه‌اي كه از اين كلاس بدست آوردم بتوانم در دوره‌هاي بعدي اين روش را پياده سازي كنم ( البته با حفظ رعايت Copyright).

تنها پيشنهادي كه دارم در نحوه برگزاري 3 امتحان آخر است كه بهتر است به نظر من در 3 هفته متوالي برگزار گردد. با توجه به اينكه هر شخصي، با امتحاني كه برگزار مي‌كند ديدي از وضعيت خود بدست مي‌آورد مي تواند براي امتحان بعدي تلاش بيشتر و هدفمندي كند و در نهايت براي امتحان اصلي آماده گردد. در اين روشي كه برگزار گرديد به نظر امتحان آخر نمي‌تواند روند را نشان دهد و مانند امتحان دوم مي‌باشد.
اگر بخواهم براي ديگر همكاران پيشنهادي داشته باشم اين است كه اگر به مرور و در طول دوره مطالب را فرا گيرند امتحان براي آنها ساده خواهد بود و اينكه امتحان را سخت نگيرند. چون با مطالبي كه در كلاس خواهد آموخت و اطميناني كه به استاد خود خواهد كرد اين آزمون را به راحتي پشت سر خواهند گذاشت. من براي اين امتحان شايد كمتر از يك هفته خودم مطالعه كردم و تماماً مطالبي بود كه در كلاس آموخته بودم. انتظار خودم در امتحان بيش از آن چيزي بود كه كسب كردم و دليل اين نيز همان نكته بود كه عرض كردم يعني مطالعه در طول دوره كه من فقط در 3 حوزه رعايت كردم و كاملاً در نتايج آزمون‌ها مشخص بود.

در نهايت باز هم تشكر مي‌كنم و اميدوارم روزي بتوانم از نزديك از تجربيات شما استفاده كنم.

امير باقرپورمدرس: علی واحدی دیزشرکت: ایمیلتهران - ایران-1389-04-20